Treść opublikowana przez K2
-
[ALL B5] Wycie z tyłu
dokladnie ja na śrubę prawie 5 dni czekałem sprowadzali z ASO w poznaniu koszt 42 pln
-
Znaczenie ET Felgi
na luzie a żeby miało to wygląd jak kolega który ma ET35 R16 kapec 225/45 i 7,5J??? dystans 10 załatwi sprawę? bo przy Et42 bedzie schowane a przy et 35 jest na roni przyjanmiej tak mial koles bo specialnie pytalem
-
[ALL B5] Wycie z tyłu
jedna wyszła a 2 niestety po 3 godzinach szlifierka poszła w ruch ale myślę ze to mój błąd był bo 1 rzecz to odkręcić ta śrubę a ja odkręciłem ja prawie na końcu MC sie poluzował jak kawałek wybiłem i dalej nie chciał iść
-
[B5 ABC] Jakie tarcze i klocki ?
700 to za drogo dla mnie ;/
-
[ALL B5] Wycie z tyłu
no to panowie u mnie były walnięte łożyska jedno ledwie żyło a 2 całkiem katastrofa po wymianie oby cisza jak w grobowcu
-
Znaczenie ET Felgi
235/45 R17 felga 7,5" ET42 wejdzie do B5 Q???
-
[B6 AVF] Co myślicie o takiej feldze do Avanta?
ładne daj zdjęcie autka to we wkleję na autko i sam ocenisz jak wyglądają u Ciebie
-
[B5 ABC] Jakie tarcze i klocki ?
Podepnę się pod watek Panowie jakie tarcze do ABC 2.6 Quattro an przód możne jakiś zestawi a allegro odrazu z klockami będę wdzięczny za linki
-
[B5 ABC] Wymiana klocków audi a4 2.6 quattro (tył)
ja kupiłem te Girling i spisują się dobrze Jest równica miedzy Quattro Przynajmniej Tak tłumaczył mi sprzedawca i pokazywał czym się różnią
-
[ALL B5] Jakie felgi do avanta
dokładnie ! są zajeb..... brał bym je bez zastanowienia jak bym mail tyle kasy
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
ile zostawić tego elementu który będę wycinał z błotnika 5 mm ????
-
[ALL B5] Zaślepka-pokrywa podszybia
dokładnie a jeśli nie zmienisz na polifonie te 2 części to będzie to wyglądać tak jak u mnie ;( Ps. teeree jak ładnie prezentuje się osłona od Ciebie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
jakaś bibę można zrobić grill browarek ale po 1 tylko żeby było można wracać do domku a jak już wypijesz to 3 godzi musisz siedzieć
-
[ALL] Wkrętka z tyły tuby, gdzie kupić?
nie wiem czy dobrze mysle ale chyba chodzi o to : http://allegro.pl/m01-terminal-gniazdo-glosnikowe-okragle-i1566589830.html a tutaj masz wierzy wybór http://allegro.pl/listing.php/search?category=0&sg=0&order=p&string=gniazdo+glosnikowe&change_view=1
-
[ALL] Wymiana tapicerki doradzcie ;)
no ja już wymyśliłem wszystko kubły pójdą w 2 kolory czarna skora i biała alcantara środkiem boczki w biała skore czarne są sterowania szybami mieszek biała skora czarna nic gałka to samo biała skora czarna nic no i na chwile obecna to wszystko na następny miesiąc lub za 2 będę robił schowek pasażera biała skora i cala reszta poniżej listwy ozdobnej biała skora konsola tunel ręczny biała skora czarna nic następnie podsufitka biała alcantara słupki i tylna polka tez w białej alcantarze wiec za około 3-4 miesiące środek będzie cacy:)
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
a tam za szerokie dystanse i damy rade przeważnie kupuje się 225 te są 235 wiec tylko 1cm szersze i po dobrej kasie co najważniejsze
-
[B5 AEB] Audi by Adrian BIAŁY XIRALLIC i felgi rh zw1 17"9",9.5" str1,3,4,6
ok dzieki za info foty są ale opisu brak
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- [B5 AEB] Audi by Adrian BIAŁY XIRALLIC i felgi rh zw1 17"9",9.5" str1,3,4,6
a piękne alu w niebieskiej Mozna prosić opis pracy przy łączeniu dokładki ze zderzakiem w temacie lub PW jakiś klej ?? czy odrazu szpachla ??? byłbym wdzięczny- [ALL B5] Nowe fele dystanse???? kolorek
Witam Zakupiłem dziś Felgi Firmy STILAUTO model 5+5 dane felgi: Felga aluminiowa Stilauto 5+5 Producent: Stilauto Model: 5+5 Rozmiar: 7,5"x17" Rozstaw: 5x112 Kolor: superloock ET: 42 wygladaja tak: Kapcie kupiłem wraz z felgami a są to NEXEN N3000 235/45/17 i teraz mam 2 pytania: 1. jakie dystanse do tego żeby wszystko ładnie grało dodam ze podobały mi się felgi kolegi który miał 16 Et35 i kapcia 225/45 2. czy malować czy nie ??? znalazłem takie pomalowane i wyglądają tak: Jeśli chodzi o malowanie to malował bym odwrotnie jak tutaj i napis na feli został by w srebrze co wy na to czekam na sensowne wypowiedzi Dzieki P.s jutro pobawię się w PS to będzie to dokładne odzwierciedlenie tego malunku jaki chciał bym wykonać- [ALL] Wymiana tapicerki doradzcie ;)
no właśnie boczki chce w białej skórze zrobić- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
obecność będzie wzorowa aczkolwiek 4 maja oddaje autko do tapicera i odbieram je 13 wiec 15 maj jeśli będzie spot na pewno mnie nie zabraknie Bedze tapicerka Świerza , nowe Alu i black Xeno no i zabudowa silniczka w 2/3 prac z malunkiem sie jeszcze wstrzymam :gwizdanie:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
bylem obecny nowy zakup fele i kapcie ---->http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=195273.0 last post- [B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
dzięki [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 20:58_________________________________________________Wymiana Białego kierunku bocznego na czarny Czyszczenie wtrysków Płynem STP Zabudowa silnika 1/3 prac Podszybie Foty 1 post [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 20:30_________________________________________________nowy nabytek Felgi 17": STILAUTO 5x112 7,5J i ET42 do tego kapcie: NEXEN N3000 235/45/17- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
2 na bank euri nie wie na 100 no i Mike_G_A4 jest z naszych stron ale on jedzie inna droga - [B5 AEB] Audi by Adrian BIAŁY XIRALLIC i felgi rh zw1 17"9",9.5" str1,3,4,6