Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Ty ty, nie rozpędzaj się kolego. A wujowi to też się oberwie.
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
Hehe, na razie mam jedną podopieczną - E30 Te są fajne: Ta jest piękna:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ta ostatnia beemka jest fajniutka. mokom, sporo tych punktów.
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
Buba, coś dla Ciebie - fajna sztuka, bez zbędnego tuningu. To jest coś, na co choruję - BMW E24:
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
Myślę raczej o pełnoletnich, z dyskretnym tuningiem i realnych do kupienia. Rost: edmondo, a co powiesz na coś takiego?? Auto oczywiście ze "Świadka koronnego":
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
Temat: Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki Jeśli kogoś, oprócz mnie interesuje temat to zapraszam do dyskusji, wklejania zdjęć pełnoletnich aut, linków do interesujących ogłoszeń, prywatnych projektów itp. Oczywiście nie rozmawiamy tu tylko o Audi. Ja ostatnio zaraziłem się starymi autami z klasycznym napędem, a konkretnie BMW: Jeśli ktoś ma jakieś ciekawe zdjęcia samochodów tego typu to będą one tu mile widziane... :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale bomba. Szacunek. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Prawdziwi dresiarze, którzy żyją "ze sprzedaży telefonów komórkowych itp." nie jeżdżą beemkami, bo ich na nie nie stać. No chyba że jakimiś starymi E trzydziestkami.. [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 11:47_________________________________________________O, czy to nie jest moja przypadkiem?? Tylko że ta ma chromowane listewki..
-
SPOTY RADOMSKIE
Na to też trzeba chyba jakieś studia skończyć??
-
Nowe BMW M5...? :D
BMW znów robi się ładne.
-
Grube audi ;) cultstyle... fotki ;)
Fajne! Szkoda tylko, że trzeba te auta wozić na lawecie.
-
[ALL B6] Która fela
RS4 :th: A rozmiar to już zależy od tego jak mocne masz plomby. Dla mnie osobiście przesadą jest 18", a co dopiero 19"...
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
60.000 km.. Przed pierwszym przeglądem (20.000 km) silnik pobrał ok. 0,4 l. oleju. Obecnie nic nie dolewam. A4 1.6 HDI 110 KM
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, w takim razie muszę zacząć.. później wstawać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, ale ja wczoraj nie siedziałem na forum tylko przy magisterce...
-
SPOTY RADOMSKIE
Czemu jest tak, że przyszła wiosna i ja się nie wysypiam - rano chodzę jak zombie.
-
SPOTY RADOMSKIE
No, w sumie to coś w tym jest..
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
majki, czy może o takim orzechu mówisz??
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale masz MOTÓR.
-
SPOTY RADOMSKIE
Aa, to dlatego Brynia tak na Ciebie leci.. To i ja se zrobię prawko na motor.
-
SPOTY RADOMSKIE
O kurde, ładna. Szkoda tylko, że sedan. No i jak dla mnie to ten m technik z tą rurą nie pasuje..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale te samochody są śliczne. Majki, rób prawo jazdy na motor..
-
SPOTY RADOMSKIE
Który to tam mówił, ze jest niedopieszczony..??
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak dla mnie przyjemniaczek.