Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Rok '91 czyli prawie końcówka produkcji. Cena 5000,- ale auto powypadkowe i Jarek mówił, że nie idzie tak jak jego poprzednia beemka. Szukamy dalej.
-
SPOTY RADOMSKIE
O, tu coś dla Jarka - 525. Wczoraj taką oglądaliśmy, cieszyła oko, ale widać, że była walona z każdej strony i cena za wysoka.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pamiętam widok pułki sklepowej z Matchoboxami.. .. powalający. To akurat nie Matchoboxy, ale też ładny widok.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czerwona stała w Piasecznie, ale też ktoś mi zapiździł spod nosa, więc jest czarna. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Hehe, tych modeli było tyle, że rzadko spotykało się te same u swoich kolegów. Ja miałem kiedyś takie BMW ale ktoś mi zapiździł w przedszkolu. :doh1:
-
SPOTY RADOMSKIE
Akurat wtedy oglądaliśmy resoraki z lat '80 i '90. Łezka w oku mi się zakręciła.
-
SPOTY RADOMSKIE
Filip na pewno nie ma nic do gadania. Z resztą sam mam ochotę zrobić swojemu siostrzeńcowi prezent za kilka stówek nie dlatego, żeby się ucieszył tylko dlatego, żebym sam mógł się pobawić. Jak byłem dzieckiem to nigdy nie miałem porządnego RC...
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie ma to jak gruba impreza.
-
SPOTY RADOMSKIE
No tak, a jutro (29go) mam imieniny. Ale flache stawiam tylko jedną.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak, ale nie była warta tych pieniędzy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja już dzisiaj odpadam.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jakie do rana, wczoraj wróciłem po drugiej.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mnie to nie obraża, bo nad upośledzonymi trzeba się litować..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A my odpisaliśmy, żebyś spieprzał, bo http://pl.wikipedia.org/wiki/Gej i http://pl.wikipedia.org/wiki/Peda%C5%82 nie potrzebujemy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hehe, to rok temu tak daliśmy czadu..
-
SPOTY RADOMSKIE
A no tak, farciarz.
-
SPOTY RADOMSKIE
On to ze 30zł musiałby zostawić. :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, mówiłeś, że złotówka wystarczy, a teraz trzeba dopłacać. Ty też sikałeś więc Ty dopłacasz!
-
SPOTY RADOMSKIE
Następnym razem pójdę za dom.
-
doświadczenia w sprawie dotacji unijnych
Jestem na bieżąco. Co prawda jeszcze nie złożyłem wniosku, ale już go wypełniłem. Wydaje się trudniejszy od tego na pierwszą działalność, ale w rzeczywistości jest łatwiejszy. W Radomiu dają ~19000,- na nowe miejsca pracy.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Wyluzuj się nerwusie z liceum.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie było cennika, mam nadzięję, że to tyle kosztuje siusiu.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Trzebabyło nie mówić, że to poprzednia zima i wklejać.
-
SPOTY RADOMSKIE
WOW. A Ty Oziu zdaje się, że przed 11:00 miałeś jechać po Asię.. :>
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Spadaj Grzesiu, bo nic konkretnego nie wnosisz do tematu. Mądrala się znalazł.