Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Od wczoraj tego słucham.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kaśka, przyjedź w piątek na spota to Ci wszystko opowiemy, opiszemy, przedstawimy - po prostu zrobimy powtórkę z rozrywki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie fikajcie, bo wezmę kulki i was skapiszonuje na spocie. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Przechodzę mutację i tyle.
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Kuwa no to przegapiłem najlepszy zlot a myślałem że rok temu było najlepiej Każdy kolejny jest najlepszy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jestem jakiś taki niewyraźny dzisiaj. A w ogóle to miałem sen - śniła mi się ta jędrna pupa co to ją widzieliśmy w sobotę rano..
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Taka jego polityka - więcej się o nim mówi jak go nie ma.
-
SPOTY RADOMSKIE
A to myślisz, że z komóry bym tak nawalał te posty? :>
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
No trzeba przyznać - medialny to on jest.
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
W takim razie Poziek Cię zdradził, bo widziałem, że do innych też te oczka puszczał.
-
SPOTY RADOMSKIE
Przyjedź w piątek na spota to zrobimy małą powtóreczkę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja pierdziele, właśnie znalazłem kulki w kieszeni.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mistrz patelni, łahahahaha.
-
SPOTY RADOMSKIE
Za każdym razem jak czytam ten kawał to słyszę to mocne akcentowanie na ostatnim słowie.
-
SPOTY RADOMSKIE
:polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja bym proponował nie robić obory i to wyedytować...
-
SPOTY RADOMSKIE
I pamiętam jak wyjaśniałeś, że to "i co" jest w tym wszystkim najważniejsze. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Tego to nie znam. Ja to pamiętam, że ryłem z tego kawału o tej dziewczynie co wychodzi z kibelka.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale z was gołąbeczki k**wa jasna.
-
Zalety Bukowiny Tatrzańskiej
My też mieliśmy za***isty apartament z wyjściem na taras.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema twardziele. Dzięki wszystkim za pomoc w spijaniu wspólnego alkoholu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale chyba nie mieliście odwagi dokończyć roboty, bo nie czuję dyskomfortu przy siadaniu. Wschodu słońca niestety, już nie pamiętam, ale wierzę wam, że było fajnie.
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Nie mam siły pisać - po prostu kox i tyle.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czyli ile spaliśmy?