Treść opublikowana przez K2
-
[B5 AEB] Cztery łapy, cztery łapy.. Nowa felga!
Ale tylko na zdjęciu na żywo to :gwizdanie:
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Obecna kolejka wyglada tak : Tapcerka Gleba Lakiernik
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
aku nie odpinałem ale bezpieczniki sprawdzałem bo stop mi zwarci zrobił i pewnie wtedy się zpsulo Dzieki za wyjaśnienie efekt końcowy można zobaczyć w temacie ---->http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=195273.0
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
poczekaj spokojnie wszystkiego na raz nie zrobię [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 19:22_________________________________________________Lampki wyrezane trochę mi to zajęło ale było warto najwięcej grzebałem się z wsadzeniem Xeno przed rezaniem Kilka Fotek z rezania ^^ kocowy wynik: Światła przednie BLACK Xeno 6K 3 Światło Stop
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
hehe już lecę przed chwila zrobiłem pól instalacji w ursusie 360 i wyrezalem lampki w swojej ^^ Wiec regulacje tez se zrobi jakoś Ale Panowie pojawił się problem świeci mi kontrolka od poduchy non stop
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
jutro lecimy z lampami ^^
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
no dobra Panowie a co zrobić jak się nie ma sterowania wysokością lamp w aucie raczej gotowej instalki nie ma zęby podpiąć przetacznik i dociągnąć kabelki w przedliftowym autku
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ten róż TEN jest za slaby dla Ciebie
-
[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
lepiej wyglądała jak dla mnie z wcześniejszymi kratkami w zderzaku
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
postaram się być ale nie obiecuje na 100% ]PABLO bo czego pijesz jutro zakładam lampy ^^
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
- Ceny paliwa marzec 2026
gorlice Bliska PB95 ---->5,15 ON ---->5,10- [ALL B5] Lampy tył - didodowe, czy ori po 2-gim lfcie?
2 lift- [B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
tylko brakuje mi 5pln na PayPal żeby zapłacić za niego a niestety przelew dojdzie dopiero jutro z racji świat ;(- [All B5] Adrianna na 17' z Małopolski by Matys
Foty nizej nie jedzcie tak wlasciciela az tak zle nei wyglada 3 rzeczy do zmiany i bedzie przyzwoicie "progi out,tylna klapa w kolor auta. grill"- [All B5] Adrianna na 17' z Małopolski by Matys
podoba mi się kolorek i odemnie +za pomalowana maskę, ale - za progi i pomalowanie klapy bagażnika 1 rzeczą jaka bym zrobił po zakupie wywalił te progi nie pasuje to bo niczego- [B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
no niestety, następna po tapicerce jest gleba a później to się zobaczy [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 20:37_________________________________________________w koncu po dlugim oczekiwaniu zakupiony grill od s4 po dobrej kasie z Angli- [ALL B5] Ile farby na poszczególne elementy?? malowanie,
dzięki za wypowiedz czekam na następne i będę uzupełniał listę w 1 poście- [ALL B5] Ile farby na poszczególne elementy?? malowanie,
Witam ile pójdzie farby na : zderzak przedni ,tylni dzwi i nadkole tylne ile ml około ktoś orientuje się ??? prosiłbym o wypisane poszczególnych elementów żeby inni chcą wymalować np sam zderzak tez wiedzieli ile zamówić Lista: Zderzak + 4 nadkola ---->400 ml Tylny zderzak od B6 (dokładka) ----> 100-150 ml Drzwi ----> 150 ml Podziękowania Dla: | Szati 1991 | burus2 | ArturB6 |- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a jakże inaczej- [ALL B5] Vulcan Schwarz Perlefekt 2.8 Quattro
skoro kolega lubi GAZ to szerokości tylko życzę- [ALL B5] Vulcan Schwarz Perlefekt 2.8 Quattro
ładna lalunia i ten silniczek szkoda tylko ze LPG wrzuciłeś- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ma ktoś ze spotmenow VAGa ????- [ALL B5] Alusy 18"
przesialdlem się z 15 195 na 17 235 i powiem ze straty mocy prawie nie idzie odczuć ale na zakrętach to trzyma się jak dalej 17 ET42 7,5J i kapec 235 i powiem szczerze możne 5mm zostało do MC wiec to max panowie oczywiście planuje dystanse ale to później- ABC black by okidoki :)
a pewnie to jeszcze dach "polakujcie" Pomalujcie na biało - Ceny paliwa marzec 2026