Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

K2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez K2

  1. a jaki błąd miałeś (nr) ????
  2. u mnie poduchy świeca i świeca kasacja nie pomogła wymiana sensora tez nie wiec jezdze tak i tyle ;/
  3. Ktoś ma inne propozycje co możne być przyczyną ? ;/
  4. K2 odpowiedział(a) na Duds temat w Audi A4 B5
    tak pasują od skody przykład i jak się prezetuja odziwo na aukcji napisane było do skody ale żadnych znaczków z przodu nie ma na odwrocie jest znak audi i skody oraz napis made in Germany
  5. od ostatniej vag inwazji nic się nie zmieniło wiec nie ma czym się chwalić ;D
  6. bo sezon się zaczyna dopiero ;D
  7. kto używa mojego nicku hmmm?
  8. sezon modowy trzeba pomału zaczynać
  9. Co tu się wyrabia pod moja nie obecność ;> Siara nie powielaj mojego wnętrza ;D
  10. piękne dzięki za ten filmik siara jaka koncepcja na reszte wnetrza?
  11. mam to samo co kolega , dodam tylko ze w lecie tego nie miałem , po odpaleniu kopci jak Diesel sołtys skoro spala olej to jak wytłumaczysz to ze go nie ubywa?
  12. postępów brak idzie zima wiec przestój
  13. Swoja droga mlody odpowiada za spoty a ani raz go na nim nie widziałem od kad jeżdżę
  14. Witam kolegów z brzeska wybiera się ktoś na zakończenie sezonu do krk??? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=223949.new#new <------Temat
  15. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=223949.new#new <---- Temat z zapisami
  16. :> zapomniałem dopisać i naszym spalaniu i ich w klekotach ^^
  17. we 2 tylko no co wy Panowie do krk niedaleko nie rubcie wstydu ze 2 V6 z silnikiem 2.6 pojada a klekoty nie przy obecnych cenach PB i ON
  18. Dzieki za spota Panowie Szczególnie dziękuje Przemkowi za probe kasacji błędu Frekwencja wzorowa prawie :gwizdanie: Poruszam temat zakończenia Sezonu w krk ktoś chętny (odżałujcie raz w roku można spotkać większe grono klubowiczów )
  19. Witam od jakiegoś czasu mam problem z dziwnym brzęczeniem które dochodzi z okolic kierownicy mianowicie po przekręceniu kluczyka słychać brzęczenie przez około 5 sek . Jest to słyszalne za każdym razem gdy przekręcę kluczyk ktoś miał coś podobnego i rozwiązał ten problem ?
  20. ok wykasować błąd poduchy vag.com nie da rade 3 mechaników nie dało rade
  21. ok w takim razie bede nie wiesz jaki ma program koles?
  22. ilu będzie lodków bo jak ostatnio bylem to bylem ja i taki jeden z zielonego avanta bo nie czytałem od 12 forum a o 13 napisali ze będzie za tydzień ;/ ma ktoś kabel vag?
  23. dobry Co tam Górale Bagienni ?
  24. Witam od jakiegoś czasu mam problem z dziwnym brzęczeniem które dochodzi z okolic kierownicy mianowicie po przekręceniu kluczyka słychać brzęczenie przez około 5 sek . Jest to słyszalne za każdym razem gdy przekręcę kluczyk ktoś miał coś podobnego i rozwiązał ten problem ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.