Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matibati2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matibati2

  1. Nic nie maluj kup nowy grill. Sam nad tym myślałem ale jak miałbym sie martwić za każdym razem przy myciu karcherem to bym chyba sobie w łeb strzelił. Nowy wcale nie jest taki drogi.
  2. Zdejmij boczek i popraw wtyczki. Miałem to samo. Już myślałem ze głośnik ma posadkę, ale skończyło sie na poprawieniu wtyczek.
  3. Sprawdź pasek wspomagania. Nie wiem czy u Ciebie taki występuje ale u mnie po wymianie jak ręka odjął.
  4. Moim zdaniem nie ma dużego znaczenia. Wszystko zależy jak uzytkujesz autko. Bez wuattro tez moze palić prawie dychę jak mu ciśniesz ci chwile, a jak wiadomo każdy lubi poczuć ta werwę
  5. Ciekawe jak jest z rozrzadami, niby Ina to ori, ale jakoś nie wyobrażam sobie założyć innego niż ori. Szkoda tylko, ze w większości przypadków ceny ori tak przytłaczają. "Chciałeś mieć Audi masz Audi" tak mówi moja żona
  6. Powiem Ci kolego ze dobra robota. Co do gustu, wiadomo. Ja tez próbowałem popiółke i ramke biegów ale troche na szybko to skleiłem. Robiles to wannie czy opalarką?
  7. Ja bym wybral opcje a. Na tych rsach duzo ludzi smiga, a tak zawsze nie typowo
  8. Właśnie, mnie natomiast zastanawia jak to jest z filtrami. Kiedys ktos mi zasugerowal, ze na pierwszy montaz idzie Bosch. Potem jak za kazdym razem kupowalem zestaw pod wymiane oleju i filtrow, ktos utwierdzal mnie w przekonaniu, ze co innego bylo pakowane fabrycznie.(O dziwo za kazdem razem inna firma )
  9. Mysle ze czujnik temp. plynu chlodzacego bo gdyby walnal termostat to by pokazywal temp. tylko nie prawidlowa
  10. To zdejmuje koła i sprawa prosta. Klucz, lewarek i do dzieła
  11. Montaz jest dziecinnie łatwy. Uwazam ze w niczym to nie przeszkadza zakladac je na sezon zimowy a sciagac w lato.
  12. Mam takie chlapacze z B6 nowe ori do oddania jak coś
  13. Czy pod te zaciski RS tez trzeba mieć adaptery. Z jakimi zmianami jeszcze wiąże sie ich montaż?
  14. Podejdzie to mocowanie pod zwykły fotel w b6? Jaki jest nr prowadnic do tego mocowania? ---------- Post dopisany 14-01-2014 at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 17:39 ---------- Up ---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ---------- Up
  15. Tak tez właśnie myślałem ale nie byłem pewny.
  16. A czy można z tej wiązki odłączyć elektrykę szyb, tak żeby byli to co jest ale pod korby? Które wtyczki ewentualnie za to odpowiadają?
  17. Od czego jest ta wiązka, wiem tylko tyle, ze od drzwi. Pytanie przod czy tył, jeśli tył to pod elektryczne szyby czy korby i jaki pakiet oświetleniowy?
  18. matibati2 odpowiedział(a) na matibati2 temat w Audi A4 B6
    Dzieki, o to mi chodziło. Nie mogłem tej stronki zlokalizowac
  19. matibati2 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Z jakiego pakietu to zderzak?
  20. Kurcze właśnie niewiem. Kupiłem w ASO pod oske osłony i są na cztery otwory mocowane. Zaraz sprawdzę, może mi wcisneli jakiś szajs.
  21. A nie maja jeszcze takiego małego otworu przy brzegu?
  22. Ta sama w stosunku do której? Ta są dwie osłony z 3.0 quattto kupione przeze mnie razem z heblami.
  23. Jak to jest z dopasowaniem to nie wiem, nie zakładałem. Miałem natomiast na stanie te od quattro i mam teraz nowki od ośki. Oska ma cztery otwory do przykręcania a quattro na trzy. ---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ---------- Ta jest od quattro.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.