-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Proszę o wycenę na pw 1. wahaczy lema audi a4 b5 avant górne prawa i lewa strona razem z wysyłką, 2. listwy dolnej drzwi przednich przód Z góry dzięki
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
U mnie 2000 rok AHH 279 tys. km, wnętrze jak nówka, na kierownicy, tapicerce znikome ślady używania
- Propozycja spotu w NYSIE
-
Propozycja spotu w NYSIE
Panowie dzięki za spocik, wrzucam fotki, na drugi raz wezmę cyfrówkę bo z komórki kaszanka, w realu A4 wyglądają co najmniej jak Maybach >http://zapodaj.net/022b3da2287d.jpg.html</a>http://zapodaj.net/022b3da2287d.jpg.html' alt='a>'>[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 22:10_________________________________________________<a href='http://zapodaj.net/022b3da2287d.jpg.html'>http://zapodaj.net/022b3da2287d.jpg.html</a> [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 22:13_________________________________________________http://zapodaj.net/86226e18c6ed.jpg.html http://zapodaj.net/022b3da2287d.jpg.html[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 22:16_________________________________________________Coś nie działa mi wstawianie zdjęcia albo coś robię nie tak
-
Propozycja spotu w NYSIE
OK będę o 13:30 rozumię że Rynek tak?
-
Propozycja spotu w NYSIE
Niestety VAG bez Can, Panowie godzina 13:30 wydaje się optymalna, później ciemno i pod maską nic nie będzie widać na razie widzę że bardziej pasuje niedziela. Może każdy po prostu niech określi kiedy komu pasuje, niedziela czy sobota godzina 13:30. Pozdrawiam
-
Montaż tempomatu A4 B5
Manetki różnie chodzą, mi udało się kupić do II lifta za 116 zł z wysyłką, razem z regulacją kompa, a chodzą też po 300 zł, polecam szukać anglika na części - tam można kupić taniej
-
Propozycja spotu w NYSIE
Panowie racja może rynek a może parking pod Aldi - tam tłumów też nie ma:) jeżeli o mnie chodzi to może być sobota 20.11. też o 13:30
-
Propozycja spotu w NYSIE
Ok może przynajmniej nas 3 się zbierze, co powiecie na 21.11.2010 niedziela tak na 13:30 na parkingu pod Kauflandem?
-
Propozycja spotu w NYSIE
Panowie jeżeli kilku się nas zbierze to propozycja spotu aktualna. Może kontakt na maila [email protected] mi pasuje każda sobota lub niedziela. Pozdrawiam
-
Propozycja spotu w NYSIE
Witam serdecznie Panowie, może jakiś spot w Nysie nowy? Widzę trochę A4 śmiga po nyskiej ziemi :> Może sobota 06.11. lub 13.11.? Pozdrawiam
-
[ALL] Moc vs Moment.
Kozak:)
-
Grupowy Chiptuning Dynosoft Wrocław Wrzesień - ZAPISY
To samo pytanie: Jaki koszt?
-
[ALL] Wrocław - Klimatyzacja
Witam Czytając ten post przypomniało mi się jak Pan Adam 4 lata temu ożywił klimę w mojej starej Almerze N15. Wszystko przy okazji wytłumaczył. Obsługa klienta na wysokim poziomie, za wymianę uszkodzonego przewodu, nabicie i sprawdzenie klimy zapłaciłem wtedy 200 zł. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
Polecam wszystkim montaż jak Góral pisał na taśmę dwustronną, od zawsze używam do wszystkiego taśmy 3M (można użyć innej sprawdzonej), dzisiaj u siebie wyciągnąłem wkłady, kable są ale bez napięcia. Opis rewelacyjny, WIELKIE DZIĘKI dla autora! Pozdrawiam
adikulak
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta