Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
No w lepszym momencie nie mogłeś tego napisać... :D :D
-
SPOTY RADOMSKIE
Nawaliliśmy prawie 1500 stron i dopiero po dzisiejszym dniu czuję się zgorszony. Chyba dziś nie zasnę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale za to z jakim napalonym. :decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
Jest, pod warunkiem że to Brynia albo Kaśka wygra. Nagrodą jest noc z tomaszem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Beemkę też chciałem '92 r., ale trafiła się zadbana z '89 r.
-
SPOTY RADOMSKIE
Więc proszę mnie nie umoralniać - przynajmniej nie na forum..
-
SPOTY RADOMSKIE
Oj Marcin Marcin. To nie było spotkanie z sympatii.pl tylko odwiedziny dawnej znajomej... ...bo Brynia nie chciała..
-
SPOTY RADOMSKIE
Proszę, skończmy już temat - to miało być tylko pocieszenie dla majkiego..
-
SPOTY RADOMSKIE
Jakoś mi się smutno zrobiło po tym poście...
-
SPOTY RADOMSKIE
Pamiętam słowa odzima z piątkowego spota - "jeśli zadbana to może mieć nawet 50 l., bo 60 to już trochę za dużo"...
-
SPOTY RADOMSKIE
Na pocieszenie powiem Ci, że dziś byłem na spotkaniu ze znajomą 39 l. i to jest to, do czego chce się wracać..
-
SPOTY RADOMSKIE
Majkuś, przecież wiesz, że nie to miałem na myśli. Stary czyli sprawdzony...
-
SPOTY RADOMSKIE
Wy też? ożesz w mordę Brynia miała na myśli, że nadal kocha starego, poczciwego majkiego.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie nie, raczej do Twojej brunetki.. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja tu widzę niezły burdel. Róbmy szybko 1500 i w kimono, bo jak tak dalej pójdzie to będzie dym..
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam się i wracam do lektury. Majki, czekaj tu na mnie..
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, wyczuwam nerwówkę. Rozumiem, że to przez ten wulkan, a nie przeze mnie. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie ma sprawy, możemy zrobić grila przed domem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia, weź coś wymyśl, bo w piątek robisz imprezę klubową. Nie możesz teraz odlecieć.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oj Brynia, przełóż spotkanie.
-
Spoty Olsztyńskie
Ważne, że avatara jeszcze nie zmieniłeś.
-
SPOTY RADOMSKIE
A stara gwardia zjechała się do Radumia. :drool: :drool: :drool: Dałem się zaskoczyć.. Teraz ktoś musi Bryńce powiedzieć, że w piątek jest u niej impreza.
-
Spoty Olsztyńskie
Dobry! Na radomskich dzisiaj nikogo nie ma, więc przyszedłem do was. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
odzim, Ty wariacie! [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 09:12_________________________________________________Eee, śpicie?
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzwonić po taryfe?? [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 00:36_________________________________________________Kotku, nie krępuj się, więm, że tego chcesz.. [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 00:39_________________________________________________Speszyło się biedactwo. [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 00:40_________________________________________________No, dobranoc Robaczki, bo taryfa przyjechała...