Treść opublikowana przez K2
-
[ALL B5] Wyświetlacz temperatury wariuje
a może ostatnio wymieniałem chłodnice wody wiec możne coś się zpsulo ^^
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Przyjechał bym ale niestety auto na klockach z powodu śruby mimośrodowej która nie chciała wyjść przy wymianie łożysk tył i musiałem ja niestety uciąć a nowa będzie dopiero w środę pod zamówienie ;/ następnego na pewno nie odpuszczę choćbym miał jechać 2 autkiem w sumie to tez audi tylko 80 ^^ a możne teraz coś chłopaki z Gorlic wymyślą taki mały zjazd ;] Gorlicki Ja się pisze
-
[ALL B5] Lusterka s4 od angola
ok dzięki za wytłumaczenie zrezygnowałem z zakupu Temat do zamknięcia
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no dawać foty chce zobaczyć co straciłem ;(
-
[ALL B5] Lusterka s4 od angola
hmm teraz to sam już nie wiem xD
-
[ALL B5] Lusterka s4 od angola
a od czego w takim razie ??? typ tak napisal ze ta sa ori od b5 s4 98 r biturbo
- [ALL B5] Proszę o VT
-
[ALL B5] Lusterka s4 od angola
witam czy ktos wie czy podejda lusterka od angola S4 ?? dodam ze sa elektrycznie skladane
-
[B5 ABC] Podwójny wydech robił ktoś ?
Witam czy robił ktoś lub wie czy da się zrobić podwójny wydech w A4 ABC Quattro???? jakie są koszty??
-
[ALL B5] Problem z wyborem radia
Nie po prostu podpinasz przejściówkę (link allegro) do autka a druga stronę prosto do radyjka Ps. tam z tylu masz jeszcze wejście RCA (czincze) służy ono do podpięcia wzmacniacza jeśli byś kiedyś o tym myślał
-
[ALL B5] Problem z wyborem radia
wiec powodzenia w montowaniu radia ale foty te kostki czarna i czerwona nie wiem jaki kabel masz w zestawie ale tutaj masz tył radia kostki zapewne masz takie w aucie foto niżej : wiec pisałeś o kablu który dają do radia jeśli to taki kabel : to wszystko podepniesz w 5 min ;] jeśli nie to musisz go dokupić link do aukcji : http://allegro.pl/kostka-iso-radio-pioneer-keh-p-7400r-deh435-zrs043-i1512137900.html pozdrawiam
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
wpadł bym ale niestety trochę późno jak dla mnie to organizujecie następnym razem możne trochę wczesnej powiedzmy o 16 to więcej ludków od Gorlic wpadnie a 2 sprawa małe problemy z łożyskami z tylu wynikły ;(
-
[ALL B5] Wyświetlacz temperatury wariuje
Witam ostatnio zauważyłem iż wyświetlacz temperatury zewnętrznej po odpaleniu auta pokazuje powiecmy -45 stopni ale po 2 sekundach po odpaleniu działał już normalnie przed odpaleniem tez co może być przyczyna ?
-
[B5 AEB] Wymiana łożyska koła tylnego Quattro Fotostory
no ja jednak odpiolem ja i wyciaglem z makiem ale dolna śrubą nie chciała wyjść wiec porostu szlifierka i ogień a teraz muszę czekać do środy bo nie maja musiałem zamówić stad mam dane tej śruby. wyżej napisałem ;] możne komuś się przyda jej oznaczenie
-
[B5 AFN] Nagłośnienie
tak audi sedan ma 8 kabli 2 głośniki w polce i 2 w przednich drzwiach + 2 małe w klamkach ale one idą z głośników w drzwiach wiec nie idą do radia a w avancie zapewne tez jest tak samo a czemu ty masz tylko 4 kable jak mówisz możne ktoś przerabiał CA i głośniki tylne nie wpinał już pod radio tylko pod wzmacniacz i porostu wywalił te wiązki a zostały tylko przednie głośniki tak przeważnie robią ze przednie pod radiem a tyknie + skrzynia lecą ze wzmacniacza a sygnał idzie przez RCA
-
Pomoc w wyborze wzmaka
ile masz funduszy na wzmak??? wiec jak myślę będziesz chciał podpiąć ten wzmacniacz pod skrzynie lub ten głośnik GMS-9300 i jeszcze parę głośników powiedzmy z tylu tak??? wiec wstępnie szukamy 4 kanałowego wzmaka który po bloku ma 150 rms czekam na odp ile masz funduszy na ten wzamcniacz
-
[ALL B5] Problem z wyborem radia
najlepiej daj zdjęcie kostek które już masz
-
[B5 AEB] Wymiana łożyska koła tylnego Quattro Fotostory
jeśli kogoś interesuje śruba znajdująca się w tym miejscu na załączonym wyżej foto To jest to Śruba Mimośrodowa AUDI/VW o symbolu 8A051387C koszt u mnie to 42PLN
-
[B5 AEB] Wymiana łożyska koła tylnego Quattro Fotostory
czyli wystarczy wycaignac czujke kolo piasty od abs nei trzeba wyciagac z kompa ani rozlanczac klem ? czy dobrze zrozumialem?
-
[ALL B5] Gałka zmiany biegow
no ok a jak wygląda ta gałka po 2 lifcie bo dopiero od nie dawna mam do czynienie z audi a4 będę wdzięczny za jakiekolwiek foto
-
[ALL B5] Gałka zmiany biegow
no ok ale dożo minie pomogłeś mogłeś napisać przynajmniej z którego audi glosik na 2 lift ;]
-
[ALL B5] Gałka zmiany biegow
Witam Chciałbym zapytać was o zdanie co do gałki zmiany biegów jaka wybrać: Ori z A4 B5 Ori z A4 B6 A może podświetlana z allegro z własnym wzorem Amorze macie jakieś inne propozycje Czekam na wasze wypowiedzi Dziękuje za zainteresowanie tym tematem [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 22:52_________________________________________________up
-
[ALL] Co to za felgi
dzięki można zamknąć
-
[ALL] Co to za felgi
witam ktoś wie jak się te felgi nazywają Firma lub coś o pomoże mi znaleźć podobne ?
-
[ALL B5] Czy mogę prosić o VT felg
czarne lakier + np czerwony rant