Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Po pierwszej krówce wszystko da się zrobić.
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć Italiano. Spoty są w każdy piątek pod billą, a VAG kosztuje 99,99 zł. Aha, no i nie zapomnij o butelce na pierwszego spota.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Co Marcin, urwałeś?- SPOTY RADOMSKIE
To na melanżu, to było na melanżu...- SPOTY RADOMSKIE
To znaczy że jedziesz ze mną jutro??- SPOTY RADOMSKIE
ALE GO DZISIAJ OTŁUKUJĄ!- SPOTY RADOMSKIE
ALE URWAŁ.. ALE TO BYŁO DOBRE!- SPOTY RADOMSKIE
Postaram się w piątek przyjechać najebany - będziesz mógł se strzelać pamięciówkę.- SPOTY RADOMSKIE
Przecie obydwie można ciachnąć.- SPOTY RADOMSKIE
Dobrej nocy kochanieńka.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
ALE URWAŁ! - z filmu "Ale urwał"- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
A to może ten co mi zginął w Pile??- SPOTY RADOMSKIE
Oj Brynia, bo cie klepne w jędrną pupę.- SPOTY RADOMSKIE
Eee, zwaliłem ten baner. Ozio musi pomóc.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Jutro zrobimy powtórkę z rozrywki.- SPOTY RADOMSKIE
To na melanżu, to było na melanżu...- SPOTY RADOMSKIE
Kuźwa, współczuję tym wszystkim wujom, kudłatym, mokomom, Jarikom i innym co będą musieli to czytać.- SPOTY RADOMSKIE
A co to właściwie jest ten RFS??- SPOTY RADOMSKIE
majka nigdy tego nie zrobi - za cienki bolek z niego.- SPOTY RADOMSKIE
To wszystko przez Ozia i jego zabawkę. [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:24_________________________________________________O, majki właśnie spierdolił wszystko.- SPOTY RADOMSKIE
Pozostanie mu tylko kupić Yarisa.- SPOTY RADOMSKIE
Hmm, dawno nie byłem na spocie w Warszawie... ALE URWAŁ! - SPOTY RADOMSKIE