Treść opublikowana przez K2
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
A jedną firma? Żeby mieć komplet od jednego producenta.?
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Witam Szukam kompletu na przód 321 Tarcze i klocki do wyboru 3-4 firmy : Textar Ferodo Brembo lub Bosch. Często używam hamulca więc chcę żeby działał w miarę dobrze ? Przewody wymienione na oplot.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Szukam mecha który ogarnie skrzynie biegów która zaczyna wyć. Proszę o informację na pw gdyby ktoś znał dobrego spec.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Oj nic to kiepsko
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Witam co ciekawego ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Chlopaki z klubu a6 maja spotkanie 22.12
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Żeby tu mieć tylko takie problemy ^^
-
Czcionka quattro lub allroad
Heh Wiec proszę wpisz w google i podaj mi link do tej czcionki. Gdyby to było takie proste nie pisałbym tego tematu
-
Czcionka quattro lub allroad
Fajnie dzięki przyda się ale jak kolega niżej pisze potrzebuje czcionki
-
Czcionka quattro lub allroad
Witam szukam czcionki której Audi uzylo do napisu allroad prawdopodobnie napis quattro tez jest w tej samej czcionce jeśli ktoś ma taka czcionkę lub wie gdzie ja znaleść proszę o wskazówki
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
Czy jet możliwe ze mam to u siebie ? w wlepce mam 1AT Dzis ku mojemu zaskoczeniu zobaczyłem takie cudo na fis
-
Co to za komunikat na FIS
Serio ? chyba w 2000 roku nie dawali czegos takiego do Hmmm
-
Co to za komunikat na FIS
Witam Przekopałem dość sporo stron i niestety nie znalazłem odp na pytanie. Wiec możne ktoś z Was widział lub wie co to za komunikat na fis Opisze sytuacje kiedy błąd się pojawił może to ma związek może nie. Otóż dorobiłem grot do kluczyka wymieniłem go i chciałem sprawdzić czy działa, otworzyłem auto działa włożyłem do stacyjki działa ( migał komunikat immo ponieważ nie wymieniłem jeszcze pastylki z transponderem którego muszę wyciągnąć z kluczyka serwisowego) wycofałem dorabiany klucz i wyciagłem go włożyłem klucz oryginalny przekręcam ten kluczyk który jest oryginalny i bach błąd Nie wiem czy to normalne ale fotki z vag przy probie połączenia sie z immo Filmik :
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Dziwne dźwięki z przodu
Witam mam dwa pytania 1. Gdy przyspieszam mam taki dziwny dzwiek "tyk,tyk,tyk,tyk" dzwiek tylko przy przyspiszaniu 2. Gdy cofam slysze takie "zyyyyyyy" 2. filmik 1. filmik- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
cos sie zapowiada na weekend?- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Narazie zaproponowałem Galerie Tarnowska godz 15:00 02.10.2016 Czekam na odpowiedzi na a6klub A co odpowie a4klub?- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
2.10 takie małe spotkanie- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Według mnie gra nie warta świeczki. Po czym będziesz mieć podobna moc jak 2.8. Chyba że będziesz zmieniać turbo i reszte bebechow. Co ci mogę powiedzieć V to V. Mam dwie wiem co mówię.- SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Może wspólne spotkanie z a6klubem?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
2.8 w roku 2000 to wszystkie miały 193KM, i zazwyczaj były w Q więc silnikiem 2.8 masz połowę wymagań. 1.8T mało widziałem Q- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak będziesz szukać znajdziesz. Ja szukałem pół roku i poszedłem na jedno ustepstwo "Kolor"- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Trochę się zmieniło. A4 ma siostre- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siema dawno mnie nie było. Planujecie coś w niedalekiej czasie?- Wymiana na nowszy model z 99r
Witam Wymieniłem klima-tronik ze starego tego z dwoma wyświetlaczami z 95r na nowszy z 99r (wymiana całego tunelu) Teraz Klima mi się nie załącza oraz lusterka nie podgrzewają się ( tylna szyba działa perfekto) Gdzieś w sieci wyczytałem ze stare klima-troniki miały sterowanie minusem a nowsze plusem, oraz ze stare chodziły na 7v a nowsze na 12V Pisano ze trzeba pozmieniać kable przy wtyczkach czy ktoś robił coś takiego? lub wie jak to przerobić aby klima mi działała? Dziękuję za zainteresowanie tematem i wszelka pomoc. Jesli ktoś ma ewentualnie poprosił bym schematy obu klima-tronikow dla elektryka w ostateczności Dla tych którzy tak jak ja auta z najstarszych roczników w których klima była sterowana masą. Jednak nie trzeba zdejmować zderzaka ani wykręcać lampy Na tym zdjęciu widzimy wtyczkę którą idą przewody do czujnika ciśnienia klimy. Znajduje się ona tuż pod pompą abs, czyli dojśie piękne. potwierdzam, że należy przeciąć brązowy przewód z białym paskiem i podłączyć pod niego + najlepiej po stacyjce i bezpieczniku. Odp znalazłem w warsztacie w tym temacie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/88132-all-b5-zmiana-tunelu-z-przed-liftu-na-poliftowy/ Plusa podłączamy do widocznego końca kabla który wychodzi z czujnika Temat do zamknięcia lub kosza - Dziwne dźwięki z przodu