Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
To było przypadkowo, po drodze. [br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 08:48_________________________________________________Kiedy jedziemy na narty?
-
SPOTY RADOMSKIE
Przynajmniej taki plus.
-
SPOTY RADOMSKIE
Chyba ze 4 h czekaliśmy. Ale fajnie było.. Ja jutro mam basen o 20:45, ale później jestem wolny, więc możemy pojeździć. O ile zrobię OC.. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Tor masakryczny, szkoda gadać.. Wyboje, lód i pełno śniegu, nie pobawiłem się za bardzo, ale atmosfera fajna.
-
SPOTY RADOMSKIE
Następnym razem idę z Tobą. Ty jesteś ładny to na Ciebie coś wyrwiemy. Zaraz wyjeżdżam na tor.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiesz, nie planowałem tego. To miały być opony do jazdy, a nie do zniszczenia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie dzwoniłeś... Czyli co? Było słabo? [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 21:49_________________________________________________Dzisiejszy wieczór spędziłem w warsztacie - udawałem, że coś rezam. :> Mój szatan doczekał sie zimowego obuwia: Nie obeszło się bez jazdy próbnej - teraz wiem, że ten samochód chce jechać i nawet chce hamować. Nadałem mu również szkoleniowego charakteru: Skill level kierowcy - 1/10 Zadbałem też o swoje bezpieczeństwo... :gwizdanie: Pan władza ostatnio mi tłumaczył, że jest to bardzo ważne... A oto efekt wcześniejszych treningów: Dżizus, jak tak dalej będzie szło to żona już mi nie będzie potrzebna...
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak, a później zalało deszczem - teraz śnieg zrobił się plastikowy. [br]Dopisany: 09 Styczeń 2010, 15:59_________________________________________________Dziś jest u mnie REMONT PARTY w warsztacie przy beemce. Jak ktoś ma chęć na jakieś piwko lub coś mocniejszego to zapraszam. :>
-
E- papierosy ?? probowal ktos??
W instrukcji jest napisane, żeby nie palić dłużej niż ileś tam minut, więc jeśli ktoś będzie się tego trzymał to ok. Z drugiej strony słyszałem, że fajka wodna jest bardziej szkodliwa od papierosów (podobno udowodnili w tamtym roku), a taki e-papieros działa właśnie jak faja wodna. Ja raz spróbowałem, ale nigdy nie kupiłem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Otóż to, minimum 2 lata jazdy próbnej..
-
SPOTY RADOMSKIE
Powiem ci tak mnie jakoś wzięło.
-
SPOTY RADOMSKIE
Skąd my znamy te tłumaczenia..
-
SPOTY RADOMSKIE
Oj tam zaraz zadupcyć, chciałem żonę znaleźć.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale jestem baran, matoł i wszystko co najgorsze. Jak wracałem do domu to na przystanku stała fajna dziewczyna (SAMA!), miała fajną, uśmiechniętą buzię, była ładna no i ogólnie chyba sympatyczna, a ja się nie zatrzymałem.. Później zawróciłem i chciałem jeszcze raz podjechać, ale za długo się czaiłem i podjechał autobus. Ale przynajmniej wiem mniej więcej gdzie mieszka, bo pojechałem za autobusem. Liczę na to, że za tydzień też będzie stała na tym samym przystanku o tej samej porze, więc pany, ja się będę zmywał ze spota o 21:00... :gwizdanie: :>
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
No może i nie, ale przecież sam powiedziałeś, że warto się dzielić. Tjaa, jak przyjedzie beemką to ostatecznie może być.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, dzisiaj wszyscy przyjeżdżają z kobietami i się wymieniamy na jeden dzień*... _________________________________________________ *) Tzn. wiadomo chyba, że w tym przypadku dzień oznacza samą noc.. [br]Dopisany: 08 Styczeń 2010, 10:22_________________________________________________ Daj linke.
-
SPOTY RADOMSKIE
Everything has changed
-
SPOTY RADOMSKIE
No właśnie, Bóg kazał się dzielić, gdzie jest Asia??
-
SPOTY RADOMSKIE
Uuu, to wieczorem chyba was nie będzie..
-
SPOTY RADOMSKIE
ahfjkalhcngrbjvaklckjdf
-
SPOTY RADOMSKIE
Niezapomniane 18 urodziny - Lanie Pasem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taaa, spot odbębniony, jutro nie przyjeżdżajcie. Siostra mi mówiła, że warto, oczywiście mowa o 3D. To przełom w kinematografii jeśli chodzi o efekty.
-
SPOTY RADOMSKIE
:polew: Zachowaj to zdjęcie, chociaż do jutrzejszego spota. A najlepiej wklej tutaj.
- SPOTY RADOMSKIE