Treść opublikowana przez tomaszu
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, ja to widziałem. Fajne to to.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ash jest fajna.
-
SPOTY RADOMSKIE
Znacie ją? Uwielbiam tę dziewczynę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Cały czas tankujesz??
-
SPOTY RADOMSKIE
Koniec imprezy, dziękuję, dobranoc!
-
SPOTY RADOMSKIE
A może nawet Burago.
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, ale fajny ten Twój avant. Taki resoraczek.
-
SPOTY RADOMSKIE
Fajna taka chudzinka.
-
SPOTY RADOMSKIE
Aa, pomyliłem się wczoraj - nie 39 tylko 37.
-
SPOTY RADOMSKIE
Fajna była, nie? :>
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Skąd w waszych głowach takie bzdury się rodzą??
-
SPOTY RADOMSKIE
A ja to wiem na 100%. Już dawno nie miałem takiego poniedziałku. Idę...
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeśli można to porównać z okresem u kobiet to tak.
-
SPOTY RADOMSKIE
Napisałbym coś, ale dzisiaj jestem cholernie marudny, więc może nic nie będę pisał..
-
SPOTY RADOMSKIE
No dobra, to i ja zaraz zamykam tę budkę i też spadam. Spokojnej nocy Brynia - kolorowych koszmarów z majkiem życzę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mi się pewnie przyśnią te leginsy z majka urodzin. [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 23:38_________________________________________________ Haha, to może dlatego ja taki wkurwiony na Brynię jestem... Też muszę zmienić avatara.
-
SPOTY RADOMSKIE
A Ty majki lepiej zmień tego avatara, bo Bryńka dzisiejszą dyskusję będzie kojarzyć z tą gębą i jeszcze oberwie mi się na którymś spocie..
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajcie, naprawdę zaraz będzie dym - idźcie już spać..
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, mam nadzieję, że z Piterburga wrócisz odmieniona - tzn. wyluzowana. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
No kocham Cię, ale dzisiaj to już mi działasz na uzębienie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, po dzisiejszym dniu mam Cię już dość. Jesteś nieznośna. Mam nadzieję, ze szybko otworzą tą przestrzeń powietrzną... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Wyraźnie zaznaczyłem, że nagroda będzie, ale pod warunkiem, że wygra Brynia lub Kaśka. Tobie niestety nie przysługuje nagroda.