Treść opublikowana przez matibati2
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tak, tylko fabrycznie są do quattro.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tak, to są z ośki.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Te osłony ze zdjęcia są pod ósme tylko maja powiercone otwory pod quattro. Oska nie ma wydrazenia w oslonach i okrągłego kształtu wneki.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Przeczytałem cały temat od deski do deski. Zajęło mi to z dobre trzy dni. Prawdę powiedziawszy informacji jest multum tylko roz*****ych po tylu stronach, ze bez cierpliwości można mieć niezły ból głowy. Wniosek: przydałoby się zebrać te wszystkie informacje do kupy. Może było by mniej pytań typu czy tarcze przednie można założyć na tył?; nie wspomnę już o moim zachwycone nad zestawem 320/288 o którym poczytałem na początku i w tak owy zainwestowałem po rozpacz z tytułu tylu innych fajnych rozwiązań.
-
Paski wieloklinowe alternatora i klimy
Ale to są chyba nr zamiennikow. Ja chciałbym ori tylko niewiem jakie są dokładnie nr tych części oraz co ewentualnie przy ich wymianie należałoby wymienić.
-
Paski wieloklinowe alternatora i klimy
Potrzebuje dokładny nr części dwóch pasków wieloklinowych do alternatora i klimatyzacji. Próbowałem odczytać z tych które są założone ale nie jestem pewnych ich poprawności; Klimatyzacji 038260849A, Alternatora 038903137T. Potrzebuje pilnie je wymienić bo któryś z nich strasznie piszczy. Nr pod audi a4 b6 1.9 tdi AWX 130KM FWD
-
Ubywający olej ZDJĘCIA
Ojj jeździsz albo bierzesz od Niemca i nie wiesz co było. Probujesz doprowadzić temat do stanu w jakim Niemiec ma jak kupuje fure w salonie i tyle.
-
Ubywający olej ZDJĘCIA
Ale z czym to się wiąże? Silnik na czymś traci czy nie? Wyskakuje jakieś błędy, będzie pózniej z tym problem? A nowy jakie koszta ?
-
Audi A4 B6 Sedan instalacja wiązki haka
Nikogo nie strasze, płacisz 150 zł jak widać i masz podpiety hak. Mówię tylko ile ja miałem zachodu z tym wszystkim. A schematy jak się nie znasz możesz sobie wsadzić...
-
Ubywający olej ZDJĘCIA
AWX, a co jest przyczyna? Egr przepuszcza czy cały układ? Jaki są koszta tego? Można to samemu wymienić?
-
Ubywający olej ZDJĘCIA
Od momentu kiedy kupilem autko a przejechałem juz nim prawie 80000km między każdą zmianą oleju tj. 15000km ubywa mi około jednej miarki. Wczesniej sie tym zbytnio nie przejmowalem gdyz przy przebiegu 200tys. km "podobno" to ze auto bierze olej to normalka. Ale od dwoch zmian oleju zauwazam pewnien wyciek. Przecierałem i czyscilem to miejsce juz kilka razy i po pewnym czasie znow pojawia sie brudny olejowy osad. Czy to może byc wina jakiejs uszczelki albo zlego skrecenia układu silnikowego? Prosze o rade co to moze byc i jakich ewentualnie napraw trzebaby sie bylo podjac. Dzieki za pomoc
-
Audi A4 B6 Sedan instalacja wiązki haka
Tyle samo tylko montowalen jeszcze tempomat. To spoko, tylko równo powycinajcie belke i dolna dokładkę zderzaka bo może pózniej odstawać. Powodzonka
-
Audi A4 B6 Sedan instalacja wiązki haka
Zdjęć niestety nie mam, jedynie co mogę podpowiedziec to ze samemu nie da rady tego zrobić. Potrzeba fachowca, bo założyć hak i belke to pestka, ale pociągnąć te wszystkie przewody pod licznik i je dobrze podopinac to już wyższa szkoła jazdy. ASO oczywiście oferuje wiązka tylko kosztuje majątek jak pytałem w zeszłym roku to prawie 2k. Lekka przesada. Znajdź jakiegoś elektryka co zna się na Vagach to Ci to zrobi. Najważniejsze ze masz gniazdo i kawałek przewodów.
-
Audi A4 B6 Sedan instalacja wiązki haka
Sprawa jest dość skomplikowana. Przede wszystkim potrzebujesz belke z hakiem i mocowaniem gniazda elektr. alu oslone belki(w orginale jest bez wyciecia na hak i mocowanie do belki),uchwyt modułu haka, moduł i jak Ci się uda cała wiązka, jeśli nie to elektryk będzie musiał ciągnąć kable pod sam licznik. Inaczej nie da rady. Jeśli masz wszystko zabawa na cały dzień, ale można.
-
Jak rozpoznać czy fotel jest grzany?
Oo dzięki wielkie. A cieżko się to przekłada i czy będzie p&p do fotela?
-
Jak rozpoznać czy fotel jest grzany?
Ale jak ta wtyczka wyglada. Teraz w nalesnikach mam trzy wtyczki: żółta, różowa i zielona. Która jest od grzania??
-
Jak rozpoznać czy fotel jest grzany?
Witam kupiłem sam fotel kierowcy w wersji sline i nie wiem czy jest grzany, gdyz sprzedawca nie mial bladego pojecia. Jak sprawdzic czy fotel ma grzanie, a jesli nie czy mozna go zamontowac w miejsce starego, ktory de facto jest grzany? Dzieki za pomoc
-
Sanki przod do Audi A4 1.9 TDI 131 KM AWX 2003r.
To jest nr sanek tylnych, a przednie?
-
Sanki przod do Audi A4 1.9 TDI 131 KM AWX 2003r.
Dzieki, a jaki koszt wiesz moze?
-
Sanki przod do Audi A4 1.9 TDI 131 KM AWX 2003r.
Nr czesci sanki do modelu Audi A4 1.9 TDI 131 KM AWX 2003r.
-
Audi A4 B6 Sedan instalacja wiązki haka
Czy ktos sie orientuje jak zalozyc kompletna wiazke do haka holowniczego? Ile z tym zabawy, jakich konkretnie wiazek potrzeba?
-
Projekt by Mateo 1/2 Sline, 1/2 Amazing
Spoko, co do ceny to jakas masakra!
-
Projekt by Mateo 1/2 Sline, 1/2 Amazing
No troszke chodza, jestem na stalej obczajce i powiem, ze niektorym sie glowach niezle pogielo. Za chinskie podjebki, zycza sobie jak za ori. Unbelivable
-
Projekt by Mateo 1/2 Sline, 1/2 Amazing
Wiem, wiem, ale opinie tez sa spoko
-
Projekt by Mateo 1/2 Sline, 1/2 Amazing
Wiesz z naszymi Miskami raczej nigdy nic nie wiadomo. Moja i tak nie jest najciemniejsza, a na pytanie czy przypadkiem nie jest zaciemna odpowiedzialem, ze nie glupie pytanie glupia odpowiedz. Z tymi felami jeszcze zaczekam, widze, ze malo komu przypada ten czarny srodek do gustu; sie zobaczy. Jeszcze te mnie interesuja, ale wybor tez nie najlatwiejszy