Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Chciałbym się czymś pochwalić - za ok 1,5 miesiąca parapetówa u mnie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie będzie czasu na narty. Ale łopuny to trzeba. Weźcie sobie te buty i już.
-
SPOTY RADOMSKIE
W tamtym roku był śnieg w Bukowinie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, dla Asi możesz wynająć mnie na jakiś czas - to będzie najlepszy prezent. :> Korzeń, JEDZIEMY NA ZIMÓWKACH.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Mogę jechać w tamtą stronę, ale wracać to musi ktoś inny.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
O kurde, moja zdzira. Mowa oczywiście o drugiej fotce. Oziu, zabierz mnie do swojego auta. Będziemy mogli pić wódkę?? Aha, no i koniecznie na zimówkach - tam pewnie będzie śnieg.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, dawno Cię nie widziałem. Ty chyba jakiś odmieniony jesteś.
-
SPOTY RADOMSKIE
majki, wróciłeś już??
-
SPOTY RADOMSKIE
Widziałem ją. Naprawdę ładna sztuka. A beemka też niezła - jedynie te lusterka do niej nie pasują.
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom, spóźniłeś się, idziemy spać.
-
SPOTY RADOMSKIE
A ty zrób taki symulator E30.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jaki barek? Ma być oryginał.
-
SPOTY RADOMSKIE
No jeszcze nie mam. Na jednym już siedziałem - ma jedną dziurę, ale będzie to naprawione. Tapicerka oczywiście fabryczna - taka jak na tylnej kanapie. No i beema będzie umeblowana. [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 21:05_________________________________________________To jest coś takiego, tylko że tapicerka w innym wydaniu:
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć ludziska. Zamówiłem se dziś ori kubełki Sportsitz i cieszę się jak dziecko. LT konkretnie rozwalony.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mam znajomego w Renault. Może coś uda się załatwić. Jakby cuś to dzwoń. A angliki to np. u szwagrów.
-
SPOTY RADOMSKIE
No miałem identyczną sytuację w sobotę, tylko że auto stało pod Bryni chałupą, a tam jeździły kłady. No więc wczoraj znów umyłem, ale po 250km znów auto wygląda jak zwykle.
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajcie, za ok ~1,5 miesiąca robimy imprezę. Szczegóły wkrótce.
-
SPOTY RADOMSKIE
A dziś znowu gąbeczka, szamponik i jedziesz.
-
SPOTY RADOMSKIE
Widzę, że nie uznajesz kompromisów.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ee tam, co wy wiecie o zabijaniu. Najlepszy jestem ja - nic dzisiaj nie zrobiłem!
-
SPOTY RADOMSKIE
Osz kuźwa, żal mi was chłopaki, a szczególnie wuja.
-
SPOTY RADOMSKIE
Właśnie z Jarkiem przeprowadziliśmy kontrolę jakości u Bryni i muszę powiedzieć, że ona naprawdę biega ze ścierą, myje okna i nawet firanki prasuje i wiesza. A moje auto mimo tego, że wczoraj umyte to dziś jest uchlapane po dach w błocie, bo na Bryniowej ulicy jakieś kasztany na kładach jeżdżo. :doh1:
-
SPOTY RADOMSKIE
to je Gekon Co je?