Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Ee, nie. Niech każdy będzie bez auta. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Hej, nie dostałem od was odpowiedzi kto będzie dziś bez auta???
-
SPOTY RADOMSKIE
Z kim? Sam ze sobą?
-
SPOTY RADOMSKIE
A ja mogę?? [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2010, 23:40_________________________________________________A, słuchajcie! Jutro impreza! Nic mnie nie obchodzi, że ktoś nie może, że to że śmo. Jutro kręgle w rosie i wódka. Koniecznie przyjedźcie na spota bez samochodów. Ja mogę wozić, ale tylko w jedną stronę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pojechałem se dziś po felgi do beemy, a wróciłem z kierownicą m-technika i innymi duperelami.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ułęż. 3go nie dam rady, ale jak podremontuję zawieszenie to w końcu będę musiał się wybrać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek, kiedy jedziesz do Wróbla?
-
SPOTY RADOMSKIE
Mogą być osiemnastki - takie jak Brynia. gorące ;P i może jeszcze napalone ?? Tak, i jeszcze wilgotne.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mogą być osiemnastki - takie jak Brynia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wklej no jakieś dupki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie uwierzycie co mi się śniło - sex z Brynią..
-
SPOTY RADOMSKIE
Czyli za mną?? :> Jeśli tak, to ja tęsknię za Tobą, a nie za flachą..
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, przyjeżdżaj już z tą flachą, bo tęsknimy. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Jedynie wygląd.
-
SPOTY RADOMSKIE
E30 z V10 http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=4515333&page=1
-
SPOTY RADOMSKIE
No dasz jakieś foty tej e trzydziechy czy nie?? Skąd ten gostek od części?
-
SPOTY RADOMSKIE
Znam gościa co ma używane części, ale Tobie pewnie potrzebne nowe, tak?
-
SPOTY RADOMSKIE
Prawdziwa beema powinna być czarna i mieć bagażnik mieszczący min jednego człowieka.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dawaj foty. Chętnie, ale jeśli już to cytronetką, bo czarnula obecnie jest niedysponowana. :> Chyba że pojedziemy Bryniową trójką.
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
Właśnie na podobne felgi teraz poluję. Moja niunia obecnie wygląda tak:
-
SPOTY RADOMSKIE
Daleko jej do ETY Twojego świagra, no ale też ma w sobie to coś.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dziś wyprowadziłem swoją perełkę na spacer: Pojechałem nią do ASO BMW w Warszawie na okresowy przegląd: Pan serwisant tłumaczył mi, że mają akurat Żuka na warsztacie, ale w ramach wyjątku zerknął na moją niunię: Serwis nie wykazał żadnej patologii. Uradowany mogłem wrócić do domu.. boczkiem:
-
SPOTY RADOMSKIE
To gdzie Ty teraz jesteś??
-
SPOTY RADOMSKIE
Opowiadaj! Masz jakieś zdjęcia?
-
SPOTY RADOMSKIE
SĄ ZDJĘCIA! Wrzucam wszystkim na PW. Jeśli kogoś pominę to przepraszam. :>