Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, słuchajcie, mam dziś trochę pilnej roboty przy kompie. Czy mógłby mi ktoś dać bana na dzisiejszy wieczór?? :>[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 21:57_________________________________________________ Tak, wklej Ukcia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia jest najlepsza w te klocki i szkoda by było jakby teraz się na nas obraziła.. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie mów tak, bo Brynia się w końcu obrazi no..
-
SPOTY RADOMSKIE
Niestety nie miałem wtedy pod ręką lustrzanki tylko telefon komórkowy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Noo, sam robiłem.. [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 21:47_________________________________________________ BINGO
-
SPOTY RADOMSKIE
No jak to co to za avatar - to przecie Brynia je.
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam was serdecznie, Ale tu się zrobiło porno i duszno przez te wasze avatary. Więc gdzie jutro uderzamy, bo nie wiem którym samochodem przyjechać?? odzim, dzisiaj Adrian pożyczył mi akumulatorki do tej lampy, bo baterie wysiadły po godzinie pstrykania. Jutro wezmę aparat to trochę poćwiczę.
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
Ten samochód zawsze był dla mnie idealny. Poza tym Agatka - moja wychowawczyni ze średniej szkoły takim jeździła. Ależ to była sztuka - ta Agatka oczywiście. VW Scirocco to też była zadziorna furka.
-
SPOTY RADOMSKIE
Super temat, dzięki. :th: wuju, nie widzę w tym nic śmiesznego. No chyba że to "duże miasto". No ale to w końcu Radom to drugie miasto pod względem wielkości... w województwie mazowieckim. [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 15:19_________________________________________________ Lubię takie pupy. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Gorzej jeśli się okaże, że prezes jest giejem. [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 09:29_________________________________________________Macie robaczki lekturę do poczytania, a ja uciekam. Do później.. :> Przyczyny awantur. Żona dała mi do zrozumienia, co chce dostać na rocznicę ślubu. Powiedziała: Chce cos błyszczącego, co leci od zera do setki w ciągu 3 sekund. Wobec tego kupiłem jej wagę. I wtedy zaczęła się awantura. Gdy wróciłem wczoraj do domu, żona domagała się, żebym ja zabrał do jakiegoś drogiego miejsca. Wobec tego zabrałem ja na stacje benzynowa. I wtedy zaczęła się awantura. Gdy skończyłem 65 lat, poszedłem do Urzędu Emerytalnego, żeby złożyć podanie o emeryturę. Niestety, zapomniałem wziąć z domu legitymacje ubezpieczeniowa, wiec powiedziałem panience w urzędzie, ze wrócę później. Panienka na to: proszę rozpiąć koszule. Gdy to zrobiłem, panienka powiedziała: Te siwe włosy na pana piersi są dla mnie wystarczającym dowodem na to, ze jest pan w wieku emerytalnym. Nie potrzebuje pan iść do domu po legitymacje. Gdy opowiedziałem o tym żonie, ona powiedziała: powinieneś był spuścić spodnie. Wtedy byś tez dostał rentę inwalidzka. I wtedy zaczęła się awantura. Żona i ja poszliśmy na spotkanie maturzystów z mojej szkoły, wiele lat po maturze. Zauważyłem pijana kobietę, siedząca samotnie przy sąsiednim stoliku. Żona spytała: kto to jest? Odpowiedziałem: to moja była sympatia. Słyszałem, ze gdy przerwaliśmy nasz romans, ona zaczęła pić i od tej pory nigdy nie była trzeźwa. Żona na to: Kto by pomyślał, ze człowiek może cos świętować tak długo? I wtedy zaczęła się awantura.
-
SPOTY RADOMSKIE
Napiszę jeszcze "seksowne kobiety".
-
SPOTY RADOMSKIE
No co, mam Ci wysłać CV??
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
Fajne fury. :th: Mnie się podobają też nieco młodsze krążowniki, np: [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 09:05_________________________________________________W amerykańskich filmach zawsze najbardziej lubiłem pościgi:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja akurat szukam pracy jako stażysta.
-
SPOTY RADOMSKIE
W przyszłym roku też będę miał stażystkę.
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
No właśnie, pokaż tu swoją B2-kę. Święte słowa. :th: boberek miał fajnego youngtimera, ale z tego co wiem to sprzedał..
-
SPOTY RADOMSKIE
No i znowu chodzę jak zombie.. :doh1: Tera wszyscy będą mieli jakieś dupki w avatarach. Nawet Brynia ma jakąś dupkę.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Hahaha, właśnie se wymyśliłem Irenkę, żeby mi się lepiej zasnęło. :D
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale fajny ten majki, przez ostatni tydzień, prawda??
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra Robaczki. Muszę się wyspać, więc zmykam do mojej kochanej Irenki.. Dobranoc.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oo, to na pewno VIP z Warsiawy pisał.
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
I nie mądrzyj się.
-
SPOTY RADOMSKIE
A kto Cię terroryzuje??
-
SPOTY RADOMSKIE
Ano właśnie, i dlatego też obrywam mandaty.