Treść opublikowana przez tomaszu
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Propozycja bardzo kusząca. Czy może ktoś po mnie przyjechać??
-
SPOTY RADOMSKIE
Jakbym był Majkim to by były moje najfajniejsze urodziny. A w ogóle to czy ktoś mi zrobi jakieś śniadanie??
-
SPOTY RADOMSKIE
Aż sprawdzę, ale wątpię, żebym wczoraj mógł się angażować w tak ambitne czynności jak wysyłanie mmsów..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale to jest chwilowe. Do wieczora na pewno mi się wszystko przypomni. Trochę mi poopowiadacie i się poskłada historyjkę. Poza tym też sporo pamiętam..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale to o co chodzi, to Morcina gdzieś wcięło??
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiesz co, jak trochę mnie odlot puści to przyjadę do was. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
No to pewnie wpieprzyłem coś w domu. Kuźwa, szkoda, że tego nie pamiętam. Na pewno było śmiesznie. Ale jest szansa, że po kilku godzinach mi się przypomni. Musi mi tylko ktoś poopowiadać.
-
SPOTY RADOMSKIE
To też właśnie po przebudzeniu czułem jakieś mięso w zębach.. Kurde, w takim razie muszę zadzwonić do kolegi i go przeprosić.
-
SPOTY RADOMSKIE
Witajcie... Ja mam jeszcze super odlot. Impreza była naprawdę koksiarska. Okazało się, że Brynia to jest niezła laska. Z resztą nie tylko Brynia. I tego.. dziękuję organizatorowi, Panu Majkiemu za imprezę, po której mam najlepszego kaca w życiu. Aha, chciałem jeszcze powiedzieć, że wielu rzeczy nie pamiętam. Np. czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wróciłem do domu?? No i tego.. mam nadzieję, że nikt o nic nie ma do mnie żalu. Naprawdę szkoda, że nie było Jarka, Ozia i mokoma. Ale pany, nie martwcie się, nadrobimy. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
k**wa no. Mam nadzieję, że to tylko prowokacja.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja wyjeżdzam z domu o 19.30, czyli bede kilka min przed 20.00.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak. Kurde, nie mogłem dzisiaj beemki odpalić. Zalałem świece i później rozładowałem baterię. Ale we wtorek idzie już na warsztat.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jestem podekscytowany dzisiejszym wieczorem..
-
SPOTY RADOMSKIE
Teraz to już Fanaberia. Innym razem zaliczymy Archiwum.
-
SPOTY RADOMSKIE
WOW, trochę się zaczynam bać.
-
SPOTY RADOMSKIE
majki, jutro po pijaku Cię zapiszemy.
-
SPOTY RADOMSKIE
WOW, ciekawe co to będzie. Dzisiaj przepaliłem beemkę. Ależ to jest maszyna. Tylko że trochę mocy mało, no ale ważne, że jest dusza. No ale czy kogoś to w ogóle interesuje?? Nieważne. Ważne, że jutro będą tańce na stole. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Hej, a o której się jutro spotykamy??
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajcie, słyszałem, że ta Ania to niezła świruska. Jutro ma tańczyć na stole. Najpierw przyjdzie Brynia, a po kilku głębszych na stół wejdzie Ania.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Może chciał powiedzieć Łukasz, ale nie mógł się wysłowić.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, idziemy do Fanaberii i koniec, tam będzie więcej znajomych i noworoczny szofer też będzie, bo do Archiwum to on by nie poszedł. Muszę tylko powiadomić kobiety.
-
SPOTY RADOMSKIE
Osz kurrr, co tu się porobiło?? Mnie jest ryba gdzie będzie ta impreza, tylko że znów będę musiał dzwonić do "ludzi" i mówić o zmianach.. Sami zdecydujcie - ja w Archiwum dawno nie byłem, więc chętnie pójdę.