Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

K2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez K2

  1. Pandzior<----- dzięki kolego wersja Angol to spokojnie da się zmienić stronami uchwyt na kubek i przełączniki przeciwmgielnych?
  2. dolacze sie do Pytania
  3. Panowie przeglądnąwszy wszystko i jedyne co znalazłem to Musisz trafić A chodzi o grzane d*py jak to podłączyć jakie wtyki są w klima-troniku a jakie w przyciskach w przed lift-owym autku Ktoś możne odp na to pytanie ???
  4. wszystko na + Ladna Gleba pozazdroscic
  5. grill od s4 już idzie z anglii już w drodze i dodatkowo Tarcze przód ATE 288 tez już lecą teraz muszę klocki gdzieś dokupić Klocki firmy Bosch zakupione [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 21:31_________________________________________________Nowy zakup :
  6. no bywa na następnym będę jeśli będzie po 13 bo 4 oddaje autko i odbieram 13
  7. fele w tej besti to 17 tak a profil oponki ? kolejne pytanie to onizenie o -40 przód i tyl tak?
  8. i jak po spocie pisać i jakieś foty co mnie ominęło
  9. Pablo nie świruj wakacje masz znaleźć czas i jedziemy do Tarnowa na spota Dwie V bleck i silver ich nawiedza do tego czasu muszę zrobić glebę
  10. Ja Panowie na następnym będę dopiero trochę modów się nazbierało przez miesiąc Myślę ze następny będzie 15.05 to nawet z nowym obszyciem wpadnę
  11. Nie ma co największy rezacz na forum
  12. sprężyny -40/40 Weitec niestety na allegro ich nie ma na Ebay znalazłem ale koszt z przesyłka 200 Oiro
  13. czekam na inne foty jeśli to nie problem
  14. S4 zdecydowanie czemu ??? ponieważ do RS są już tanie podróbki made in china tanie przez to coraz więcej typa ma takie pseudo RS4 a widział ktoś podróbę S4 ???? nie ma takowych i naprawdę jest ich mniej na drogach chcesz mieć wyjątkowe autko zakładaj S4 bo RS to większość podroby.
  15. daj foto z boku autka chce zobaczyć jak te springi obniżają
  16. Trzcina 80 uwazaj jak zostaniesz wysmiany przez Baldur-a że spam robisz i powtarzasz się Aha Baldur nic takiego nie napisałem, przeczytaj co napisałem, chodziło mi, że 200ml na cały zderzak czy drzwi, wiadoma rzeczą jest to, że na maske czy dach wyjdzie więcej :gwizdanie: ale skoro ty wszystko wiesz lepiej to po co założyłes ten temat To tak dla potomnych eh co za ludzie a poznije piszecie po 10 razy jedno i i to samo bo walsnie przez takich jak ty tyle trzeba przeglądać piszesz spamersko napisz wymalowałem taka a taka farba to i to tyle i tyle poszło mi takiej i takiej farby a nie spamuj ! człowieku przeczytaj 1 post dokładniej ze zrozumieniem i napisz z sensem 1 post ja edytuje 1 post który widać na każdej stronie. czy to takie trudne . Prosze nie Spamować. najlepiej krotko zwięźle i na TEMAT
  17. oddaj mi te 24 kuce Ladnie byle tak dalej
  18. Pawlo 2004 taki spam ze 200 ml na każdy element to proszę nie tutaj a inne zbędne wypowiedzi to np do batalionu proszę, jeśli wiesz malowałeś i tyle ci poszło proszę napisz jeśli nie to powstrzymaj się od spamu dziękuje i czekam na innych którzy malowali i tyle i tyle farby im poszło będę edytował 1 post Ps element elementowi nie równy błotnik maska Dla potomnych
  19. robię fotki wszystkiego wydaje się pier**lą ale czasu potrafi zeżreć jak .... dzięki teraz kolej na tapicerkę
  20. zapomniałeś dodać ze są tańsze Ledy made in Mekong Ori to Ori i nic tego nie zmieni przeróbka ori dopuszczalna ale Made nie wiadomi co ... Chcesz mieć Japonca proszę bardzo Każdy ma swój gust Autem jeździsz ty a nie ja czy inni forumowicze
  21. Ladnie Ladnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.