Treść opublikowana przez K2
-
[ALL] Listwy chrom na grill audi, co o tym sadzicie?
nie rób tego ale to tylko moje zdanie
-
[ALL] Prośba
komuś,kto jezdzi matizem,lub seicento-wszystko co inne od ich auta się podoba... możne ale i tak z tego co widać jest ich więcej niż prawdziwych Fanów oryginalnych części pyzatym jak modowac to tylko tak żeby Tobie się podobało bo w końcu ty jeździsz tym Autem a nie użytkownicy Forum (ale rady zawsze mile widziane) Swoja droga ciekawe jaki koszt zamontowania Takiego Hydraulicznego zawieszenia "na Guziczek" Orientuje się ktoś?
-
[ALL] Prośba
festyniarskie lampy ale i tak wygrała Wiec jak widać wiekowości ludzi podoba się festyn a nie jak u nas na forum od razu fala krytyki ...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
o proszę witamy nowego kolegę
-
[B5 ADP] Głośniki przód-problem
wiec na pewno odpadaj ustawienia radia bo zostały res i nic nie pomogło widzę 2 wyjścia 1 poszły głośniki ale to mało prawdopodobne żeby oba na raz klękły 2 poszła końcówka mocy w radiu odpowiadająca za przednie głośniki wiec żeby wykluczyć głośniki wziął bym jakiś stary głośnik który na 100 % działa i podpioł go zamiast któregoś głośnika w drzwiach w tym celu niestety trzeba ściągnąć obicie drzwi
-
[ALL B5] Swiatła Dayline problem w wyborze:/
Polecam gwerta kopiłem od niego lampki Xeno z malowanym w czarnym macie środkiem Forumowicz zna się na rzeczy polecam
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
najwyżej majdnę farba raczki na biało Wiec raczej pójdzie to cale w jednolitym kolorze czyli biała skora z czarna nicią dobra to chyba tyle na ten temat jak będę dalej robił środek czyli podsufitka słupki tylna polka założę nowy temat
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
będzie tak jak tutaj na foto niżej tylko zamiast karmelowej będzie biała a w drzwiach tylko ten fragment który zaznaczyłem wyżej na foto raczki są czarne w połysku
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
nie nie źle zrozumiałeś będzie obszywany tylko dol od dekora w białej skórze z czarna nicią a chodzi o boczki tylko o te wstawki materiałowe kolo uchwytu drzwi
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
za calosc czyli : Siedzenia, kanapa tylna , Galka , mieszek, konsola srodkowa, tunel , podlokietnik , przednie slupki , reczny , w desce wszystko w dol od dekora czyli schowek pasarzera obydowa kierownicy i schowek kierowcy + boczki wyjdzie okolo 2 tysie zostal problem tylko z boczkami czy cale biała skora czy biała na pionowej części a czarna na poziomej części
-
[ALL B5] Demontaż tunelu środkowego
jest tam napisane. Zaciąg ręczny i od spodu miedzy rękojeścią a reszta będzie taki "cycek" wyciąg go delikatnie i pociągnij zwolni on zaczepy 2 po bokach Poszukam foto gdzieś było na forum jak to zrobić z foto Znalazłem
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
no poszło tyle ze dziś bylem u tapicera dogadaliśmy szczegóły odnośnie boczków jeszcze się zastanawiam czy dać 2 kolory skory czy tylko biały tapicer na etapie obszywania siedzen
-
[ALL B5] Co to za osłona?
eeee Ja ci dałem namiar nie gadaj :gwizdanie: a na forum jezdzi dosc sporo aut z tą osłoną, ja mam nawet wiecej no tak ale wcześniej 2 dni szukałem
-
[B5 AEB]PROSZĘ O JAK NAJ OPINI Brak mocy,klekocze,błękitna chmura po wymienie..
no wlasnie nie rozumiem co ma wymiana oleju choćby na inna markę do kopcenia utraty mocy itp dla mnei to calkowice bez sensu jak dla mnie rozrząd jest źle zrobiony i kropka. jak można zwalić winę kopcenia utraty mocy na wymianę oleju . podejdź na spokojnie powiedz ze opisałeś sytuacje kilku mechom i zgodnie powiedzieli ze sknocili robotę przy rozrządzie i niech poprawia jeśli nie to sad mechanik ASO i zapłacą poczekaj na inne wypowiedzi Dla meni wina to złe zrobiony rozrząd .
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jadę dziś o 13 zobaczyć co typ zrobił za ten czas dawaj na gg
-
[ALL B5] Co to za osłona?
Tylko nikt się nie wypowie co i jak . mówić to sobie możne ze ma a widziałem tylko 1 autko z ta oslona na forum co prawda 2 widziałem ale z zamiarem zakupu tej osłony
-
[ALL B5] Co to za osłona?
to tylko poglądowe foto zobaczylem i postanowilem ze cos w tym stulu zrobie a szukanie tej oslony zjelo mi 2 dni oslona pochodzi z VW passata FL ale byla tez montowana w Skodzie Superb w neilicznych egzeplazach z silnikiem V i 2.5 TDI
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
z kleczan hmm ja napisalem do 4 gości z gorilc z forum żaden nie odp
-
[ALL B5] Demontaż tunelu środkowego
ciągnąc urwiesz uchwyty http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_uchwyt_na_napoje-t74293.0.html <---
-
[ALL B5] Co to za osłona?
nr osłony to 3B0119487B i jest ona dostępna w ASO za 132 pln z dostawa do domu !! zamówiłem taka osłonę z ASO a wygląda na tak Obecnie czekam na jej dostawę docelowy efekt (festyn pod maska )
-
[B5 AEB] A4 => S4 = <3 / Toruń
sciemnij szyby fele zostaw
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to ten co ci deptał po zadku w srebrnym sedanie od ciebie ???
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
oficjalnie łokieć pójdzie w białej skórze z czarnym przeszyciem
-
[B5 ADP] Głośniki przód-problem
nie wiem co to za radio ale jesli ustawienia to najlepiej wyciag radio odepnij od niego kostki odczekaj chwile i podepnij na nowo ustawienia sie resetna.
-
[B5 AEB]PROSZĘ O JAK NAJ OPINI Brak mocy,klekocze,błękitna chmura po wymienie..
odwieś im spowrotem i ten co to spier.... niech to naprawi ich wina nie ma co dociekać na forum tym bardziej ze to wina mecha który spartolił robotę ... BO chyba nie będziesz robił tego na własny koszt???