Treść opublikowana przez K2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ponoć ma być niezbyt pewna pogoda
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
LOKO-s wpadaj chce obejzec twoja V z 193 kucami
-
[B5 ABC] Pali się kontrolka ładowania, wspomaganie szarpie i faluje
raczej na 99 poszedł pasek ja na zerwanym pasku przejechałem 7 km do domu ale to w innym audi a co do wymiany jutro zajrzę poda maskę i ci odp dokładnie
-
[ALL B5] Wymiana Sterownika AIRBAG - wersja mini.
to ja mam inny w poduchach 2 bledy : 532 - baterii lub uziemienie (nie odłączałem aku ) 65535 - ponoć często występuje z innymi błędami i nie ma znaczenia
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
około 15 powinien być 2 etap już po montażu i 3 w toku
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
no nie powiem ale jak skończę to wtedy będzie wyglądać chyba jeszcze na tym forum nie ma takiego pakietu jak ja zaserwuje swojej
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
ja mam pomalowane środki luknij sobie myślałem ze ty tez pomalowane i dodatkowo folia ^^
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
ładnie wygląda silniczek tylko ten OOOO mogłeś dać w innym kolorze ale jak dal mnie jest ok lampy pociagles folia????
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Etap I (koszt 1200) -fotele przednie -kanapa tylna -boczki -mieszek -gałka zmiany biegów -hamulec ręczny Etap II (koszt 420) -konsola środkowa -tunel środkowy -podłokietnik -obici foteli przednich to z tylu Etap III (okolo 200) -schowek pasażera -wszystko od dekora w dol -obudowa kierownicy Etap IV (jeszcze nie pytałem ) -podsufitka -słupki -tylna polka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zmięcie topa na 11.06.2011 godz 14.00 pod media Kto będzie wogole ?
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
dokładnie trochę więcej roboty przy tym ale wygląd później
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
to nie koniec Etap I -fotele przednie -kanapa tylna -boczki -mieszek -gałka zmiany biegów -hamulec ręczny Etap II -konsola środkowa -tunel środkowy -podłokietnik -obicia foteli przednich to z tylu Etap III -schowek pasażera -wszystko od dekora w dol -obudowa kierownicy Etap IV -podsufitka -słupki -tylna polka obecnie 2 etap sie robi u tapicera
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
no cóż ale i tak będzie na co popatrzeć ja jak będę robił to tylko z włókna węglowego
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
ale ori czy folia?
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
tez może być jestem ZA- [ALL B5] Wymiana Sterownika AIRBAG - wersja mini.
a podpinałeś wcześniej VAG ???? jaki bald ci wyskakiwał ???? tez mi świeci cały czas ta kontrolka- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
proponuje 11.06.2011 o godzinie 14.30-15.00 pod Media Markt a pozniej z pod media wyjazd no Starego Sącza co wy na to ?- [B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
nie nie jedyne co jeszcze to dekory będę próbował robić w carbonie tylko zastanawiam sie w jakim bialym czy czarnym- [B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
deska zostaje w czarnym kolorze podoba mi sie taka jaka jest wszystko pod dekorem w białej skórze zrobi swoje- [B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
oczywiście od Eski tylko z lat 95-96 mnie interesuje ale najpierw chce skończyć z tapicerem później inne mody wszystkiego na raz nie zrobię za szybko by poszło- [B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Tak sufit tez będzie robiony ogólnie cały środek będzie robiony na nowo podzieliłem tona etapy Etap I -fotele przednie -kanapa tylna -boczki -mieszek -gałka zmiany biegów -hamulec ręczny Etap II -konsola środkowa -tunel środkowy -podłokietnik -obici foteli przednich to z tylu Etap III -schowek pasażera -wszystko od dekora w dol -obudowa kierownicy Etap IV -podsufitka -słupki -tylna polka i to chyba tyle reszta wyjdzie w praniu- [B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
no koleś wzia tylko za materiał robota free ponieważ chce z mojego auta zrobić swój produkt flagowy ; )- [B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
nie malowałem kupiłem już takie ale chyba przemaluje na białe w macie dość to fajnie wygląda z biała skora w boczkach- [B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
no cóż zobaczymy jak ze ścieralnością to prawdziwa skora nie żadne EKO nie wiadomo co co do nr do firmy niestety koleś zakazał podawać narazie ale jak pojadę po elementy II etapu (konsole tunel , podłokietnik) pogadam z nim na ten temat - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt