Treść opublikowana przez K2
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
e tam carbon przecież to zalowo będzie wyglądać do czego ten carbon będzie pasować ???? hak to kłopot przyznaje dlatego ja mam wyciągany
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
zostaw grill w spokoju w końcu musi być trochę chromu
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
ah ta czerń
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
no to Ba ale moja się teraz wyniosła w gore
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
no co ty tej wersji wyszło 2500 egzemplarzy ja kilka modow dodalem tylko
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
znajdz mi 2 taka z tego roku z takim wypozarzeniem malo tego a4 niektore nie maja klimy i 4 ele szyb a to cacko ma
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
od kiedy kupilem 1 autko a było to Audi 80 modów nigdy dość a oto i ona moja EX : Opis co bylo w niej robione na forum audi 80 ---> http://www.audi80.pl/80-b3-k2-vt52557.htm#575849
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Dokładnie Autko samo się "prosi" o glebę obecna kolejka modów : Wymiana tapicerki 4-13 maja dalej to pewnie gwint jeśli uda się coś wyrwać w miarę po cenie jeśli niepewnie tylko sprężynki -40 bo taniej niestety ;/ Cdn wkrótce
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no jak dla mnie to 15 maj bankowo bym był a 1 maja to nie jestem w stanie powiedzieć Dieslom Mowie stanowcze nie Dziki i wzajemnie Wesolych Ps Fele założone foty nas szybko w temacie
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Fele założone więcej fot 1 post 235/45/17 ET42 7,5J
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
euri trzeba go zachęcić do wyjazdu na spota co do daty next to ja od 4-13 autko u tapicera a 1 to nic nie obiecuje ze będę ale 15 maja bankowo przyjadę Dystanse przyszły będę zakładać Fele- [ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
brawo Q Tapicera Gratki będę robił odwrotne kolory jak Ty vTylko szkoda te to klekot- [ALL B5] Nowe fele dystanse???? kolorek
ok dzięki a czy w Q nie będzie to grało różnicy 5mm przód a tył 10mm ??- [ALL B5] Nowe fele dystanse???? kolorek
majdnę tylko napis na feldze black a co do dystansów to dalej nie wiem jak założę komplet czy nie będą wystawać za bardzo ??? jak pisałem wyżej chciałbym uzyskać efekt jak ET35 przy 7,5J ale kolega miał 225 ja mam 235 przy 10mm dystans będzie wiec wystawać nieco więcej prawda??? teraz pytanie o ile więcej jak dobrze policzyłem to 42 35 różnica 7 dystans 10 wiec zostaje 3 czy opona gra tu jakaś role? 3mm to prawie nie widoczna różnica według mnie ale kolejna sprawa to pierścienie centrujące czy będą one przeszkadzać w jakiś sposób dystansom ?- [B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
nie straszcie bo palniki kopiłem pod xeno co do felg to racja zostaną takie jakie są tylko napisz walne na black- [B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
kowi to jeśli orientujesz się w tym to zapraszam tutaj ---> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=199260.0 Będę wdzięczny za każda wypowiedz i sugestie;)[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 21:00_________________________________________________Felgi i kapcie w domu [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 19:20_________________________________________________ czekam na pierścienie centrujące i palniki i będę zakładał :gwizdanie:- Znaczenie ET Felgi
ja ci proponuje najpierw kupić felgi , przymierzyć i dopiero potem dobierać dystanse. to o czym piszemy to czysta matematyka , w realu możne być różnie. no i jest fele doszły wyglądają zajeb.... ale okazało się ze będą potrzebne pierścienie centrujące. prawdopodobnie w 99 % Fele są od mercedesa i otwór jest większy poszukałem i znalazłem tylko jedna tak możliwość przy rozstawieni śrub 5x112 był tylko 1 otwór i liczył on 67 a do audi jest 57 wiec dopiero jutro założę jeśli kolega przywiezie mi pierścienie- Znaczenie ET Felgi
gleby brak na razie co do dystansów powiedzmy ze zakupie 10mm oddali to felgę czy nie za dużo??? i czy będę musiał kupić dłuższe śruby??- ABC black by okidoki :)
więcej fot autka ile poszło w dol ?- [B6 AVF] Co myślicie o takiej feldze do Avanta?
- [ALL B5] Nowe fele dystanse???? kolorek
chyba zostawię taki jakie są tylko grawer na black majdnę i dokopie dystans 10mmm bedze trzeba dłuższe śruby przy dystansie 10mm ???- [C5 AFN] Polerowanie kloszy lamp przednich.
musi to być 3M możne być np pasta G3???- [ALL B5] Wycie z tyłu
całkowity koszt wymiany kosztował mnie łożyska FAG komplet 230 prasa 50 śruba 42 okazyjnie klocki i płyn hamulcowy DOT4 75 +40 537pln ale 0 chalasu z tylu- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
widziałem jak ten gwizdek działa na żywo na następnego spota wezmę go od kolegi to zobaczymy czy to będzie podobny dziek a sam sprawdze w srode jak go dopadne - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt