Treść opublikowana przez K2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
bry dawno mnie tu nie byllo pc mi siadl i wogole szkoda gadac no ja prawie skonczylem etap II obszywania widze kolege z 2.6 Q Cris milo
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
dzieki następne już wrotce fotostory z montażu poliftowej obszytej konsoli tunelu i lokcia juz wkrotce
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Żeby nie było że z modami stoję w miejscu oto kilka fot z 2 etapu obszywania
-
[ALL B5] Hamują tylne tarcze
ok rozumiem wiec "Panie" modzie czy mógłbyś zamknąć temat napisałem wyżej ze problem rozwiązany
-
[ALL B5] Hamują tylne tarcze
można zamknąć tłoczki po ostygnięciu pościły i same się dopasowały p.s moderator spam robi niesłychane jak to już wiem skąd macie tyle postów za odp typu szukaj dziękuje
-
[ALL B5] Hamują tylne tarcze
ma ktoś jakiś sposób wciśnięcia ich ???
-
[ALL B5] Kolor sterowania ele szybami jaki pasuje ?
pomaluje stary uchwyt i zobaczę jak wyjdzie dziś już niestety nie ma czasu ale za to są nowe tarcze i klocki przód i tył
-
[ALL B5] Hamują tylne tarcze
Witam Wymieniłem właśnie tarcze i klocki przednie, oraz tarcze tylne bez wymiany kolcowó ponieważ klocki wymieniam miesiąc wcześniej i teraz przód jest tip top a tył hamuje zapewne to przez to ze nie wcislem tłoczka do środka teraz pytanie czy to się wyreguluje samo czy muszę ściągać i wciskać tłoczka zaznaczam ze zaciski weszły twardo nie obyło się bez użycia wyższej siły ale bez przesady delikatnie stuknąwszy młotkiem kilka razy wskoczyły za wszystkie wypowiedzi i wskazówki dziękuje
-
[ALL B5] Kolor sterowania ele szybami jaki pasuje ?
ciężko jest kupić biały mat i to w określonym kolorze trochę się pobrudzi i najwyżej będzie pod kolor
-
[ALL B5] Kolor sterowania ele szybami jaki pasuje ?
będzie się bardziej brodzić no ale cóż coś kosztem czegoś
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
nie am problemu napewno poznasz to bedzie jedyna koza w stadzie
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
wiec pójdą w biały mat narazie brak czau z powodu zabawy w hydraulika na mieszkaniu ale jak pomaluje wrzucę foty
-
[ALL B5] Kolor sterowania ele szybami jaki pasuje ?
ok biały mat dobrze ze kupiłem dzięki za wypowiedzi Panowie
-
[ALL B5] Kolor sterowania ele szybami jaki pasuje ?
Witam jaki według was dać kolor paneli sterowania ele szybami 3 opcje 1. zostawić w czarnym połysku 2 pomalować w czarny mat 3 pomalować w biały mat Wnętrze wygląda tak: obecne czarny połysk wygląda tak : tutaj fota z bialym sterowaniem :
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
kiere później Obecnie mam do zrobienia : wymiana tarcz i kolców tył przód wymiana konsoli i tunelu + łokieć pomalować all na czarno wszystkie plastiki w środku zdjac naklejki z tylu i pomalowac znaczek audi tylny na black masa tego [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 21:29_________________________________________________ możne tak tez ladnie i pasuje do białej skory w boczku
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
nie wiem z czego szył ale zapytam i dam odp http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187052.0 <----RAMKI [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 18:10_________________________________________________Panowie co zrobić z tym ?(sterowanie ele szybami ) 3 opcje: 1. nie ruszać zostawić w czarnym połysku ? 2. pomalować na czarny mat ? 3 pomalować na biały mat
-
[ALL B6/B7] Modyfikacje srebrnego audi?
dach, lustra, w czerni maska w czerni fele w czerni tylko duże rozmiary na 1 fotce ładnie wygląda z czerwonym rantem
-
Ceny paliwa marzec 2026
Bliska ON 5.02 PB 95 5.14
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
zamówiłem 8 kwietnia i jeszcze jej nie ma w POLSCE
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
miodzio Kolorek alu w kolor nadwozia i będzie malina dach na czarno + lustra w czarnym połysku i z twoim kolorem to będzie MASAKRA
-
[ALL B5] Przedni zderzak coś innego niż maja wszyscy
gdzie coś takiego kupić ^^ 250 Oiro chyba podziękuje ale efekt kozacki
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
foty było niezłe pośmialiśmy się z wsi jaka niektóre golfy reprezentowały :> dzięki za mile spędzony czas A ten wzrok golfiarzy jak wyjeżdżaliśmy "bezcenny"- [AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
jak bym wygrał w lotka to bym pojechał do tego facia i odkupił to cudo- [B7 BRD] Zmiana sprężyn za 1BA na 1BV
kto wie ile obniża 1BD z S4 ??? czy wo gole coś obniża nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt