Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
A to już nie wiem gdzie, bo dziś się trochę zjeździłem. Uciekam na kolację do rodzinki. A jutro... bedo kulki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taaa, to z ciotką Baśką jechałem - niezła z niej duupa.
-
SPOTY RADOMSKIE
Widziałeś mnie na obwodnicy??
-
SPOTY RADOMSKIE
Pewnie machem, bo zobaczyłem jakąś fajną dupkę, a ty od razu myślisz, że to do Ciebie. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
O masz, no nie widziałem, bo byłem rozproszony kulkami. A poza tym to mam krotką pamięć, więc może i widziałem, ale nie pamiętam.
-
SPOTY RADOMSKIE
Gdzie mnie widziałeś?
-
SPOTY RADOMSKIE
Przyjedź przyjedź, zostaniesz szczególnie ostrzelany.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ee, kulki juz prawie wystrzelane. Ale na piątek jeszcze starczą.
-
SPOTY RADOMSKIE
E, e, synek, bo jak ja cie pierdolne to cie krew zaleje..
-
SPOTY RADOMSKIE
już? Sila wyzsza.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobranoc Panstwu.
-
SPOTY RADOMSKIE
A jeszcze ktos musi wrzucic te z Twojego fotoradaru.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale urwaliscie.
-
SPOTY RADOMSKIE
ALE URWAL! Powiedz, ze jestem twardy i jakos przyjme kosza.
-
SPOTY RADOMSKIE
Za taka lampe to chyba do rana bedziesz walil. [br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 21:40_________________________________________________Asia ma ochote?? Ale z Toba czy z kims innym??
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok, zapytam jeszcze raz - kto ma ochote na SEX ?
-
SPOTY RADOMSKIE
Kto w tym momencie ma na to ochote??
-
SPOTY RADOMSKIE
Uwaga, bo rachunki placimy na koncu...
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Kogoś kto nam sfinansuje all inclusive. :tongue4: Ty to jednak myslisz Eee, to nie jade. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja wam mogę podpowiedzieć kogo możecie zabrać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobry, zara se skombinuje jakiś komp to i ja podrinkuje z wami. Chyba ze nie lubicie trójkątów..
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziek, jadę... :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Asia pojedzie ze mną na zlot. :> Kaśka, własnie na taką odp czekałem.