Treść opublikowana przez oloxx
-
Zbiórka krwii dla mojej mamy.
nie wiem czy jutro będzie u mnie czynny jakis punkt krwiodawstwa. popytam. ale chyba dopiero w poniedziałek będzie to możliwe. pzdr i bądz dobrej myśli.
-
[B6 AVF] Różne odstępy kół od błotników
witam mam niecodzienny problem. wczoraj jak pucowałem autko (chwile później zaczęło padać ale co tam ) zauważyłem, że na tylnej osi koło lewe jest bardziej (w poziomie) "wciśnięte" do wnętrza pojazdu niż prawe. potwierdziło się to jak wziąłem metra i zacząłem porównywać przykładając do felgi i góry błotnika. nie mam tego auta od nowości więc nie wiem co tam mogłobyć robione. zbieżność prawie idealna na tylnej osi. dziś będe się do tego dobierał aby zobaczyć o co z tym chodzi. ale czy orientujecie się może gdzie może leżeć przyczyna?? może to jest tylko złudzenie, a może niedokładnie zrobione auto (wiem ze było przerysowane na prawym tylnim błotniku)?? a może po prostu coś krzywo skręcone??
-
[B6 AVF] Zmiana układu wydechowego
a podpowiedźcie. jakbym kupił tył od s-line (lub s4) to można dostać dokładke do niego pod dwie podwójne rurki??
-
[B6 AVF] Zmiana układu wydechowego
4B9 807 511 AB googlam i nic... będzie to pasować?? nie wiem czy właściwy nr podał mi sprzedawca... pzdr
-
[B6 AVF] Zmiana układu wydechowego
B7 ma krawędz przy kołach wyżej - pare cm (?) pod listwą ozdobną zderzaka, która jest pod klapą bagażnika. porównując z moją B6 krawędź mniej więcej pasuje...chyba...
-
[B6 AVF] Zmiana układu wydechowego
wydech już zamówiony. czekam tylko aż mi wyśle zdj i wstawie je abyście ocenili czy to na pewno mi podejdzie. na moje oko wygląda na wydech od a4 2.5tdi fwd. zdj ma mi wysłać jka woda przejdzie i dowie się o cenę wysyłki ale pozostaje problem zderzaka. znalazłem coś takiego http://www.allegro.pl/item1040974344_audi_a4_zderzak_tyl_tylny.html ale nie wiem czy będzie on pasował do mojego B6. do niego zdaję się daje się takie spoilery jak do B7 tak?? zresztą podpowiedźcie jakiego szukać zderzaka aby miał wyjście na dwie podwójne rurki. są wogle takie czy będe musiał uderzyć do ASO lub Hofele?? ASO i Hofele chciałbym jednak ominąc ze względu na ich ceny...
-
[B6 AVF] Zmiana układu wydechowego
a powiedźcie czy jest wogle możliwość dostanie tłumika od B7 TDI ale na prawą stronę?? czy wogle są takie?? szukam, googlam i nic i jeszcze co do zderzaka. jakiego szukać żeby miał wycięcia na dwa podwójne wydechy?? pzdr
-
[B6 AVF] Zmiana układu wydechowego
witam nie jestem ekpertem w tej dziedzinie więc proszę o małą pomoc na początęk chciałbym podziękować użytkownikowi Bart-S za jego post dotyczący swapu wydechu w B6 na 2.5 TDI post zrobiony jak dla mnie perfekcyjnie http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t92224.0.html;highlight=swap+2+5+tdi planuje coś podobnego z tym, że bardzo podobają mi się tłumiki końcowe od B7 TDI (zdj skopiowane z allegro) z tym, że planuje mieć dwa podwójne wydechy - taki jak na zdj powyżej i jego odbicie lustrzane z prawej strony nie wiem czy jest możliwość dostania takiego tłumika na prawą strone (nigdzie nie widziałem) co do zderzaka. znalazłem zderzak na str HOFELE z tego co mi się wydaje wydech od B7 TDI powinien akurat tam spasować, ale doradźcie jak najlepiej byłoby mój cel osiągnąć. chyba, że idzie gdzieś dostać taniej taki (lub podobny) zderzak z góry dziękuje za wszelką pomoc pzdr Paweł
-
[ALL B5] Tarcze hamulcowe - kiedy wymienić
teoretycznie przednie tarcze maja na poczatku gr 25mm, dop 23 ja bym sie nie zastanawiał tylko wymienił. ale ekpertem nie jestem... pzdr
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
witam a co sądzicie o escort 9500ci?? będzie się sprawdzał w europie?? cięzko troche znaleźć opinie na ten temat. a patrzyłem na ebay'u, że można czasami w USA znaleźć w miarę dobrą cenę. tzn u nas pod 5tys a tam można nawet czasem za mniej niż połowę tej ceny dostać poradźcie pzdr
-
[B6 AVF] Tarcze i Klocki do A4 B6 Avant 130KM
witam przeglądałem forum układu hamulcowego i nie mogę się zdecydować co kupić mianowicie. wczoraj pojawił się komunikat na kompie mojego czarnego diabełka o zużyciu klocków więc powoli przymierzam się do wymiany. nie wiem na co się zdecydować, wiem, że chciałbym zamontować: - na przód tarcze Mikoda wentylowane, nawiercane + nacinane, kolor czarny, rozmiar 288, cena w miarę przystepna, ok 150zl/szt - na tył tarcze Mikoda nacinane, nawiercane, czarne, rozmiar 255mm, cena ok 108zl/szt są one coś warte? ważne aby się nie pokrzywiły do tego klocki ATE. ważne aby nie piszczały, nie paliły się , nie pokrzywiły się i spełniały swe zadanie będzie to dobry zakup?? w razie czego polećcie coś innego ale w miarę przystępnych cenach, zbliża mi się ubezpieczenie poradźcie pzdr
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam serdecznie i dziekuję za przyjęcie do klubu 4 kółek ) pzdr