Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak żeś się naćpoł, to sp***dalaj w podskokach.
-
SPOTY RADOMSKIE
nie dość, że widział Twoją sypialnię, to jeszcze widział jak chodzisz po domu :gwizdanie: i nawet widział jędrne pośladki :polew: :polew: jak fart to fart :kox: I dziwicie się, że przez cały weekend byłem nakręcony.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok, będę słuchał doświadczonych.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ten argument jest bardzo mocny...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale ja nie jestem Brynia albo Kaśka.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok, będzie fiolet, ale max na metrze kwadratowym - nie więcej.. No tak tak, racja panie, ale to wina dewelopera.
-
SPOTY RADOMSKIE
Cholera, możliwe, że wszystko może się opóźnić bo... właściwie to nie chce mi się opowiadać dlaczego. Tak czy siak to w tym tygodniu powinno się wszystko na 100% wyjaśnić.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Kaśka, jaki chciałabyś mieć kolor w swoim pokoju hotelowym w Radomiu?? [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 21:52_________________________________________________ I to jest myśl. :th:- SPOTY RADOMSKIE
za***iście :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: Łojezu, myślałem, że tylko ja mam przymulone święta.- SPOTY RADOMSKIE
Lubicie święta?- SPOTY RADOMSKIE
Wtedy narodziła się moja niunia.. Przepraszam za OT.- SPOTY RADOMSKIE
Dziś mam dzień przemyśleń, a Ty jeszcze z takimi nowinami wyskakujesz. Idę po drinka.. Tak czy siak jeśli to rzeczywiście przemyślana decyzja to gratuluję..- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Jedziemy do wawy?- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Dziś rejestrowałem się na BMW-klub.pl i przede mną witała się jakaś kobitka z kompakta. Myślałem, że to Ty, ale później się doczytałem, że to Elbląg czy cuś.- SPOTY RADOMSKIE
Jest akurat do sprzedania. Bierzesz?- SPOTY RADOMSKIE
Tak tak. Lubisz święta? Ja dziś rozpocząłem sezon rowerowy.- SPOTY RADOMSKIE
A ja właśnie sobie zrobiłem Bombardin z bitą śmietaną.- SPOTY RADOMSKIE
Wiesz, ja też nie piłem cały dzień, a mam chęć na drinka. Idę do kuchni, zaraz przyjdę.- SPOTY RADOMSKIE
To tak jak i ja.- SPOTY RADOMSKIE
To znaczy że tak? :>- SPOTY RADOMSKIE
Są chętni na jakiś spot dzisiaj? :> - SPOTY RADOMSKIE