Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
No dobra, ale przyjadę beemką, bo dawno jej nie odpalałem.
-
SPOTY RADOMSKIE
No dobra, ostatecznie mogę pić. Ale wtedy nie będę szoferem. No chyba że zorgaznizmujemy się na przyszły tydzień - wtedy na pewno będzie mi pasować.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oczywiście, że rude. Takie rude jak Brynia. :>
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
Podobno bardzo się psuje, ale samochód bomba. Czy tak wyglądały te pieski z kiwającą głową z PRLu?? Czy ktoś ma coś takiego?
-
SPOTY RADOMSKIE
Śledzie w oleju i wiewiórki..
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem, bo Brynia nigdy nie zmieniała moich biegów.. :gwizdanie: Ale podobno wystarczy, żeby Jej nie dopuszczać do sprzęgła i powinno być dobrze.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ty będziesz kierował, ja będę pilotował, a Brynia będzie nam zmieniać biegi. będzie bolało Co, biegi nas będą boleć??
-
SPOTY RADOMSKIE
Ty będziesz kierował, ja będę pilotował, a Brynia będzie nam zmieniać biegi.
-
SPOTY RADOMSKIE
łee, to lipa, nie piję Jestem szoferem, ale tylko w jedną stronę...
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie może, bo w tamtym tygodniu się zerwał i miał przechlapane. Poza tym mówi, że został mu tylko 1 dzień do odsiadki, więc nie chce ryzykować. Rezerwuj te Rose. Ja jestem dziś szoferem. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
W szpitalu niestety, wychodzi jutro. No chyba ze dzis pojedziemy na wódkę do szpitala..
-
SPOTY RADOMSKIE
No aż taki ugodowy to chyba nie jestem. Może umówmy się tak, że na początku imprezy porobię trochę zdjęć, a później już schowam aparat, ok? Niech ktoś rezerwuje lokal czy cuś.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mogę być i kierowcą i fotografem. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
to akurat dobrze, serducho jutro będzie pompowało na pełnych obrotach Ale mogę być dzisiaj waszym fotografem. Cześć Oziu, kope lat.
-
SPOTY RADOMSKIE
Właśnie mi się przypomniało, że mnie to jutro rozrusznik serca zakładają, więc nie mogę bardzo przydrinić.
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć ludziki. To jakie plany na wieczór dziś? Rosa? Fregata? Czy może przyjechać beemką?
-
SPOTY RADOMSKIE
Uzależniam się.. Odłączam Internet... Brynia, nie rób ortografów, bo nie będę Cię chciał..
-
SPOTY RADOMSKIE
Buahahahahahahahahaha :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurde, ale ja jeszcze nic nie widzę. Chyba, ze mowa o Dziczy z różowymi uszami. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Ajś, k**wa. Brynia, a może zrobimy jakąś ankietę i wstawimy na HydePark.
-
SPOTY RADOMSKIE
A to co to się tam w ogóle stało w tym Smoleńsku? Jakiś samolot się rozbił czy co??
-
SPOTY RADOMSKIE
O, Brynia, to jest też niezły avatar dla Ciebie: albo ten: [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 22:09_________________________________________________Ewentualnie taki:
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, Tobie to by pasowało np. to:
-
SPOTY RADOMSKIE
No co kurde, chciałem, żeby wszyscy zobaczyli Bryniową wiewiórkę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak tak, pokaż nam swoją wiewiórkę... :kox: