Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] 1.8TQ --> kolejne przymiarki nowego felunku :) 18/9,5 ET30 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szanowne grono ;)

Samochód zakupiłem 27 czerwca tego roku, a szukałem go około 3 miesięcy, długo czy nie - uparłem się na ten silnik, a quattro było miłym dodatkiem :embarrassed:

Zdjęcia jeszcze z aukcji, konkretna sesja będzie jak już pozbędę się kołpaka :gwizdanie:

c195498251.th.jpgc195498254.th.jpgc195498257.th.jpg

Wyposażenie: 2x airbag, 4x elektryka szyb plus lusterka, klimatronik :)

W planach na zimę zmiana przednich lamp, gleba, no i ciągłe dopieszczanie fabryki :kox:

styczeń 2012

9,5/18 ET 30 :) opona póki co 235/40, docelowo 205 :)

20120106115728.th.jpg20120106115718.th.jpg

20120107122736.th.jpg20120107122704.th.jpg20120107122717.th.jpg

Opublikowano

cosik bedziesz mial maly ten felunek jesli gleba itd...

Opublikowano

jak sie nie mylę to jest 17" felga

Opublikowano
  • Autor

no tak, zapomniałem dopisać... 8j17 ET35. Mały? moim zdaniem kompromis

Opublikowano

no tak, zapomniałem dopisać... 8j17 ET35. Mały? moim zdaniem kompromis

kompromis, ale troszkę stary wzór :gwizdanie:, szukałbym czegoś innego :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no to daliście mi dylemat, już je prawie kupiłem hehe :gwizdanie: porozglądam sie jeszcze za 17tkami ;) dzięki i pozdrawiam! :notworthy:

Opublikowano

wzór ładny

jbc możemy się zamienić ^^

p2004111735.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

te felgi tylko na zdjęciu wyglądały dobrze, były do regeneracji, bo ktoś jeździć nie potrafił.

miały być zrobione na przyszły sezon, ale... no właśnie - szukam 18tki :D[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2011, 11:02_________________________________________________20111018152849.th.jpg

i jest 18 :) w weekend auto idzie w dół, a na przyszły sezon muszę się zastanowić, czy bedzie poler, czy np jakiś dobry kolor ;) pozdrawiam

Opublikowano

kieruneczki na biało daj :>

Opublikowano

kieruneczki na biało daj :>

gdzie kupić te białe kierunki??

Opublikowano

chyba juz nie oplaca Ci sie obnizac bo juz nie ta pora.Tak mi sie wydaje bynajmniej

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

tak już mam, że zawsze na zime obniżam hehe ;p damy rade ;)[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 00:55_________________________________________________no i jest gleba, przy okazji wymieniłem całe przednie zawieszenie na nowe, fotki niebawem :)[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 22:00_________________________________________________troche zmian nastąpiło od mojego ostatniego posta ;)

kierunki dymione, niedługo zawita gwint na przód, bo tył siedzi idealnie :)

małe spy foto przymiarki nowego felunku, wystaje z tego względu że siedzi tam dystans 20 mm, który będzie zdjęty na sezon :)

9,5/18 ET 30 :) opona póki co 235/40, docelowo 205 :)

20120106115728.th.jpg 20120106115718.th.jpg

Opublikowano

Ja bym tak zostawił :slina:

Opublikowano

Przy takim setupie nieda sie nisko zejsc wiem po sobie:(

Opublikowano
  • Autor

a tam sie nie da :P dla chcącego ;) ale aż tak nie będę ingerował w zawieszenie, przyjdzie węższa opona i wtedy bede myślał nad dystansem :)[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 15:49_________________________________________________nie umiałem się powstrzymac i dziś były kolejne przymiarki :) wiem wiem, samochód brudny - taka pora :kwasny:

tył bez dystansu

20120107122736.th.jpg 20120107122704.th.jpg 20120107122717.th.jpg

Opublikowano

a tam sie nie da :P dla chcącego ;) ale aż tak nie będę ingerował w zawieszenie, przyjdzie węższa opona i wtedy bede myślał nad dystansem :)[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 15:49_________________________________________________nie umiałem się powstrzymac i dziś były kolejne przymiarki :) wiem wiem, samochód brudny - taka pora :kwasny:

tył bez dystansu

20120107122736.th.jpg 20120107122704.th.jpg 20120107122717.th.jpg

:slina: :slina: całkiem w pyte [br][br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 20:51_________________________________________________ale z węższą oponą też dużo nie zdziałasz

Opublikowano

gratki ładnej furki... a myslisz o wywaleniu kredensu ze środka?? Ja zmieniłem na czarny karbon... folia z allegro 3d czarnego koloru daje rade ... no i światełka zmień albo na polift albo przyciemnij

Opublikowano
  • Autor

WIŚNIA węższa opona, dystans i już myślę nad negatywami :decayed: więc jakoś to będzie ;) chętnie bym jeszcze troche wyciągnął nadkola, musze zrobić rolke ;)

Misiek84 kredens póki co mi sie podoba, ale w następnym sezonie i nad tym pomyśle ;)

lampy będą zmienione własnie na polift, moze przyciemnie je tez troche ;) do tego na front dojdą halogeny :)

aktualnie zamawiam gwint :) i spróbuje upchnąć te 9,5 cala na przód :D

pozdrawiam! :hi:

Opublikowano

jak wpadna 205 to sie bedzie prezentowac :naughty: delikatne katy i troche jeszcze zejdziesz na dół ale nie za duzo bo felga wystaje ...

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

20120318155757.th.jpg 20120323170718.th.jpg

20120404164327.jpg

---------- Post dopisany 15-04-2012 at 02:12 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2012 at 23:35 ----------

p1080232l.th.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.