Treść opublikowana przez Tony Stark
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
siemasz wedzialem o tych felgach juz dawno, z bula pisalem kiedys juz Mialem brac "jego" felgi od Lukasza ale zrezygnowalem i wyczekalem na swoje Teraz tylko musze je poszerzyc, to narazie schodzi na dalszy plan bo najpierw zmiana zawiechy :/ Co do fotek, to pykam lustrzanka, troszke podciagam kolory czasami i tyle ostatnei dwie foty pokazujace nowego grilla sa robione telefonem ---------- Post dopisany 10-03-2013 at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2013 at 13:20 ---------- no to maly up, felgi odnowione, w ciagu poltora tygodnia mam nadzieje ze beda u mnie
-
[B8 CAGA] czarny kot
no i w sumie taki Ci wyszedl
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Przyemnie to wyglada teraz
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
pisalem juz na Rulezzz calkiem przyjemnie ale a bym jeszcze krecil jak wrazenia z jazdy na tym gwincie?
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
Tak bylo wczoraj Dzisiaj juz wszystko na miejscu Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk 2
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
rulezzz jakos za man nie przemawia ale glosem wiekszosci jest juz chyba ustalone
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
Pewnie za hakis czas wpadnie inny Nawinal sie ten to go przytulilem Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk 2
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
mi bardzij chodzilo zeby dorwac grilla z mozliwoscia wymienienia blendy na rejke bo w moim terazniejszym tego zrobic nie moge
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
calkiem mozliwe ze to sline,nie bede sie klocil narazie zostaje ten co jest, na przyszly sezon moze cos sie zmieni
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
carrera369 ze mnie felgi mialy do auta przekonac? no to nowy gadzet eSkowy grill z blenda bez wciecia na rejke, ramka bedzie zmieniona na chromowana z aktualnego grilla
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
Wy przyciemniacie a ja bym checia scieme wywalil ale wiaze sie to.u mnie z wymiana szyb bo mam fabrycznie sciemnione :/ Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk 2
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
no to czekam na efekty shadowlina
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
ogarneles juz wszystkie chromy na czarno? patrzac na fotke frontu coraz bardziej sie do tego przekonuje Ledy dodaly mu uroku
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
cos takiego ma byc u mnie
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
Kazdy ma.swoj gust i dlatego jest tyle roznych aut Mi sie taki styl.podoba Felgi beda u mnie za jakies 6tygodni wtedy zobaczysz jak wygladaja na aucie Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk 2
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
Klemmann ts6 narazie jestem.na etapie szukania szerszych rantow Ma byc 10,5 z tylu i 9,5 z orzodu Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk 2
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
te juz lepsze ale masa aut teraz na nich jezdzi
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
n mi sie nie podobaja, nie ma felgi AUDI ktora pasowalaby do mojego stylu, ja ide bardziej w custom
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
Podaj model to Ci powiem.czy pasuja Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk 2
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Mnie niedlugo tez czeka wymiana z tylu :/ Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk 2
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
Znajdz porzadne 20" za normalne pieniadze :/ Nie mam zamiaru placic 4k euro za komplet Roti mimo tego ze kilka modeli miazdzy mi beret Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk 2
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
dostep do vasa mam u siebie , co tam planujesz moze masz jakies ciekawe rozwiazanie, moze byc PW
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
moglem czujniki umiescici nizej , ale osoba ktora mi to montowala wybila mi to z glowy i doradzila cos innego jesli padnie mi jeden czujnik to nie bede musial wymieniac wszystkich u icinac mocowan na nowo zeby kazdy byl tak samo tylko wymienie jeden i juz pozatym od skorconych mocowan nie bedzie powrotu a wartosci zawsze mozna wrzucic ori stifii jak zrobia to u nie i bedze wszystko ok to CI dam na nich namiary, bo inaczej nie mam zamiaru nikogo polecac
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
nadal beda 19, tyle ze 3 czesciowe, jestem na etapie szukania rantow do nich
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
Oczywiscie ze mam W tym momencie jest na odnowie biologocznej Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk 2