Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
O 21:18 (mojego czasu) odpaliłem Picase. Jest już... 5%... Proszę o trochę cierpliwości.
-
SPOTY RADOMSKIE
Racja. Daj maila na PW to póki co prześlę wam najładniejsze zdjęcie jakie mi się dzisiaj udało zrobić. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć ludziska. Odzim, chyba dziś nie dam rady tych zdjęć wrzucić na serwer, bo neostrada mi coś walnęła, a na iPlusie to mam słabiutki transfer. No ale spróbuję.. A w ogóle to przywaliłem dziś beemą w krawężnik i felga się troszki ukruszyła. Do domu dojechałem, no ale koła do wymiany.. Teraz już rozumiem dlaczego się mówi "BMW - Będziesz Miał Wydatki".
-
SPOTY RADOMSKIE
Ładuję akumulatorki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hehe, dzięki, ale w Warsiawie u siostry jestem. Nie, bo znowu pierwszeństwo mieli pacjenci ze szpitala. Przestaję rozumieć sens prywatnego leczenia.. Gafa na skalę roku. Ale nadrobimy następnym razem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja na rowerku po lesie śmigałem i nawdychałem się tlenu. Odzim, o 12:00, tak? Kurde, żebym się tylko nie spóźnił. Muszę gdzieś poczytać co powinno się fotografować na chrzcinach.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale urwoł.[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 12:50_________________________________________________Cześć ludzie? A gdzie wy jesteście?
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
I będzie dzisiaj leciała w telewizji na TVP1 kij ze 50 razy już oglądałem oczywiście cena w $ Ładne mi "tylko". :doh1:
-
SPOTY RADOMSKIE
Super, właśnie tak zrobię za tydzień we Fregacie.
-
SPOTY RADOMSKIE
odzim, temat z tym kawałem jest już przewałkowany. Tylko tak jak mcm mówi - w nieco innej wersji. W Bukowinie sikaliśmy z tego.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hehe, nic się nie bój - jak już będzie na 100 % wiadomo kiedy to je zaprosimy. Tylko będę musiał sobie walnąć lufę na odwagę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nic nie grzałem i nic nie umoczyłem, niestety. Wróciłem po 4:00, ale po 7:00 pisałem nowego posta i może dlatego taka godzina się wam pokazuje. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Właśnie dotarłem do domu. Oczywiście nie mogłem się powstrzymać przed włączeniem forum. :> Dzięki wszystkim za super imprezę - pierwszy raz byłem trzeźwy, więc mogłem zobaczyć, jak te radomskie imprezy wyglądają - są super. Dobrze, że misiek nie miał suszarki, bo za tą prędkość to byłoby 10 pkt. jak nic. Zdjęcia ogarnę w niedzielę - tym razem będzie cenzura. Ale tego, że w najbardziej gorącym momencie bateria mi padła to sobie nigdy nie daruję. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - jak już będę miał pełne baterie to robimy powtórkę z rozrywki. Dobra, idę spać, dobranoc...[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 04:16_________________________________________________ZOMBIE...
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmmm, to jest myśl. Coś wymyślimy.
-
SPOTY RADOMSKIE
"Spokojnie, znam takie co zawsze chcą.. i wszystko umią." [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 16:04_________________________________________________No Robaczki, ja już się zwijam. Jakby coś to będę pod telefonem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Co ty, Oziu. Jak chodziliśmy z majkim na dupki to Brynia się nie dowiedziała. Teraz też się nie dowie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dla ciebie to Pan Burak!
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Pewnie, da się zrobić - jak już będę wolny to zadzwonię.
-
SPOTY RADOMSKIE
sp***rzaj dziadu.
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
Taa, trzebabyło jeszcze dodać, że chodzę w dresie. Przecież ja nie zwijam kostki w miejscach publicznych...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok, zadzwonię później.
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
Miodzio. :drool: To jest to, co mi się podoba. Obecnie bawię się E trzydziestką - kupiłem ją w grudniu. Niestety E30 jeszcze nie doczekała się sesji zdjęciowej. Zrobiłem tylko taką fotkę:
-
SPOTY RADOMSKIE
Jest pewna prawna trudność. Jak będziesz na spocie to pogadamy. mcm, jak trzeba to pojadę po Ciebie. Nie róbcie obory tylko ustawiajcie się w kolejkę kto chętny na transport.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurde, właśnie sobie przypomniałem, że muszę skoczyć przed spotem w jedno miejsce - tam nie dojadę beemką. Przyjadę cytronetem. Ok, da się zrobić. Zdzwonimy się. Jakby ktoś potrzebował transport na dziś to dzwonić. DEKLARUJĘ SIĘ NA KIEROWCĘ DZISIAJ.