Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matibati2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matibati2

  1. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://allegro.pl/audi-a4-b6-dekielki-dekielek-alufelg-8e0601165h-i5977196475.html To sa podjebki z chin. Przy sciaganiu pekaja w pol
  2. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma ktos dekli do avusow, moga byc pojedyncze sztuki?
  3. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Problemy mialem z nokianZresztą zerknij w moj watek co ja tam za gumy mial Co Ci sie dzialo z tymi nokianami?
  4. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z auto czy bez?
  5. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Speedline 19x9 et 33
  6. matibati2 odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    https://www.facebook.com/events/840805139378691/
  7. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tez chetnie bym ja poznal.
  8. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zalezy ilo bitowa?
  9. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wlasnie nie i to mnie dziwi. Bledow w vcdsie tez nie ma.Dodam jeszcze ze od srodka rygiel tez nie zamyka.
  10. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wlasnie nie i to mnie dziwi. Bledow w vcdsie tez nie ma.
  11. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany mam nietypowy problem. Otoz od jakiegos czasu przy zamykaniu auta nie migaja awaryjne, po zamknieciu nie mryga czerwona lampka przy szybie w drzwiach kierowy i caly czas mi swieci lampka podsufitki. Musze ja wylaczac recznie nawet po zamknieciu auta dalej swieci. Bledow brak. Mikrostyk w ktorychs drzwiach? Jak to sprawdzic gdzie?
  12. On ma zestaw pamięci 2 duże + 2 małe silniczki. Fotele do których chce włożyć 3 duże + 1 małe. Albo na odwrót, nie ma w sumie to większego znaczenia bo de fakto 1 silniczek jest inny.Są dwie opcje albo dokupuje 1 właściwy silniczek i wszystko wtedy pasuje. Albo przekłada dolne stelaże foteli Rafał podjedz to Ci to ogarne Wiem o co chodzie. Chcialem zobaczyc foty. Jak dla mnie odgiecie materialu wchodxi w gre. Tak jak Ci mowilem tam sa metalowe podkowki ktore najlepiej jest odgiac a potem material zakonczony jest plastikowa listwa zaczepiona na ramie stelaza.
  13. Tak. I do a6 i z recaro. Porob foty to powiem Ci co i jak.
  14. Zrob zwykle fotki silniczkow i pod fotelem gdzie chcesz to zamontowac. Z doswiadczenia wiem ze od pamieci i zwykle sa takie same roznia sie tylko wtykiem. Robilem juz 3 pamieci z przekladkami i troche zebow zjadlem nie powiem
  15. Wlasnie ten jeden musisz wykrecic zasilaniem bez wykrecania szyny. Podobnie jest w oparciu. zrob zdjecie foteli od spodu
  16. Kolego moj, musisz podlaczyc zasilanie pod ten silniczek, odkrecic jego dwie srubeczki od gory i potem sam wyjdzie. Ta sama metoda sam sie tez wkreci.
  17. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zmieniasz wszystkie silniczki nie zaleznie od wersji a z oparciem sprawdz ilosc pinow.
  18. Tam material jest zabezpieczony aluminiowymi podkowkami i zagiety plastikowa listwa. Nie ma z tym problemu zeby ta odgiac. Z ciekawosci po co przekladasz ta szyne?
  19. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    osobnego tematu chyba nie ma .. tylko ten o montazu full ele i pamieci jest.Co nieco pamietam z montazy moich wiec moze pomoge.. Opisalem ci problem na PW Podrzuc temat.
  20. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niet. Trzeba rzezbic, ale do zrobienia.
  21. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Franky dzieki Nie trzeba bylo
  22. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ju łelkom
  23. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam. Podaj adres na pw.
  24. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powinienen miec. Jutro sprawdze.
  25. Jozeczku mam fajne speedliny w 19x9 jakbys znalazl kasy troche

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.