Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Kup rodzinie bilety do kina.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czyli już masz dwie przyjemności na P.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jarek, a pety palisz?
-
SPOTY RADOMSKIE
No, już jest nas dwóch.
-
SPOTY RADOMSKIE
Witajcie, Proszę was, nie pijmy dzisiaj nic..
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja nart nie biorę, bo nie mam. A poza tym jak Asia będzie naprawdę zajęta to zawsze można te narty wypożyczyć..
-
SPOTY RADOMSKIE
Do Bukowiny się nie wjedzie na letniakach.
-
SPOTY RADOMSKIE
Już dalej nie pytam.
-
SPOTY RADOMSKIE
Karetka, szpital, lekarze..?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale to chyba nie jest specjalnie. Po prostu jej się urosło.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
No widzę, że nie tylko ja mam problemy z pamięcią.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czyli za 9 miesięcy pijemy.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale nie teraz tylko po śmierci...
-
SPOTY RADOMSKIE
Myślę, że Brynia chciałaby spłonąć w swojej beemce na torze. To nic, że to tor off roadowy...
-
SPOTY RADOMSKIE
Wjedziemy na tor.
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynię do beemy, beemę na Koniówkę.. benzyna, zapałka... majki się wcześniej obucha.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ufff, bo już się bałem, że będę musiał się dłużej mordować..
-
SPOTY RADOMSKIE
A ja dziś poszedłem na dwie łatwizny - obiad na Orlenie i kolacja w Mc.
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć. Z tą moją pamięcią to faktycznie muszę coś zrobić...
-
SPOTY RADOMSKIE
Siemano Jariko. Powiedz mi jak to było, bo nie pamiętam - ja wpłacałem zaliczkę za Ciebie i nie pamiętam czy mi oddawałeś czy nie..
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Moja padaka sprzedała się w 3 dni i bez targowania, dlagego się dziwię.. Załatwiłem - jedziesz. Muszę tylko puścić jeszcze 50 zł i będziesz miał opłacony zlot.