Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Eno, to byłeś gość. Widzę, że nawet przy rowerach miałeś ciśnienie na duże koła.
-
SPOTY RADOMSKIE
No panie, jak z neonami jeździsz to wcale nie dziwne.
-
SPOTY RADOMSKIE
Chrom na alumach, neony. Wujo szuka panny, więc musi się lansować.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wtedy będzie prawdziwy najt rajder, nieuchwytny dla radarów.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja Ci proponuję jeszcze stroik świąteczny na desce rozdzielczej położyć, wtedy będzie prawdziwy kox.
-
SPOTY RADOMSKIE
No jak to o co, o wujową skarbonkę. Chyba dożywotnio będzie jeździł tą be szóstką.
-
SPOTY RADOMSKIE
Robimy jakiegoś spota?
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak to nie wiesz z którą?? A co z tą moją A??
-
SPOTY RADOMSKIE
Będzie dobrze, pomieścimy się. Ja przecież jadę bagażówką.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurr, nie mogę spać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Żeby nie zarżnąć silnika to puszczają gorący nawiew, a głowy wietrzą za oknem. Do jutra pany. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Michał, w której ty klatce mieszkasz?? Bo zapomniałem? O której zwykle wychodzisz do pracy?
-
SPOTY RADOMSKIE
O k**wa, ale Malina dzwona wy***rdolił..
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany, idźcie już spać, bo ja rano do roboty nie wstanę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Podłączony do czoła?
-
SPOTY RADOMSKIE
NAPRAWDĘ?? A o co chodzi z tymi Adrianowymi filmikami? Co to jest to co se zamontował?
-
SPOTY RADOMSKIE
Aaaa, aparacik.. Oj tak mi się wypsło wtedy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale że co? Coś w nowy rok?
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany, no naprawdę nie wiem jakie ząbki i jaka/która mamusia.. [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 23:47_________________________________________________ A może na niedzielę coś da radę??
-
SPOTY RADOMSKIE
Chyba zacznę chodzić na basen w soboty.. :kox:
-
SPOTY RADOMSKIE
O co chodzi z tymi ząbkami mamusi??
-
SPOTY RADOMSKIE
Zapomniałem, że jutro jestem umówiony na 18:00, więc do Jarka raczej nie pojadę, chyba że wcześniej skończę robotę. Co do tych przystanków - no co, fajna była..
-
SPOTY RADOMSKIE
Jarek ma telefon przy sobie, więc można do niego dzwonić - myślę, że jest to nawet wskazane, bo biedaczek nie może się ruszać, więc pewnie mu się nudzi. Ja jutro mam o 20:45 basen, więc do Jarka chciałbym się wybrać ok. 18:00. Jak ktoś będzie chciał jechać to dzwonić. Co do zlotu - fajnie, że większość zabiera swoje drzewa, bo ja jadę sam no i... a tego, lubie drzewa... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Byłem u Jarka. Ogólnie dobrze, tzn. miał operowane kolano i teraz jest usztywniony. Biedny chłopaczyna wkurza się, bo nie może zapalić.. W szpitalu spędzi 5 tygodni. Gorzej z jego ojcem - ma pękniętą czaszkę itp.. Przykra sprawa. Jakby ktoś chciał to możemy się wybrać do niego jakoś na tygodniu. Ja pewnie też jutro pojadę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Rano z nim rozmawiałem, mówił, żeby przyjechać z ćwiartką.. Za jakieś 3 godz będę u niego.