Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
mokom, ładny ten kombinezon. Nie tnij kata, bo coś spieprzysz.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak mnie nie będziesz chciał upić i skajdankować to będzie gites.
-
SPOTY RADOMSKIE
Noo, dawno nie miałem. [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 00:18_________________________________________________ Cza wszędzie mieć kolegów.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zgadnij.. Dowcip się nie przyjął i tyle. Poza tym jak to pisałem to nawet Cię nie widziałem na pasku, więc to bardziej Korzeń powinien się obrazić. Jak chcesz to na spocie se strzelimy po mordzie na zgodę i będzie gites.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Co, bedzie foch?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
No ja wiedziałem, że to nie da się zamknąć tej budki, bo to zara przyjdą te łachmyty i będą tu spamować..
-
SPOTY RADOMSKIE
No to czego się opierniczasz? :bicz3:
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, zamykam tę budkę z lodami i też idę spać. Wesołości.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra dobra, przyjedziemy cie tam zlać troche wodą to bedziesz miał wesołe święta..
-
SPOTY RADOMSKIE
Nara tymcza dozo.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Oo, podoba mnie sie.- SPOTY RADOMSKIE
Trzebaby stworzyć specjalną rangę dla mnie.- SPOTY RADOMSKIE
To może już k**wa pod OBI, coo??- SPOTY RADOMSKIE
A masz chęć zająć się organizacją?? Jeśli tak to Borki koło Piotrkowa. Ale ja w tym roku wolę Piłę, bo po pierwsze jedzie się tam autobaną, a po drugie jest tam lotnisko.. [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 23:27_________________________________________________ A o tych krówkach co się tam lansują w drodze do kościoła itepe.- SPOTY RADOMSKIE
ALE URWOŁ!! ŁOJEZU, URWIE ZARA NASTĘPNEMU!! Jezdem. Musiałem postrzelać z kulek i takie tam różne. Widzę, że fajny temat rozkręciliście. Wiem wiem, ale jakuś tak później musiałbym za daleko wracać..- SPOTY RADOMSKIE
Tak tak, Brynia mi opowiadała...- SPOTY RADOMSKIE
O, dziś na pasku dwie Majki się pojawiły. :>- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Pochwalony. Stulejka jeśli już. :doh1: Ubieracie koszyki? :>- SPOTY RADOMSKIE
Lepsza zmazana betka niż ufafluniona cytroneta. :>