Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
O maasz, ja w święta będę jeździł brudną cytronetą.
-
SPOTY RADOMSKIE
Przez całe 1402 strony są same bzdety. :>[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 23:26_________________________________________________ Pozwalam Ci tak pomyśleć, ale jeśli uznasz to za metaforę.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
A to wszystko przez chłopaków, bo zaczęli o tym mówić jak wyszłaś.. :decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
Po sobotnim poranku coś we mnie pękło..
-
SPOTY RADOMSKIE
No tak, dzieli nas 10 km...
-
SPOTY RADOMSKIE
A masz jakąś inną zachciankę??
-
SPOTY RADOMSKIE
Każda się uśmiecha jak.. tego...
-
SPOTY RADOMSKIE
O, Brynia, coś o tym wie..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale mają w sobie to coś - to znaczy tam w kroku..
-
SPOTY RADOMSKIE
On ma bardziej oryginalne imie... :mysli: Przedstawiam go tylko wybranym więc sorry Oziu, ale nigdy się nie dowiesz.
-
SPOTY RADOMSKIE
On ma bardziej oryginalne imie...
-
SPOTY RADOMSKIE
Szkoda że już idziecie.. Komu będę strzelał z kulek?
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, to już może zostaw tę fuchę Bryńce.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie chcę żebyś pomyślała, że popadam w samouwielbienie, więc temat należy zakończyć..
-
SPOTY RADOMSKIE
k**wa, tera Oziek bedzie zakalce na spoty przywoził.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ryli?? Hmmm. Czyli mam w sobie coś z Bryńki?? Pierwiastek kobiecości? Hm... Jak Jin I Jang? Może coś w tym jest. :polew: Pierwiastek kobiecości podkreśla moją męskość.. No dobra, przesadziłem.. Koniec tematu. :decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
Od tego pupa naprawdę robi się jędrna.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak chcesz to zostanę Twoim osobistym trenerem i będę mówił co masz robić, żeby zachować taką jędrność jak na zlocie w Bukowinie.
-
SPOTY RADOMSKIE
To jest ostrzeżenie, tak? ?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ryli?? Hmmm. Czyli mam w sobie coś z Bryńki??
-
SPOTY RADOMSKIE
Zapomniałaś dodać "jędrna".
-
SPOTY RADOMSKIE
Raczej chciałem usłyszeć coś w stylu - Chłopcy, ale jesteście zajebiści jak napierdalacie te farmazony na tym forum..
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
No i czemu nie dzwoniłaś??