Treść opublikowana przez K2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
hehe. Ale coś słyszałem ze ma być zlot VAG Kraków czy nie pokrzyżuje to planów spota NS??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
moze sie wybierzecie za tydzien do sacza? zrobimy mega spota Brzesko-Sadeckiego. :gwizdanie: ja będę już 100 odłożyłem a reszta na obszycie
-
[ALL] Wymiana tapicerki doradzcie ;)
dobra znalazlem takie wnetrze: tylko ja chciałem to na biało i w alcantarze konsola tunel + schowek itp ale to w późniejszym terminie ponieważ i tak będę wymieniał konsole na 1din i tunel z podłokietnikiem narazie zapytałem o koszty kolesia i czekam na odp
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
Mam pytanie co do końcówki Ulter 2 x 80mm podchodzi p&p do seryjnego tłumika czy jakieś przeróbki ???
-
[ALL] Wymiana tapicerki doradzcie ;)
tak to foto z tej oferty poglądowe ponieważ nie znalazłem żadnej b5 tutaj chodzi tylko o wygląd proszę o jakieś rady co jeszcze zrobić podsufitka np w jaki kolor i co ważniejsze co zrobić z podłoga ma kolor bezowy, szary nie pasuje kompletnie do kolorystyki czarno białej tapicerki
-
[ALL B5] Wybór głośników (bez wzmacniacza)
nic ci nie jest potrzebne no chyba ze masz inaczej niż u mnie ale raczej nie kupujesz przykręcasz podpinasz i gra;)
-
[ALL B5] Wybór głośników (bez wzmacniacza)
no ale po co dokładać w drzwi niepotrzebny badziew??? skoro 13 podejdą bo mam tak u siebie z tylu tez 16 wysokie tez całość zrobiona z helix i gralo przyzwoicie Ps dołożone zabudowy "panele" do drzwi za free bym nie chcail bo to szpeci
-
[ALL B5] Wybór głośników (bez wzmacniacza)
skoro tak twierdzisz ja odniosłem inne wrażenie na słuch
-
[ALL] Wymiana tapicerki doradzcie ;)
nie nie ja jeździłem na zloty mojej EX audi 80 na podkarpacie
-
[ALL B5] Wybór głośników (bez wzmacniacza)
tyl to: HERTZ DCX 165 cena 170 http://allegro.pl/hertz-dcx-165-nowy-zestaw-gw-i-2-gratisy-i1544658646.html a przod to HERTZ DCX 130 cena 170 http://allegro.pl/hertz-dcx-130-gratis-wysylka-i-pendrive-od-ss-i1533163791.html a klameczki Hertz DT 16 DT16 cena 80 http://allegro.pl/hertz-dt-16-dt16-zwrotnice-nowe-i1540271497.html 420 razem bez wysokotowych to 340 wiec w sam raz i ladnei graja
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nie ale mogę podjechać mało nas tylko 3 niestety jbc mogę napisać do branka możne i on podjedzie sory myślałem ze o gorlice pytasz
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
no ładnie wygląda bardzo okazale na tym zawiasie ile poszło w dol względem seryjnego ???
-
[ALL] Wymiana tapicerki doradzcie ;)
zloty krosno rzeszow tez jeździłem wiec możne zobaczysz prace typa i możne odmówisz sobie dobrych felg a zainwestujesz w środek
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
bronek ja tez jadę muszę pokazać przed obszyciem autko
-
[ALL] Wymiana tapicerki doradzcie ;)
auto ma być pokazowym modelem Jako ze jeżdżę na spoty ( jeździłem na audi 80 i będę jeździł na a4) koszty jak pisałem praktycznie tylko materiał koleś chce zrobić dużo więcej np podsufitka, tylna polka, wszystko od dekora w dol , słupki itp ale to na następna wypłatę się z nim ugadam
-
[ALL] Wymiana tapicerki doradzcie ;)
powtórzę jeszcze raz to nie jest Eko-shit autko idzie do roboty na początku maja i na najbliższym spocie koledzy z NS opiszą ci czy to eko czy orginalna skora co dalej prosiłem o rady a nie wykłócanie się ile za co Tak podliczył mnie ale to narazie jest tajemnica mogę powiedzieć ze za wszystko poniżej 2000 CZemu nei moge poniewaz mam z gosciem pewien uklad ale dla klubowiczow jesli ktos bylby chetny to taniej napewno zalatwimy mozliwosc tez zastosowania skory perforowanej ale koszty +400 okolo
-
[B5 AFN] Taka Sobie Tam, Granatowa Seria
ja tam widzę normalnie foty malowałeś środek czy to ori?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
wysłał dziś do piątku dojdą a w sobotę ogień
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
czekam na odp od qwerta czy wysłał miał to dziś uczynić żebym w sobotę wiza się za rezanko
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Hmm wyszło jak wyszło było by czym zalać ale jak mówiłem kopiłem lampy przednie a nie kosztują one 200 pln
-
[ALL] Wymiana tapicerki doradzcie ;)
Sam jesteś EKO i w dodatku Diesel Ps jak już piszesz to wnieś coś do tematu a nie spamuj
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
kolego masz 1.9 ON a ja 2.6 Pb wiec możne ty objedziesz 100 km za 50 ja bym musiał jechać do 2 tysi a to jest nie możliwe
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
teraz będę odkładam 100 do skarpetki na Pb po wyplat i nie tykam do dnia spotu;) xD lampy już kopiłem to następny wydatek to xeno i tapicera
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Warto naprawdę dobra cena a efekt zobaczycie na spocie ale najpierw musze wam pokazać jak wygląda teraz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
mam kubły wiec boczki kubłów w czarnej skórze a środek w alcantara biała czy jak to się pisze ,boczki w białej skórze. więcej info tutaj ---> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=196632.0