Treść opublikowana przez K2
-
[ALL B5] Błąd 532 poduchy
hmm dziwne ze po zwarciu kabli od lamp spalił się sensor poduch no ale nic sprawdzę to i dam znać czy ta hipoteza jest trafna a dodam tylko iż jak już zwarłem te kable i wymieniłem ten przepalony bezpiecznik po odpaleniu kontrolka zgasła ale po jakichś 5-7 sek zaświeciła się i teraz świeci cały czas [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 21:49_________________________________________________wymieniłem sensor i dalej to samo mechol powiedział ze łączy się z sensorem ale nie możne wykasować błędu\
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Witam zrobiłem wszystko tak jak opisane na 1 stronie i mam 2 problemy: 1. problem dotyczy tego iż nie działa mi podgrzewanie szyby tylnej : podpiolem tak jak opisane 2. 2 problem to za każdym razem gdy przekręcę kluczyk klima tronik się ustawia . słychać takie brzęczenie przez okolo 5 sek . ktoś miał takie problemy dziekuje za pomoc [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 12:59_________________________________________________1 rozwiazany
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
niedaleko mnie obok Gorlic "małopolska"
-
[B5 ABC] Smaragd Perleffect...
ładnie ładnie musimy się kiedyś spiknąć na jakimś zlocie pogratulować V i Q
-
[B5 AEB] 1.8TQ --> kolejne przymiarki nowego felunku :) 18/9,5 ET30 :)
wzór ładny jbc możemy się zamienić ^^
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
zbędne komenty
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
okaże się w praniu MA być inny niż wszystkie wczoraj pod kinem tył z A6 się zachwycał środkiem A4
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
podlooga będzie farbowana na czarno co do reszty to podsufitka na pewno będzie robiona albo w czerni albo w czerni i bieli dalej słupki tez pójdą w skórze biało czarnej no i oczywiście tylna polka tez do roboty czerń lub czerń i biel
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
no właśnie zastanawiam się czy jest sens lecieć dalej czy się zatrzymać kolejny Etap III To Obszywanie : -schowka pasarzera -schowka kierowcy -obudowy kierownicy wszystkiego co jest poniżej dekora co wy na to ??? czekam na sugestie
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
on nie nie III etap to wszystko od paska ozdobnego w dol co leci czyli schowek pasarzera i te schowki od kierowcy + obudowa kiery w bialej skorze , chyba jeszcze do 3 podepne tylna pulke nad IV juz mysle : podsufitka , slupki i barwienei wykladziny to napewno
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
etap II w 98% zakończony Foty:
-
[ALL B5] Podłączenie przycisków poliftowych w przedlifcie, bez użycia isostatów (jak ori)
sory jestem początkującym elektrykiem czy ktoś możne wypunktować co jest mi potrzebne żeby zrobić taka instalacje ??? bede
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
brak argumentów zastąpić szyda dobry pomysł arni :gwizdanie:
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
wiec mam kolege z forum i ma wlasnei 1.8t i pali mu tyle samno co moj 2.6 tyle samo koni wiec nie mow mi tutaj o matematyce bo teoria a praktyka to roznica koniec offtopu
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
a ten dalej o tych wyścigach ehh oszczednosc haha tylko w on bo w benz to nie bardzo
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
wy tylko o tych wyścigach dla nie których liczy się coś więcej niż wyścig sam fakt posiadania 2.8 w Benz to już lodżia gały lecą ..... a powiedz ze masz 2.5 tdi nikt się tym nie zainteresuje a powiedz 2.8 Benz porównaj reakcje [br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 20:44_________________________________________________RS tylko ze względu na aluminium i oryginalny wygląd nie ze wzgledu na silnik
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Żadnych turbin żadnych ON tylko czysta moc proste rozumowanie jak już to rs4 ale to w lotto wygrać muszę
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
Diesel to zawsze diesel ....
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
nie przesadzaj na drzewo to z tym klekotem
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
- [B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
weź ma być V nie jakieś turbo gówno ....STARA PRADAWNA MOC- [B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
no 2.4 tylko 15 kucu więcej ale mniejsze bardziej zależny mi na 2.8 tym 30 v- [B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
43 kuce to jednak różnica- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
będę bronekb5 jedziesz ? p.s ktoś chciał klima-tronik . wymontowałem i wezmę go na 21 (chyba siara )- [ALL B5] Problem z pompką centralnego zamka
tez to miałem pompka przestała działać i "tylko buczala" wiec wyciaglem ja rozebrałem wysuszyłem i działa jak należny kupiles na szrocie wiec moze i ta pompka jest zamoczona i nie chce ruszyc rozbierz wysusz suszarka i zloz w moim przypadku to pomoglo ;l) - [B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!