Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    O 21:18 (mojego czasu) odpaliłem Picase. Jest już... 5%... Proszę o trochę cierpliwości.
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Racja. Daj maila na PW to póki co prześlę wam najładniejsze zdjęcie jakie mi się dzisiaj udało zrobić. :>
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Cześć ludziska. Odzim, chyba dziś nie dam rady tych zdjęć wrzucić na serwer, bo neostrada mi coś walnęła, a na iPlusie to mam słabiutki transfer. No ale spróbuję.. A w ogóle to przywaliłem dziś beemą w krawężnik i felga się troszki ukruszyła. Do domu dojechałem, no ale koła do wymiany.. Teraz już rozumiem dlaczego się mówi "BMW - Będziesz Miał Wydatki".
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ładuję akumulatorki.
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hehe, dzięki, ale w Warsiawie u siostry jestem. Nie, bo znowu pierwszeństwo mieli pacjenci ze szpitala. Przestaję rozumieć sens prywatnego leczenia.. Gafa na skalę roku. Ale nadrobimy następnym razem.
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja na rowerku po lesie śmigałem i nawdychałem się tlenu. Odzim, o 12:00, tak? Kurde, żebym się tylko nie spóźnił. Muszę gdzieś poczytać co powinno się fotografować na chrzcinach.
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ale urwoł.[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 12:50_________________________________________________Cześć ludzie? A gdzie wy jesteście?
  8. I będzie dzisiaj leciała w telewizji na TVP1 kij ze 50 razy już oglądałem oczywiście cena w $ Ładne mi "tylko". :doh1:
  9. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Super, właśnie tak zrobię za tydzień we Fregacie.
  10. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    odzim, temat z tym kawałem jest już przewałkowany. Tylko tak jak mcm mówi - w nieco innej wersji. W Bukowinie sikaliśmy z tego.
  11. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hehe, nic się nie bój - jak już będzie na 100 % wiadomo kiedy to je zaprosimy. Tylko będę musiał sobie walnąć lufę na odwagę.
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nic nie grzałem i nic nie umoczyłem, niestety. Wróciłem po 4:00, ale po 7:00 pisałem nowego posta i może dlatego taka godzina się wam pokazuje. :>
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Właśnie dotarłem do domu. Oczywiście nie mogłem się powstrzymać przed włączeniem forum. :> Dzięki wszystkim za super imprezę - pierwszy raz byłem trzeźwy, więc mogłem zobaczyć, jak te radomskie imprezy wyglądają - są super. Dobrze, że misiek nie miał suszarki, bo za tą prędkość to byłoby 10 pkt. jak nic. Zdjęcia ogarnę w niedzielę - tym razem będzie cenzura. Ale tego, że w najbardziej gorącym momencie bateria mi padła to sobie nigdy nie daruję. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - jak już będę miał pełne baterie to robimy powtórkę z rozrywki. Dobra, idę spać, dobranoc...[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 04:16_________________________________________________ZOMBIE...
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hmmm, to jest myśl. Coś wymyślimy.
  15. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    "Spokojnie, znam takie co zawsze chcą.. i wszystko umią." [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 16:04_________________________________________________No Robaczki, ja już się zwijam. Jakby coś to będę pod telefonem.
  16. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Co ty, Oziu. Jak chodziliśmy z majkim na dupki to Brynia się nie dowiedziała. Teraz też się nie dowie.
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dla ciebie to Pan Burak!
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Hmmm, dobra!
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pewnie, da się zrobić - jak już będę wolny to zadzwonię.
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    sp***rzaj dziadu.
  21. Taa, trzebabyło jeszcze dodać, że chodzę w dresie. Przecież ja nie zwijam kostki w miejscach publicznych...
  22. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ok, zadzwonię później.
  23. Miodzio. :drool: To jest to, co mi się podoba. Obecnie bawię się E trzydziestką - kupiłem ją w grudniu. Niestety E30 jeszcze nie doczekała się sesji zdjęciowej. Zrobiłem tylko taką fotkę:
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jest pewna prawna trudność. Jak będziesz na spocie to pogadamy. mcm, jak trzeba to pojadę po Ciebie. Nie róbcie obory tylko ustawiajcie się w kolejkę kto chętny na transport.
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kurde, właśnie sobie przypomniałem, że muszę skoczyć przed spotem w jedno miejsce - tam nie dojadę beemką. Przyjadę cytronetem. Ok, da się zrobić. Zdzwonimy się. Jakby ktoś potrzebował transport na dziś to dzwonić. DEKLARUJĘ SIĘ NA KIEROWCĘ DZISIAJ.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.