Treść opublikowana przez K2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
swoja droga na ostatnim było was 4 tak ??? a z nas w Gorlicach się nabijali jak było nas 3 ale dajecie d*py
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no nie o 16 jak bylem było w sam raz słoneczko i wogole ja proponuje 16-17 a wy Panowie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
moge prosic na gg na chwile???
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
teraz będziemy i to na spot nie forum
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
oj młody będzie stawiał szykuje się biba mam brac kierowce?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
resztę wypytam na gadulcu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to nic dalej będę czekać na komet mojej V
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
nie mów o audi złom zasługujesz na
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
graty pomysłu z dachem będziesz go robił ???? kozacko bedzie wygladac
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jak chcecie byle nie po imieniu, jak rejestrowałem się tak ale było zajęte no ale się udało w sumie Baldur to bylem kiedyś jak kopiłem 80 teraz od dłuższego czasu mówią mi K2 lub ..... W pracy nikt nie mówi mi po imieniu w domu tez tylko Mamcia a narzeczona mówi już całkiem inaczej
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
to jak o godz 17 czy 18 jednak [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 22:54_________________________________________________Młody będziesz ????
-
Ceny paliwa marzec 2026
chyba sa powody do radości... http://www.bankier.pl/inwestowanie/narzedzia/tech/index.html?from_form=yes&moreless=ndef&symbol=ROPA&draw_style=line&type=B1M&min=60&display=150&chart=&n=14&indicator= pytanie na jak długo... \nawet tego spadku nie odczujemy a powinnismy malo tego ida wakacje bedzie jeszcze drozej
-
Polecane opony letnie
jezdze na NEXEN N3000 235/45/17 http://allegro.pl/235-45r17-opony-letnie-nexen-n3000-235-45-17-w-xl-i1594924434.html i nie powiem złego słowa poprostu a są ciche
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
odświeżę bo zal ze taka V się marnuje byle tak dalej
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
- [ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
zobaczymy co powie tapicer 1. wieczko biała skora cale z czarna nicią jak się da 2. 2 kororki czarne wąskie paski po bokach a środkiem szerszy z białej skory dzięki za pomoc możne jakieś inne propozycje chętnie rozważne każda opcje- [ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
nie tapicer autko już obszywa ale konsola, tunel i podłokietnik po lift mam w domu jeszcze a jak by to zrobił w 2 kolorach powiedzmy przez środek pasek z białej a boki w czarnej xD gralo by to z boczna czarna skora foteli i srodkiem tunelem w bialej kur.. sam nie wiem- [ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
nie da sie tam wlepic chyba czarnej nici- [ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
zacznijmy od początku :> Fotele cela w 2 kolory Środek w białej alcantarze a boki w czarnej skórze mieszek biała skora czarna nic tak samo gałka zmiany biegów tunel środkowy idzie cały w białej skórze z czarna nicią i tak samo leci wszystko w dol od dekora w białej skórze z czarna nicią. temat obudowy mieszka zakonczony pojdzie w czarnej alcantarze zostaje motyw podłokietnika malunek na czarno i wieczko tylko obszywane skora alcantara jaki kolor całego raczej nie da się obszyć zbyt ciasno jest złożony żeby jeszcze tam materiał wepchac- [ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
no tak obudowa poleci na czarny w alcantarze podlokietnik usiluje teraz rozkrecic ale jesli sie nie uda bede musial malowac a wieczko kolor jak mowisz bialy skora czy alcantara?- [ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
podłokietnik właśnie usiłuje rozebrać jeśli mi się nie uda to zostanie mi tylko 2 wyjścia albo go okleić folia czarna MAT ale wtedy straci fakturę swoja albo pomalować spray na czarno a samo wieczko obszyć ale znów na jaki kolor jeśli będzie czarny to wieczko pasowało by w białej skórze ale z 2 strony fotele będą obszywane środek biały a boki czarny czy nie będzie się to gryzło ta biel na podłokietniku z czarnym boczkiem fotela- [ALL B5] Jak rozebrać podłokietnik na części pierwsze
Witam rozbierał ktoś podłokietnik na części pierwsze będę wdzięczny za wskazówki pozdrawiam- [ALL B5] Łapa podłokietnika, jak razłączyć? Foto
ściąłem cały tunel odkręciłem śrubę mocująca była na klucz 10 wyciągłem popielniczkę i waliłem po uchwycie mocującym zeszło po 10 sekundach- [ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
cały tunel raczej w białej skórze podłokietnik zastanawiam się jak go zrobić- [ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
wiec chyba najlepszym rozwiązaniem będzie obszycie na czarno w alcantara a nie skora [br]Dopisany: 06 Maj 2011, 05:58_________________________________________________Panowie temat 54 razy przeczytany a tylko 2 osoby się wypowiedziały chyba co do kolorystyki i wyglądu nie trzeba nie wiadomo jakiego speca Pisać śmiało możne jakieś inne rozwiązania???? - [ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?