Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie bój się skarbie, będę delikatny.
-
SPOTY RADOMSKIE
Poznacie w akcji prawdziwego dewianta..
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, trzymam Cię za słowo. Zaraz zacznę urabiać Kaśkę...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ależ to nie jest tajemnica.. Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie... O ile Kaśka lubi takie akcje.
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, trzymaj się mnie mocno, bo jutro parkiet będzie do wymiany. Kaśka, dołącz do nas.
-
SPOTY RADOMSKIE
To dzisiaj na podłodze będzię???
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, jeszcze się pytasz? Z Tobą zawsze..
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
TO NA MELANŻU, TO BYŁO NA MELANŻU BRAT. BYŁO TAK, MONOPOL ZODIAK! Brynia, spoko, ogarniemy temat. [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 23:56_________________________________________________TUNNEL TRANCE FORCE vol. 6
-
SPOTY RADOMSKIE
O ku***a, gdzie są moje kulki!!?? w portkach To właśnie z tych kulek mam strzelić?
-
SPOTY RADOMSKIE
No dobra - zapraszam bez osób tow.
-
SPOTY RADOMSKIE
O k**wa, gdzie są moje kulki!!??
-
SPOTY RADOMSKIE
Chcesz w morde? [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 23:46_________________________________________________ :decayed: Nie było ekipy, bo nie ma lepszej ekipy od was...
-
SPOTY RADOMSKIE
I jeszcze Asia i może żona majkiego i odzima.
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajcie Robaczki, niedługo zrobimy taki MONOPOL jakiego nikt jeszcze nie miał. :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: Kocham was, kocham Brynię, Kaśkę, majkiego, Ozia, mcma, odzima i te inne radomskie dziewczyny. Dziś skończyłem melanż o 23:00, bo nie było dobrej ekipy, ale z wami to będzie melanż od piątku do niedzieli. :kox: Taaaaa.[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 23:41_________________________________________________Wujo załatwia d*py... [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 23:44_________________________________________________Co ja gadam, przecież będzie Brynia i Kaśka.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oj nie pier**l, przecież napisałem, że nawet wuja kocham, więc czego jeszcze chcesZ??
-
SPOTY RADOMSKIE
Ojej, myślałem, że z wujem rozmawiam. Bryniaczku, kochanie, Ciebie to kocham najbardziej!!!! :kox:
-
SPOTY RADOMSKIE
quote]Brynia, Ciebie też kocham. :) :) :decayed: :decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
Kocham was Robaczki!
-
SPOTY RADOMSKIE
Oj tam nie masz siły. Ja akurat jadę do Piterburga, bo mam interes to pojedziemy razem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Odzimku, Ty wariacie, musimy jutro pogadać - najlepiej w cztery oczy..
-
SPOTY RADOMSKIE
Idę na melanż. Pa Robaczki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Odwieziemy Cię beemką.
-
SPOTY RADOMSKIE
Może ten wklej:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ee, dobrze jest. :>