Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
odważne wyznanie :gwizdanie: :gwizdanie: Ojej, myślałem, że może Asia tu zajrzy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Niech mnie ktoś przytuli.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pewnie tak. Odzim, pisz do kogoś PW, a ktoś będzie Cie cytować.
-
SPOTY RADOMSKIE
No k**wa, no masz rację no.
-
SPOTY RADOMSKIE
Co dzisiaj robicie? Kurde, po tych świętach to ja nie umiem normalnie funkcjonować. Wróciłem z roboty i nie wiem co ze sobą zrobić. :doh1: Zapisuje się ktoś na jakiś basen albo jedzie na łyżwy czy cuś?
-
SPOTY RADOMSKIE
Osz kuffa, ale typ z tym golfem. :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ajś, Oziu, szkoda, że mnie nie było z wami. No ale sylwestra też miałem super. A najlepszy z tego wszystkiego był nowy rok. U mnie nie ma czegoś takiego jak remanent. Tzn jest, ale to ksiegowa robi. Dzień jak co dzień. A jutro kontrola z pipu. :/
-
SPOTY RADOMSKIE
Najpierw poznamy wersję Ozia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, opowiadaj jak spędziłeś sylwestra.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie ma to jak poniedziałek..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale się przy tym ubawiliśmy. Jeździli za nami z godzinę i myśleli, że my ich nie widzimy. Z Ustronia musieliśmy jechać na Wośniki i później znów na Ustronie, gdzie już nas zatrzymali. Po drodze na stacji kupiłem trójkąt, bo nie miałem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie z groszkowej meganki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dziś wyjechaliśmy beemką. Warunki idealne. Oczywiście nie obeszło się bez przygód z policją. Ale panowie zachowali się taktownie i skończyło się na pouczeniu. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
To jest szansa, że się dziś spotkamy..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja jadę dziś na łyżwy beemką.
-
Pytanie o certyfikat ITS
No właśnie, niech biahh odpowie, czy jest przewoźnikiem czy kierowcą.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zawsze jak będziesz jechał do Lublina to ja też chętnie pojadę, więc następnym razem dzwoń do mnie. Chciało mi się na te narty, ale z drugiej strony miałem totalnego lenia i dlatego nie dzwoniłem. A na łyżwy to o której idziecie? Rodzice coś tam mi wspominali, żebym przejechał się z nimi do rodzinki no i powinienem z nimi jechać.. Jeśli łyżwy będą wieczorem to nie ma problemu..
-
Pytanie o certyfikat ITS
Ja 2 lata temu robiłem certyfikat na krajowy przewóz rzeczy i kosztowało mnie to ok. 1000zł kurs + 800zł egzamin. Z czego kurs nie był obowiązkowy, ale jednak bez niego miałbym problemy. Właśnie już wtedy straszyli, że ma to dużo zdrożeć. W tej cenie można było też zrobić certyfikat międzynarodowy, ale zadania na egzaminie były dużo trudniejsze i nie chciałem ryzykować, bo gdybym to uwalił to przepadłaby mi też krajówka. biahh11, nie wiem czy wiesz, ale certyfikat można użyczać, więc dopóki nie masz swojego to możesz się z kimś dogadać. W Internecie jest sporo ogłoszeń. Ja też mogę użyczyć swojej krajówki.
-
SPOTY RADOMSKIE
O kurna' date=' to już [b']2010[/b]
-
SPOTY RADOMSKIE
No cóż, muszę się przyzwyczajać do nowej sytuacji. Odzim, zapomniałem, że masz uciszenie. Pozdrawiam, wracaj do zdrowia. :th: Jakby ktoś miał jakiś pomysł (niekoniecznie alkoholowy ) na wieczór to dzwonić. Ja za godzinkę wyjeżdżam na miasto.
-
SPOTY RADOMSKIE
Miałem nadzieję, że odmówisz, bo ja też bym się już dzisiaj do reszty wykończył.
-
SPOTY RADOMSKIE
To jak, powtórka z rozrywki??
-
SPOTY RADOMSKIE
Wykręcaliśmy baterię z polówki. Mówiłeś, że musisz ten klucz oddać, ale komu to nie wiem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raguś, fajne te Twoje dziewczyny. Gratuluje. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, chyba czas się gdzieś ruszyć. Idę do prysznica.