Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak tak, że niby w drodze z pracy do domu gotowała.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale się Brynia zdziwi.
-
SPOTY RADOMSKIE
U Bryni pod domem o 19:00.
-
SPOTY RADOMSKIE
A Ty króliczku. Czyli w piątek impreza..
-
SPOTY RADOMSKIE
No chyba że to będzie jakaś tam.. hmm... na przykład Brynia..
-
Spoty Olsztyńskie
Jeszcze nie wiadomo, ale mam nadzieję, że w Pile, tak jak rok temu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie ma to jak proste zasady. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Weźmiemy też Kaśkę, tylko pamiętaj - ja nie lubię się dzielić..
-
SPOTY RADOMSKIE
O maasz, tego nie przemyślałem. Ale w sumie tak będzie najlepiej.. Z resztą, jak już się zintegrujemy to będziemy grać w otwarte karty.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie ma sprawy - w takim razie ja podzielę się z Tobą... Dobrze, że nie mną Hmm, w sumie to tamtej drugiej też będę musiał powiedzieć, że się Z NIĄ dzielę..
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie ma sprawy - w takim razie ja podzielę się z Tobą...
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiesz, nie pomyślałem o tym. Tak naprawdę to liczę na to, że wspólnie coś wyrwiemy i...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ty to jesteś fajna, bo z Tobą to można i o samochodach i o dupkach pogadać.
-
Spoty Olsztyńskie
A jedzie ktoś z was na letni w wakacje?
-
SPOTY RADOMSKIE
Ano szkoda panie. Ale jest szansa, żeby się na letnim (chyba w Pile) napić i iść na zdzirki.
-
Spoty Olsztyńskie
Taktuś, bardzo chętnie, tym bardziej, że miło wspominam pierwszą Kaletkę, no ale czasowo i finansowo nie dam rady.. Za dużo tych zlotów. Tak czy siak to miłej zabawy życzę. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Zależy o której czarnuli mówimy. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Czarnula z braku czasu i środków na razie poszła w odstawkę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć mcm. Wklej no jakąś zdzirę..
-
SPOTY RADOMSKIE
Czekaj, zaraz znajde Ci jakąś zdzirkę. [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 09:27_________________________________________________O, tu są niezłe zdziry.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ta ponętna brunetka to miłość mojego życia. Oczywiście oprócz Bryni i Kaśki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Skoro Bryni nie ma to może pojedziemy na jakieś dupki??
-
SPOTY RADOMSKIE
A może Brynia wcale nie wyjechała do tego Petersburga... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia uże w Piterburgie? Majki chyba ją odwiózł, bo jego też nie widać. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Coś ty, to dostawczak - BMW Touring-Cargo. [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 22:50_________________________________________________ No.