Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adikulak

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Proszę o wycenę na pw 1. wahaczy lema audi a4 b5 avant górne prawa i lewa strona razem z wysyłką, 2. listwy dolnej drzwi przednich przód Z góry dzięki
  2. U mnie 2000 rok AHH 279 tys. km, wnętrze jak nówka, na kierownicy, tapicerce znikome ślady używania
  3. Będę
  4. Panowie dzięki za spocik, wrzucam fotki, na drugi raz wezmę cyfrówkę bo z komórki kaszanka, w realu A4 wyglądają co najmniej jak Maybach >http://zapodaj.net/022b3da2287d.jpg.html</a>http://zapodaj.net/022b3da2287d.jpg.html' alt='a>'>[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 22:10_________________________________________________<a href='http://zapodaj.net/022b3da2287d.jpg.html'>http://zapodaj.net/022b3da2287d.jpg.html</a> [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 22:13_________________________________________________http://zapodaj.net/86226e18c6ed.jpg.html http://zapodaj.net/022b3da2287d.jpg.html[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 22:16_________________________________________________Coś nie działa mi wstawianie zdjęcia albo coś robię nie tak
  5. OK będę o 13:30 rozumię że Rynek tak?
  6. Niestety VAG bez Can, Panowie godzina 13:30 wydaje się optymalna, później ciemno i pod maską nic nie będzie widać na razie widzę że bardziej pasuje niedziela. Może każdy po prostu niech określi kiedy komu pasuje, niedziela czy sobota godzina 13:30. Pozdrawiam
  7. adikulak odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Manetki różnie chodzą, mi udało się kupić do II lifta za 116 zł z wysyłką, razem z regulacją kompa, a chodzą też po 300 zł, polecam szukać anglika na części - tam można kupić taniej
  8. Panowie racja może rynek a może parking pod Aldi - tam tłumów też nie ma:) jeżeli o mnie chodzi to może być sobota 20.11. też o 13:30
  9. Ok może przynajmniej nas 3 się zbierze, co powiecie na 21.11.2010 niedziela tak na 13:30 na parkingu pod Kauflandem?
  10. Panowie jeżeli kilku się nas zbierze to propozycja spotu aktualna. Może kontakt na maila [email protected] mi pasuje każda sobota lub niedziela. Pozdrawiam
  11. Witam serdecznie Panowie, może jakiś spot w Nysie nowy? Widzę trochę A4 śmiga po nyskiej ziemi :> Może sobota 06.11. lub 13.11.? Pozdrawiam
  12. Witam Czytając ten post przypomniało mi się jak Pan Adam 4 lata temu ożywił klimę w mojej starej Almerze N15. Wszystko przy okazji wytłumaczył. Obsługa klienta na wysokim poziomie, za wymianę uszkodzonego przewodu, nabicie i sprawdzenie klimy zapłaciłem wtedy 200 zł. Pozdrawiam
  13. Polecam wszystkim montaż jak Góral pisał na taśmę dwustronną, od zawsze używam do wszystkiego taśmy 3M (można użyć innej sprawdzonej), dzisiaj u siebie wyciągnąłem wkłady, kable są ale bez napięcia. Opis rewelacyjny, WIELKIE DZIĘKI dla autora! Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.