Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Więc może jednak przyjadę z tym planem mieszkania i coś ustalimy, a przy okazji mnie podkarmisz. majki i tak już dobrze wygląda.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak bury osioł.
-
SPOTY RADOMSKIE
Przed świętami trzeba wszystko zaplanować.
-
SPOTY RADOMSKIE
z tego co widze to odwrotnie Dla mnie weekend jeszcze trwa.
-
SPOTY RADOMSKIE
No właśnie, dlatego zapraszam w piątek. Tomaszku to ja poczekam, aż będziesz potrzebował pomocy w mieszkaniu to wtedy przyjadę :tongue4: Wiesz co, piątek by mi najbardziej pasował...
-
SPOTY RADOMSKIE
Dupki w weekend, a na tygodniu BMW.
-
SPOTY RADOMSKIE
No właśnie, dlatego zapraszam w piątek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Michał to prawdziwy mistrz patelni - z tego co pamiętam to wygrał za drugim razem.
-
SPOTY RADOMSKIE
W sumie jak widziałem tę jędrną dupkę Bryni to Ukcio może być też i moim śwagrem..
-
SPOTY RADOMSKIE
No przeca Ukcio to Twój śwagier.
-
SPOTY RADOMSKIE
już ja wiem co mąz sobie czyta :gwizdanie: , rozmawiałem z nim o tym na zlocie Ze szwagrem?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, ty to niezła dupka jesteś. Jak chcesz to mogę Cię wyrwać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Majka, a w ogóle to ja powinienem Cię przepraszać, a nie na odwrót. W piątek będę rwał do bólu. Mogę nawet też kapiszonować. Łahahahaha. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Aj noł aj noł, ale ta buda jakoś do mnie nie przemawia. Chociaż pewnie jakbym się przejechał to bym zmienił zdanie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jutro przyjeżdża architektka i zaczynamy działać. W środę wywalamy ściany. Myślę, że za ok. 1,5 zrobimy melanż. A, no i dzięki za zdjęcia m-technika, ale E30 w takim wydaniu jakoś do mnie nie przemawia. Lubię klasyczną karoserię - bez zbędnych śpojlerów. Chociaż to co pod maską to jakiś kox. Norbiego szkoda. A poza tym to URRRWAŁ!
-
SPOTY RADOMSKIE
ALE URWAŁ.. ALE TO BYŁO DOBRE!
-
Zalety Bukowiny Tatrzańskiej
W sobotę czekałem z niecierpliwością na fajerwerki, bo nie wiedziałem, że były w piątek. Dopiero w Radomiu się dowiedziałem, że w ogóle były. :doh1:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
3.3 sec :naughty: :naughty: :naughty: O kuźwa, to prawie tyle co moja bagażówka.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak jak mówiłem - znam dobrych fachmanów w Radomiu, ale sam zdecyduj czy opłaca się jechać taki kawał z jedną śrubą.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spaliłeś hamulce? Mam zajebistego tokarza, ale w Warcholandii.
-
SPOTY RADOMSKIE
Co to za koleś??
-
SPOTY RADOMSKIE
No właśnie, co się z tym kiblem stało.
-
SPOTY RADOMSKIE
No to kupujemy te Audice.
-
SPOTY RADOMSKIE
Obiecuję poprawę. :notworthy: