Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

K2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez K2

  1. bry dawno mnie tu nie byllo pc mi siadl i wogole szkoda gadac no ja prawie skonczylem etap II obszywania widze kolege z 2.6 Q Cris milo
  2. dzieki następne już wrotce fotostory z montażu poliftowej obszytej konsoli tunelu i lokcia juz wkrotce
  3. Żeby nie było że z modami stoję w miejscu oto kilka fot z 2 etapu obszywania
  4. K2 odpowiedział(a) na K2 temat w Audi A4 B5
    ok rozumiem wiec "Panie" modzie czy mógłbyś zamknąć temat napisałem wyżej ze problem rozwiązany
  5. K2 odpowiedział(a) na K2 temat w Audi A4 B5
    można zamknąć tłoczki po ostygnięciu pościły i same się dopasowały p.s moderator spam robi niesłychane jak to już wiem skąd macie tyle postów za odp typu szukaj dziękuje
  6. K2 odpowiedział(a) na K2 temat w Audi A4 B5
    ma ktoś jakiś sposób wciśnięcia ich ???
  7. pomaluje stary uchwyt i zobaczę jak wyjdzie dziś już niestety nie ma czasu ale za to są nowe tarcze i klocki przód i tył
  8. K2 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Wymieniłem właśnie tarcze i klocki przednie, oraz tarcze tylne bez wymiany kolcowó ponieważ klocki wymieniam miesiąc wcześniej i teraz przód jest tip top a tył hamuje zapewne to przez to ze nie wcislem tłoczka do środka teraz pytanie czy to się wyreguluje samo czy muszę ściągać i wciskać tłoczka zaznaczam ze zaciski weszły twardo nie obyło się bez użycia wyższej siły ale bez przesady delikatnie stuknąwszy młotkiem kilka razy wskoczyły za wszystkie wypowiedzi i wskazówki dziękuje
  9. ciężko jest kupić biały mat i to w określonym kolorze trochę się pobrudzi i najwyżej będzie pod kolor
  10. będzie się bardziej brodzić no ale cóż coś kosztem czegoś
  11. nie am problemu napewno poznasz to bedzie jedyna koza w stadzie
  12. wiec pójdą w biały mat narazie brak czau z powodu zabawy w hydraulika na mieszkaniu ale jak pomaluje wrzucę foty
  13. ok biały mat dobrze ze kupiłem dzięki za wypowiedzi Panowie
  14. Witam jaki według was dać kolor paneli sterowania ele szybami 3 opcje 1. zostawić w czarnym połysku 2 pomalować w czarny mat 3 pomalować w biały mat Wnętrze wygląda tak: obecne czarny połysk wygląda tak : tutaj fota z bialym sterowaniem :
  15. kiere później Obecnie mam do zrobienia : wymiana tarcz i kolców tył przód wymiana konsoli i tunelu + łokieć pomalować all na czarno wszystkie plastiki w środku zdjac naklejki z tylu i pomalowac znaczek audi tylny na black masa tego [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 21:29_________________________________________________ możne tak tez ladnie i pasuje do białej skory w boczku
  16. nie wiem z czego szył ale zapytam i dam odp http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187052.0 <----RAMKI [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 18:10_________________________________________________Panowie co zrobić z tym ?(sterowanie ele szybami ) 3 opcje: 1. nie ruszać zostawić w czarnym połysku ? 2. pomalować na czarny mat ? 3 pomalować na biały mat
  17. dach, lustra, w czerni maska w czerni fele w czerni tylko duże rozmiary na 1 fotce ładnie wygląda z czerwonym rantem
  18. Bliska ON 5.02 PB 95 5.14
  19. zamówiłem 8 kwietnia i jeszcze jej nie ma w POLSCE
  20. miodzio Kolorek alu w kolor nadwozia i będzie malina dach na czarno + lustra w czarnym połysku i z twoim kolorem to będzie MASAKRA
  21. gdzie coś takiego kupić ^^ 250 Oiro chyba podziękuje ale efekt kozacki
  22. foty było niezłe pośmialiśmy się z wsi jaka niektóre golfy reprezentowały :> dzięki za mile spędzony czas A ten wzrok golfiarzy jak wyjeżdżaliśmy "bezcenny"
  23. jak bym wygrał w lotka to bym pojechał do tego facia i odkupił to cudo
  24. kto wie ile obniża 1BD z S4 ??? czy wo gole coś obniża nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.