Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
O kurde, ale fajna.
-
SPOTY RADOMSKIE
OKEJ, hamulce pomaluję na różowo.
-
SPOTY RADOMSKIE
A może taki tuning robić??
-
SPOTY RADOMSKIE
A jakbym se tak zrobił samochód to myślicie, że mógłbym wyrywać laski?? Brynia, poleciałabyś na mnie jakbym takim zajechał??
-
SPOTY RADOMSKIE
Jest taka leciutka i zwinna..
-
SPOTY RADOMSKIE
Wolę jednak się bawić E trzydziestką - jest mniej wymagająca.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kusi mnie... http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12622772 Tylko że przekładna kiery na lewą stronę pewnie wyszłaby drożej niż całe auto..
-
SPOTY RADOMSKIE
Oj tam Barca. Lepiej beemki se pooglądajcie. O, tutaj ładna wąska lampa.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja jestem zarobiony - dostałem dobrą flachę od Tomka. Tomek to inżynier, więc robiliśmy pomiary i oglądaliśmy dziewczyny z balkonu. A w ogóle to ja już nie wiem co z tym mieszkaniem będzie, bo deweloper przeciąga sprawę.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
No to przyjeżdżaj w piątek? Co?? Jeśli chodzi o spotkanie na mieście to nie ma sprawy - będę na mieście zara.
-
SPOTY RADOMSKIE
No może jakoś to będzie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oj odzim, no ale jak Ty nie pójdziesz to jak to będzie?? Sam se nie poradzę. :>[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 17:34_________________________________________________ następnym razem na pewno będę miał ze sobą aparat.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy zawsze musicie to robić jak jestem już pijany w trupa??
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak znajdziesz jakąś nową koleżankę to zapraszamy do Radomia.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
A będziecie się całować?
-
SPOTY RADOMSKIE
A to będziesz akurat przejeżdżać przez Radom?
-
SPOTY RADOMSKIE
No dobra, zrobimy mapę, żebyśmy później po pijaku nie musieli się zastanawiać którędy chodzić do tych lokali.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
SPOTY RADOMSKIE
O kurde, faktycznie.
-
SPOTY RADOMSKIE
No nie no, Bryńka, Ty jesteś od dzisiaj Panią BOSOWĄ. Pomysł z kręglami jest lux. :th: odzim, słyszałeś..??
-
SPOTY RADOMSKIE
Majki em od dzisiaj jest naszym BOSEM.
-
SPOTY RADOMSKIE
:shocked: Dobrze majki em. :th: