Treść opublikowana przez matibati2
-
przedni gril SWAP na czarny mat
Nic nie maluj kup nowy grill. Sam nad tym myślałem ale jak miałbym sie martwić za każdym razem przy myciu karcherem to bym chyba sobie w łeb strzelił. Nowy wcale nie jest taki drogi.
-
Problem z włączającym/wyłączającym się głośnikiem
Zdejmij boczek i popraw wtyczki. Miałem to samo. Już myślałem ze głośnik ma posadkę, ale skończyło sie na poprawieniu wtyczek.
-
Opór przy skręcaniu kierownicą
Sprawdź pasek wspomagania. Nie wiem czy u Ciebie taki występuje ale u mnie po wymianie jak ręka odjął.
-
Quattro vs FWD spalanie ON
Moim zdaniem nie ma dużego znaczenia. Wszystko zależy jak uzytkujesz autko. Bez wuattro tez moze palić prawie dychę jak mu ciśniesz ci chwile, a jak wiadomo każdy lubi poczuć ta werwę
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ciekawe jak jest z rozrzadami, niby Ina to ori, ale jakoś nie wyobrażam sobie założyć innego niż ori. Szkoda tylko, ze w większości przypadków ceny ori tak przytłaczają. "Chciałeś mieć Audi masz Audi" tak mówi moja żona
-
Czy da się to wypolerować by nie było śladu?
Bedzie.
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Powiem Ci kolego ze dobra robota. Co do gustu, wiadomo. Ja tez próbowałem popiółke i ramke biegów ale troche na szybko to skleiłem. Robiles to wannie czy opalarką?
-
Który wzór felg??? DYLEMAT!!!
Ja bym wybral opcje a. Na tych rsach duzo ludzi smiga, a tak zawsze nie typowo
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Właśnie, mnie natomiast zastanawia jak to jest z filtrami. Kiedys ktos mi zasugerowal, ze na pierwszy montaz idzie Bosch. Potem jak za kazdym razem kupowalem zestaw pod wymiane oleju i filtrow, ktos utwierdzal mnie w przekonaniu, ze co innego bylo pakowane fabrycznie.(O dziwo za kazdem razem inna firma )
-
wskazówka od temp nie rusza się
Mysle ze czujnik temp. plynu chlodzacego bo gdyby walnal termostat to by pokazywal temp. tylko nie prawidlowa
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Moze byc H&R
-
ori chlapacze w b6
To zdejmuje koła i sprawa prosta. Klucz, lewarek i do dzieła
-
ori chlapacze w b6
Montaz jest dziecinnie łatwy. Uwazam ze w niczym to nie przeszkadza zakladac je na sezon zimowy a sciagac w lato.
-
ori chlapacze w b6
Mam takie chlapacze z B6 nowe ori do oddania jak coś
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czy pod te zaciski RS tez trzeba mieć adaptery. Z jakimi zmianami jeszcze wiąże sie ich montaż?
-
Fotel pasażera z ISOFIXem
Podejdzie to mocowanie pod zwykły fotel w b6? Jaki jest nr prowadnic do tego mocowania? ---------- Post dopisany 14-01-2014 at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 17:39 ---------- Up ---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ---------- Up
-
Co to za wiązka??
Tak tez właśnie myślałem ale nie byłem pewny.
-
Co to za wiązka??
A czy można z tej wiązki odłączyć elektrykę szyb, tak żeby byli to co jest ale pod korby? Które wtyczki ewentualnie za to odpowiadają?
-
Co to za wiązka??
Od czego jest ta wiązka, wiem tylko tyle, ze od drzwi. Pytanie przod czy tył, jeśli tył to pod elektryczne szyby czy korby i jaki pakiet oświetleniowy?
-
Co to za zderzak ??
Dzieki, o to mi chodziło. Nie mogłem tej stronki zlokalizowac
-
Co to za zderzak ??
Z jakiego pakietu to zderzak?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Kurcze właśnie niewiem. Kupiłem w ASO pod oske osłony i są na cztery otwory mocowane. Zaraz sprawdzę, może mi wcisneli jakiś szajs.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A nie maja jeszcze takiego małego otworu przy brzegu?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ta sama w stosunku do której? Ta są dwie osłony z 3.0 quattto kupione przeze mnie razem z heblami.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jak to jest z dopasowaniem to nie wiem, nie zakładałem. Miałem natomiast na stanie te od quattro i mam teraz nowki od ośki. Oska ma cztery otwory do przykręcania a quattro na trzy. ---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ---------- Ta jest od quattro.