Treść opublikowana przez K2
-
[B5 AEB] A4 => S4 = <3 / Toruń
ja bym założył 45 i nie malował ale to tylko moje zdanie
-
[B5 AEB] A4 => S4 = <3 / Toruń
Ostro do przodu i to sie chwali
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Standard? nie moja kurw... wina ze gość się nie wyrobi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no 18 jak widać chłopaki nie chcą wcześniej [br]Dopisany: 11 Maj 2011, 18:08_________________________________________________i d*pa bylem przed chwila u tapicera i nie wyrobi się dopiero co dostał materiał dzisiaj wiec dopiero przyszył tydzień odbiór autka gdzieś około środy. Wiec przykro mi ale ja ze spota odpadam
-
[ALL B5] co myslicie o tych halogenach ???
Witam znalazłem taki halogeny montowae w zderzak przedlift co o nich sadzicie ????? koszt 300 PLN inne rady ???? mile widziane a z rezaniem najmilej
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
autko ładne tylko z ta alcantara dałeś ciała
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
kolor, dach , zewnątrz bardzo ładnie, ja do tego bym dal czarne lampy i czarne lustra w lakierze i miodzio maske nie polecam malowac wrzuc wiecej fot srodeczka
-
[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
niewskazane mi zobaczyć innych grilli RS4 Mozilla się wiesza ilekroć wpisze grill audi RS4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
co tu tak cicho neta mi wsyslo na dzień to już nikt nie pisze?
-
[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
ten grill RS4 czy tylko imitacja
-
Pomysł na złodzieja ?
dlatego mam 2.6 i zastanawiam się czy ściągać znaczek z tylu jak go zobaczą to zostawia w spokoju a tak na poważnie kradną auta te które po rozmontowania części szybko pójdą wydaje mi się ze najpopularniejsze są 1,6 i 1.9 oraz te z instalacja gazowa bo jak by nie patrze za instalacje tez wezmą parę groszy dlatego współczuje ludzią którzy nie maja własnego garażu
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
zawias musi poczekać teraz tapicera później zderzaki no chyba ze będzie jakaś okazja na gwint [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 21:42_________________________________________________zamówione: Kratki po lift podświetlane: Foto Pogladowae zapożyczone od PABLO oslona silnika z ASO: przyszły tarcze i klocki na przód sobota jak odbiorę autko jak Bóg da to wymiana
-
[ALL B5] Project White, 17'' OZ White :P
Tak dokładnie jaki koszt takiej polerki???
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
czemu dałeś szary kolor ???
-
[ALL B5] Project White, 17'' OZ White :P
środki czyszczące sa teraz takie ze spokojnie dają rade brudowi zobaczysz na wlasne oczy to ocenisz polerka ile za taka zabawe?
-
[ALL B5] Project White, 17'' OZ White :P
no ladnie te dekory meni nie przekonują a 2 rzecz to środek w biało czarnej skórze skora mi materiał Gleba i będzie nawet nawet jak skończę ze swoim obszywanie to popatrzysz jak wygląda czarna skora i biała alcantara;)
-
[ALL B5] SWAP
komp to maly problem bo wzialbym caly silnik i kompa odrazu od goscia ale pomysl z anglem albo bitym nie jest zly
-
[ALL B5] SWAP
a inne duper szwance typu elektornika itp?
-
[ALL B5] SWAP
podepnę się pod temat posiadam 2.6 ABC a chce wrzucić 2.8 ACK jestem laikiem co do silników ktoś to robił co prócz silnika do wymiany jest przy takim swapie ???? a posiadam Q czy szukać silnika który pochodzi tez z Q czy to nie ma różnicy?
-
[ALL B5] Jak rozebrać podłokietnik na części pierwsze
rzeczywiste są tam 4 już jakiś postęp dzięki
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
hmmm jestem z nią już 6lat a od roku to moja narzeczona Wiec wiem co to pranie ale wiadomo po ślubie i tak wszystko się zmienia
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
tylko ci sie wydaje. poza tym z mieszkaniem teraz stoję bo wkładam w Autko młoda już się drze ale to jej obowiązek i mówi ze jestem porąbany ze tyle robię kolo tego auta a ja zawsze jej odp tak bo ja to uwielbiam tak samo moglem kupić droższe autko ale to nie ma frajdy jak kupisz dobre pełne wyposażenie itp lepiej to zrobić samemu wtedy wsiadasz i odrazu cieszy ci się "buzia" To ze kupujesz autko z gorszym wyposażeniowym a możesz z lepszym to pierwsze oznaki mani modow
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Odp: kupiłem mieszkanie obecnie je remontuje , mam narzeczona i tez myślę coś z weselem dzidzie nic mi o tym jeszcze nie wiadomo
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
E tam co to za spot jak nie ma maniaków modowania
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ojej zamknę się w sobie za to ze zorganizowaliśmy przed spota na 3 osoby powodzonka z modem