Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Majki już nie ma wyjścia, musi jechać i koniec.
-
SPOTY RADOMSKIE
W piątek będziemy se składać historyjkę.
-
SPOTY RADOMSKIE
odzim nie jechał A
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, z tego co wyczytałem tu dzisiaj to jechała Brynia, Kaśka, majki, odzim, ja no i kierowca. Jechaliśmy w 6 osób??
-
SPOTY RADOMSKIE
A ile osób jechało w samochodzie? Siedziałem z przodu czy z tyłu?
-
SPOTY RADOMSKIE
Oo, szkoda, że nie dojechałem na tę wymianę poglądów.
-
SPOTY RADOMSKIE
O faktycznie, coś przeoczyłem. A ty nie edytuj.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zauważyłem, że coś niedomawiasz po tej imprezie. Co trzeba było??
-
SPOTY RADOMSKIE
A pewnie że podjadę. Spróbuję się tylko nakarmić, wykąpać i zadzwonię - to może być za jakieś 1,5 h.
-
SPOTY RADOMSKIE
A, chciałem jeszcze powiedzieć, że w końcu poznaliśmy tego wuja.. To był ten w czarnej koszuli, tak?? No dobra wuju, w końcu zaliczyłeś pierwszego spota, więc stałeś się pełnoprawnym członkiem RFSu. No i jeszcze chciałem powiedzieć, że to Twoje redło też jest całkiem niezłe, mimo tych wszystkich plastików. Dobra, uściśniemy se dłonie na najbliższym spocie - pewnie za pół roku, no ale cóż - taki urok wuja.
-
SPOTY RADOMSKIE
A to Ty też byłeś z nami?? Jariko, biedaku, ale się naczytasz. Co dziś robisz?
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurde, tam to chyba nie dojadę, bo jestem na bani. Przyjedź do Radomia i ugotuj mi coś.
-
SPOTY RADOMSKIE
No koniecznie. Więc dzwoń. A tymczasem może by mnie ktoś zaprosił na jakieś jedzenie? Znowu robię się głodny. No to jak będzie??
-
SPOTY RADOMSKIE
To co ten Majki taki agresywny??
-
SPOTY RADOMSKIE
O co chodzi z tym statoilem??
-
SPOTY RADOMSKIE
Uuu, widzę, że się wczoraj działo.. A gdzie ty wtedy byłeś???? No możliwe, że też tam wtedy byłem..
-
SPOTY RADOMSKIE
To co, dzisiaj poprawiny u Bryńskich??
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Uuu, widzę, że się wczoraj działo..
-
SPOTY RADOMSKIE
A tort to naprawdę kox. Mnie smakował. Było czym przegryzać. [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 14:40_________________________________________________Wam też coś forum szwankuje??
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurde, nie mogę odpalić beemy. A chciałem pojechać na te zapiekanki. mcm, zaliczyłeś gdzieś baze?? A bo mi ukradli aparat i nie mogłem robić zdjęć.
-
SPOTY RADOMSKIE
Majki: Liczyłem na to, że to będzie zwykła popijawa.. Kaśka: No tak, a teraz musisz siedzieć i pilnować torby. :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
A więc po to były te dary. Brynia, powinnaś zmienić opis na "Śpiewa, tańczy i gotuje, jeździ bejcą i zapiera swetry...".
-
SPOTY RADOMSKIE
Pamiętacie jakieś teksty wieczoru?? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie czaję. Przecież to mnie trzeba nakarmić. :>[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 13:44_________________________________________________ No ja nie słyszałem, ale mam nadzieję, że ty dobrze słyszałeś.