Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja chce jeszcze łikend.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Zastanawiam się jak to zrobić, żeby bez szwanku wrócić jutro do pracy po takim długim i wyczerpującym weekendzie.. Nara pany..
-
SPOTY RADOMSKIE
A miałem napisać na forum, ale jakoś tak zabrakło czasu. :doh1: Dzisiaj robimy mały melanż, ale już bezalkoholowy. Jakby ktoś chciał dołączyć to każdy do każdego chyba ma numer..
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurde, musimy tam dzisiaj pojechać.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
O Chrystusie japoński... ale melanż. Może i byłem śmierdzący i pijany w szpitalu, ale jak zacząłem pani opowiadać o przeżytej nocy to pani najpierw się złapała za głowę, a później chyba zaczęła lecieć na mnie. Jak mi odklejała holtera to tak mnie jakoś po klacie smyrnęła i później przeszliśmy na ty. Na pożegnanie przytrzymaliśmy się wzrokiem i... w środę jadę po wyniki. Ogólnie holter przeżył ekstremalną próbę. mokom, musimy się dziś jeszcze przejechać do McDonalda do pani Ewelinki - bardzo sympatyczna była - miała z nas polew jak po melanżu chcieliśmy kupić jajka i pieczywo na jajecznicę. Poza tym nie zapominaj, że o 20:00 jesteśmy ustawieni z koleżankami z Tipo. A to wszystko dzięki Jarkowi - to on nas wczoraj wyciągnął i był naszym szoferem. Ogólnie to nie wszyscy muszą wiedzieć co robiłem w weekend. Odzim, mam nadzieję, że mam w Tobie sojusznika. Wiesz pewnie o czym mówię... Jak to dobrze, że jestem już w domu i mogę iść na obiad i do wanny. [br]Dopisany: 03 Maj 2010, 15:53_________________________________________________A, dodam jeszcze, że dziś miałem okazję jechać autobusem nr 13 (do szpitala). Kupiłem bilet za 2,10 zł.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, za 15 min wyjeżdżam, jadę do mokoma, jedziemy na Józefów, a później do Kozienic. Wuju, będziesz dziś naszym przewodnikiem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kto mnie zabierze do Kozienic??
-
SPOTY RADOMSKIE
Dawaj foty. Zabierze mnie ktoś na ten zlot?? mcm, nikt nie kupi tej meganki, bo ona wygląda jakby miała nowy lakier. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Zadzwonię do Asi.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, najładniejszy ze wszystkich to jest majki - czy to do niego się dobierałem??
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
A czemu tylko mnie zapytałeś? Zrobiłem coś głupiego, czy co?? Głowa boli już mniej. Właśnie robie sobie śniadanie. Będę żył. Mam małego moralniaka, ale nie będę was tu zanudzał..
-
SPOTY RADOMSKIE
Koniecznie zadzwoń jeszcze raz i pozdrów Ilonkę od nas.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ta, z którą zostałem była fajna, więc ta druga pewnie też.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ty to też jesteś niezły kozak - dopiero odstawiłeś kule i już wywijałeś na parkiecie z jakąś niunią. No ale najlepsze to jest to, że masz nr do Ilony. :th: :>[br]Dopisany: 01 Maj 2010, 11:20_________________________________________________ Ale co ja takiego robiłem??
-
SPOTY RADOMSKIE
Oj Brynia, wiem, że byłem wczoraj denerwujący.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oczywiście, że Majki - prawdziwy z niego lovelas.
-
SPOTY RADOMSKIE
Popełniłem wczoraj jeden błąd - nie kupiłem sobie żadnego dobrego napoju na rano. Poza tym czyj to był pomysł, żeby pić piwa?? Głowa mnie rypie jak nie wiem co. Ale za to Ilonka i Ola są fajne..
-
SPOTY RADOMSKIE
Może i tak, ale trzeba pić!
-
SPOTY RADOMSKIE
A myślisz, że nie pomyślałem..??
-
SPOTY RADOMSKIE
Majki, uspokój się - będzie dobrze, będzie Gosia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pójdziemy na kulki do Rosy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Majki, aleś się rozbrykał. Ok, zacznijmy we Fregacie, a później prosto do Rosy. Będziemy brać taryfę vana - na tyle osób to się opłaca.