Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm, zastanawiam się czemu twój wóz jeszcze się nie sprzedał. Przecież to ciekawa sztuka.
-
SPOTY RADOMSKIE
No gołąbeczki, zostawiam was samych. Tylko bawcie się grzecznie.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
wuju, nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale nową E91 już ma. [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 07:45_________________________________________________tzn odzim chciałem napisać.- SPOTY RADOMSKIE
Słuchajcie, wiem, że nie lubicie samochodów, ale ten wątek musicie zobaczyć: http://www.beemka-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=32948&postdays=0&postorder=asc&start=0 Projekt E21- SPOTY RADOMSKIE
Paanie, taki motór??- SPOTY RADOMSKIE
Jeszcze nie jest za późno, ale decyduj się szybko.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Nie - chcę po prostu złapać z kimś kontakt, żeby się opiekował moją beemą. Wczoraj zaprowadziłem do takiego jednego - niby po znajomości, niby beemkarz, ale widziałem, że jeszcze jej dzisiaj nie ruszył, no i jestem wkur..., bo nie lubię takiego umawiania się.- SPOTY RADOMSKIE
Znacie jakiegoś dobrego magika, co by się zajął moją E30 :?:- SPOTY RADOMSKIE
Poczytaj trochę wątek to zobaczysz. Spoty co tydzień - info jak zwykle w pierwszym poście. :th:- SPOTY RADOMSKIE
Tak tylko z ciekawości zapytałem. Nie mam czasu. [br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 12:53_________________________________________________Michał, będą zmiany na liście. Ponieważ Jariko + Marta nie jadą to Ty wchodzisz na jedno miejsce i drugie zostaje wolne. Nie masz już wyjścia - będziesz oficjalnie wpisany - stówa dla mnie.- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Odpalę jedną miejscówkę (wpłacona zaliczka). Jak coś to PW.- SPOTY RADOMSKIE
wymiary? :gwizdanie: I przebieg.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Może i nie, ale mają też mocną cytrynówkę..- SPOTY RADOMSKIE
Majki zabiera 3A, więc damy radę.- SPOTY RADOMSKIE
Tą listę widziałem! Chciałem inną - tą, na której są już przydziały. [br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 09:21_________________________________________________ Raczej nie, bo może się okazać, że to coś pokroju Pozia.- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Poziu, idę już, bo nie chcę, żeby mnie też zaczęła tak korba walić jak Tobie. Bawcie się grzecznie dzieciaki i uciekajcie jak zobaczycie Pozia. :>- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
A więc i na dysku masz wirusa?? :>- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Nie wchodzę tam, bo nie chcę mieć tylu wirusów co Ty..- SPOTY RADOMSKIE
k**wa, Marcin, nie wierzę, że Ty to powiedziałeś :!:- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Osz kutwa, wiedziałem, żeby tu nie zaglądać, bo na każdym kroku roi się od zboczków. :doh1:- SPOTY RADOMSKIE
k**wa, idealne rozwiązanie. Mam nadzieję, że dziewczyny mają prawa jazdy..