Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak nie ma, jak są. Majówka - Ułęż, 2009 Tylko że bez mini, bo faktycznie zimno się zrobiło.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Co, jedziemy jutro do Bryni??
-
SPOTY RADOMSKIE
U mnie się plany zmieniły - nie wyjeżdżałem dziś z miasta.
-
SPOTY RADOMSKIE
A wpieprzyć Ci??
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzieńdobry robaczki. To co, grupowa kawka w Złotych Tarasach?? Akurat będę w okolicy więc też się pojawie.. Tylko bądźcie o 12:00 tak jak się umawialiśmy.. Pamięć mam krótką, ale dobrą.
-
SPOTY RADOMSKIE
I jeździliśmy razem po okolicznych serpentynach.. Właśnie wtedy zrozumiałem, że na zlot nigdy nie powinno się zabierać dziewczyny. [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 21:34_________________________________________________Ups, Brynia przyszła, dobranoc..
-
SPOTY RADOMSKIE
Pamiętam Kaśkę - miała wtedy dwa kucyki i paliliśmy jej cienkie papierosy. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Michciu, a kto powiedział, że nie pamiętam??
-
SPOTY RADOMSKIE
nie spotkaliście się? A co, Ty też byłeś? [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 21:15_________________________________________________Nie znalazłem tych zdjęć, bo mi coś komp muli.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czekaj, może znajdę w galerii jakieś zdjęcia. Ty też byłeś? [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 21:02_________________________________________________ Ooo, to Ty też byłaś??
-
SPOTY RADOMSKIE
Nic was nie rozumiem, nie wiem o czym mówicie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Myślisz, że pasuje do charakteru Bryni?
-
SPOTY RADOMSKIE
Następna klacz?
-
SPOTY RADOMSKIE
Rozjuszyła nas nasza klacz zwana Brynią.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ach ta nasza Brynia. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Weźta pokasujta te posty zanim Brynia wróci. :decayed:- SPOTY RADOMSKIE
Ło k**wa jasna. :polew:- SPOTY RADOMSKIE
Łahahahaha. :polew:- SPOTY RADOMSKIE
O k**wa, umarłem - komentarz pod filmem. :polew:- SPOTY RADOMSKIE
Od samej ziemi?? No to dawaj ją na warsztat.- SPOTY RADOMSKIE
No przecie so - Brynia i Kaśka. A jak nie będą chętne to nam Zaleczeq coś załatwki. Po avatarze widać, że chłopak ma dojścia.- SPOTY RADOMSKIE
Wykłady nigdy nie były obowiązkowe. Najważniejsze to zaliczać ćwiczenia.- SPOTY RADOMSKIE
Nie zapisałbyś się na taką podyplomówkę ze strzelania z procy?? - SPOTY RADOMSKIE