Treść opublikowana przez tomaszu
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, miałeś jakieś zdjęcie wklejać czy cuś.
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć ludzie, ładna sobota się zapowiada.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
O matko, przylazł już.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeśli już to zdzirę a nie sukę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy Ty chcesz nas wszystkich uwieść? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Taa, następnym razem może jako karkówke se zamówimy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taaa, jeżdżo takie niedzielne i straszo.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzięki wszystkim za fajnego spota i za ujeżdżanie waszych bolidów, a szczególnie niebieskiego bokolota.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, włącze radio i bede cie wołał na kanale 15. W aucie będę za 30min.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja zara bede na mieście.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie o to zdjęcie mi chodzi.
-
SPOTY RADOMSKIE
To fota sprzed 400 lat. To jakiś grill czy cuś.
-
[PILNE] Numery nadwozia w starym Mercedesie kaczce - gdzie dokładnie??
Dobra, sprawa załatwiona - obeszło się bez numerów.
-
SPOTY RADOMSKIE
O kutwa. :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nosfer, człowieku, skąd ty takie zdjęcia wynajdujesz??
-
[PILNE] Numery nadwozia w starym Mercedesie kaczce - gdzie dokładnie??
Dokładnie tak samo mówił diagnosta - właśnie tam szukamy.
-
[PILNE] Numery nadwozia w starym Mercedesie kaczce - gdzie dokładnie??
No właśnie diagnosta też mówił, że na progu od strony pasażera - tam też jest tabliczka, ale nie ma na niej nru VIN. Teraz ścieramy baranka i farbę - może coś się odkryje. Sprawdzimy jeszcze na podłodze tak jak mówisz.
-
SPOTY RADOMSKIE
Przepraszam was za OT, ale gdzie nabijane były nry nadwozia w kaczkach?? http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/pilne_numery_nadwozia_w_starym_mercedesie_kaczce_gdzie_dokladnie-t123378.0.html;new
-
[PILNE] Numery nadwozia w starym Mercedesie kaczce - gdzie dokładnie??
Kaczka przechodziła remont i lakiernik zabarankował i zamalował nry nadwozia. W którym miejscu one były nabijane? Jak ktoś się orientuje to HELP!! Mowa o tego typu samochodzie:
-
SPOTY RADOMSKIE
To Ozia ten Olek??
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiesz, jutro będę w pobliżu, można podjechać na herbatkę??
-
SPOTY RADOMSKIE
Osz k**wa, ten to jest farciarz.
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie, uspokójta się.